Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2011., 02:03   #41
Quote:
MarkoSM kaže: Pogledaj post
Jedan deo epizoda je sinhronizovan na srpski, ali Toprak se tu još ne pojavljuje. Inače, sinhronizacija je bila očajna, valjda su shvatili da su tako upropastili seriju pa su vratili titlove. Sad sam malo gledao nove epizode Lale devri na Youtube-u i koliko sam uspeo da shvatim Hava je umrla, Činar je vratio Toprak u Istanbul, ona je pokušala da se ubije ali ju je Ješim spasila i sada su njih dve sklopile dogovor da se Toprak razvede od Činara.
zašto je vraća zar se oni ne zaljubljuju? pokušava da se ubije zato što ga voli ili?
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 02:17   #42
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
I meni se čini, baš je šteta što nas nema još tu..(Asi je Asi)..ali je i ova poprilično zanimljiva..



Toprak je skroz draga, al nekako Jusufu mi više odgovara Hava..Malo mi je neobično to "ukrštavanje"..znam tko je Činar, malo sam gledala "lale devri"..jel to i njegov prelaz u ovu seriju, ili šta..ma hajde vidjet ćemo šta su to turci smislil..
Da možda mu Hava više odgovara fizički, iako je on čvrst muškarac, želi ženu koja će ga voljeti radi njega samoga, nježnu, privlači ga žena koja voli njegovog sina, koja ima čvrsta moralna mjerila. Ona sve to nije. Nježna je kad to njoj paše, o moralnim vrlinama da ne govorim, činjenica je da ona prvo vidi lovu pa onda njega, nju oduševljavaju njegovi pokloni pa onda on. Gledajući 16 ep sam se pokolebal misleći da nije tako loša. Ali za nju vrijedi ona vuk dlaku mjenja ali ćud nikad.

Ali ipak bi ja za sad da ona ostane s Jusufom a Toprak s Činarom. Iako u Instambulu život izgleda kao u paklu za Toprak.

Prvi put vidim da se serije mješaju, i mogu reći da je meni skroz simpa.

MarkoSM
poslala sam ti poruku
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 11:44   #43
Quote:
MarkoSM kaže: Pogledaj post
Jedan deo epizoda je sinhronizovan na srpski, ali Toprak se tu još ne pojavljuje. Inače, sinhronizacija je bila očajna, valjda su shvatili da su tako upropastili seriju pa su vratili titlove. Sad sam malo gledao nove epizode Lale devri na Youtube-u i koliko sam uspeo da shvatim Hava je umrla, Činar je vratio Toprak u Istanbul, ona je pokušala da se ubije ali ju je Ješim spasila i sada su njih dve sklopile dogovor da se Toprak razvede od Činara.
Hava nije umrla, nego je mama od Yusufa platila Havvinom ocu da je sakrije od svih, i da je proglasi mrtvom, a evo šta će se desiti u sledećoj epizodi, koja se emituje na turskoj televiziji:
http://www.youtube.com/watch?v=4K0Xr1Uvg1g

A na ovom kanalu imate sve dosadašnje epizode:
http://www.youtube.com/user/YerGokAs.../0/wL39Nnn-wMo
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 13:58   #44
Evo malo slija

















mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:01   #45
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
zašto je vraća zar se oni ne zaljubljuju? pokušava da se ubije zato što ga voli ili?

Pa to se sve dešava na početku druge sezone, kad ona ode jer sazna da je Ješim trudna. A pokušava da se ubije valjda zato što misli da joj je sestra umrla.
MarkoSM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:17   #46
Quote:
MarkoSM kaže: Pogledaj post
Pa to se sve dešava na početku druge sezone, kad ona ode jer sazna da je Ješim trudna. A pokušava da se ubije valjda zato što misli da joj je sestra umrla.

hvala
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 19:50   #47
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Da možda mu Hava više odgovara fizički, iako je on čvrst muškarac, želi ženu koja će ga voljeti radi njega samoga, nježnu, privlači ga žena koja voli njegovog sina, koja ima čvrsta moralna mjerila. Ona sve to nije. Nježna je kad to njoj paše, o moralnim vrlinama da ne govorim, činjenica je da ona prvo vidi lovu pa onda njega, nju oduševljavaju njegovi pokloni pa onda on. Gledajući 16 ep sam se pokolebal misleći da nije tako loša. Ali za nju vrijedi ona vuk dlaku mjenja ali ćud nikad.

Ali ipak bi ja za sad da ona ostane s Jusufom a Toprak s Činarom. Iako u Instambulu život izgleda kao u paklu za Toprak.
Nisam gledala unaprijed pa nemam pojma šta sve slijedi..ali nekako kad usporedim Havu i onog njenog oca, oboje su u istoj igri, al na njemu se točno vidi koliko je pohlepan, Hava se nekad i pokoleba..sad za sad..kako rekoh ne znam što slijedi..

tetka Sultan..a ja žene, moždane vijuge rade punom parom, što je situacija gora, to ona brže razmišlja..

..zanimljiva situacija..ranije gledajući turske serije svi su kao nešto odlazili spavati rano, ono 9h..nisu u krevetu..strka, frka.. a ovdje budni do ponoći, piju kavu..kasnije sam primjetila da je vrijeme posta, pa možda je to razlog..

..pojavilo se i novi kolačić..tj. stigla je hanumica from Istanbul..postaje ovo sve zanimljivije i zanimljivije..šteta što nismo aktivniji i što nam se ne pridruže nove snage..

..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 22:41   #48
Thumbs up

defnne hoš geldin
i ja se nadam da ćemo postati aktivniji na ovoj temi
serija je čok čok
a Havva mi je nekako draga, iako je sva proračunata, ali barem zna šta hoće, ne pravi se fina, izuzev što se tiče Yusufa, tu je prava glumica, ali više ona glumi da "glumi", naša Havva se i u Yusufa i baš mi se slaže uz njega
vanillaflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 23:01   #49
dobro vecer i od mene pozdrav svima
serija me je zaintrigirala...odgledala sam sve do prikazanog u Turskoj...ali samo glavne likove...

Hava grijesi sto ne slusa srce i uz onaj sarm ne odradi posao kako treba...umjesto toga, ona slusa tetku
a Yusuf vec lagano
garavaiplava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 09:59   #50
Ja sam jedna od onih koja od prve epizode navija za Jusufa i Toprak. Citajuci vas cini se da neke bitnije price izmedju njih dvoje nece ni biti, bar od strane Jusufa Nadam se da sam vas pogresno razumjela
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:05   #51
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od onih koja od prve epizode navija za Jusufa i Toprak. Citajuci vas cini se da neke bitnije price izmedju njih dvoje nece ni biti, bar od strane Jusufa Nadam se da sam vas pogresno razumjela

Dobro došla u klub
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:10   #52
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
Nisam gledala unaprijed pa nemam pojma šta sve slijedi..ali nekako kad usporedim Havu i onog njenog oca, oboje su u istoj igri, al na njemu se točno vidi koliko je pohlepan, Hava se nekad i pokoleba..sad za sad..kako rekoh ne znam što slijedi..

tetka Sultan..a ja žene, moždane vijuge rade punom parom, što je situacija gora, to ona brže razmišlja..

..zanimljiva situacija..ranije gledajući turske serije svi su kao nešto odlazili spavati rano, ono 9h..nisu u krevetu..strka, frka.. a ovdje budni do ponoći, piju kavu..kasnije sam primjetila da je vrijeme posta, pa možda je to razlog..

..pojavilo se i novi kolačić..tj. stigla je hanumica from Istanbul..postaje ovo sve zanimljivije i zanimljivije..šteta što nismo aktivniji i što nam se ne pridruže nove snage..

..
Da novac u očima naslijedila je od oca, taj čovik sve ama baš sve bi napravio za novac tako i proda kćeri. Meni je najbolji kad dođe kod Toprak u Instanbul (to je u drugoj sestrinskoj seriji Lale devri) kad vidi kuću i na koji način užica auto.
A Hava ona se ipak zaljubi pa interes za novcem padne na drugo mjesto samo se zaplete o svoje laži.

Tetka je žena zmaj, ja jedino nisam skužila zašto ona se tako ponaša koji je njen cilj ona kao da tu familiju mrzi, po meni se oni prema njoj ne odnose loše, školovali su joj sina....

Hava je maherica za nju tako da će je brzo izbaciti iz igre
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:11   #53
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
defnne hoš geldin
i ja se nadam da ćemo postati aktivniji na ovoj temi
serija je čok čok
a Havva mi je nekako draga, iako je sva proračunata, ali barem zna šta hoće, ne pravi se fina, izuzev što se tiče Yusufa, tu je prava glumica, ali više ona glumi da "glumi", naša Havva se i u Yusufa i baš mi se slaže uz njega
da sve krene kao gluma a završi
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 12:45   #54
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Ja sam jedna od onih koja od prve epizode navija za Jusufa i Toprak. Citajuci vas cini se da neke bitnije price izmedju njih dvoje nece ni biti, bar od strane Jusufa Nadam se da sam vas pogresno razumjela
da i ja sam navijala za njih dvoje, ona se zaljubila ali ne i on (pun je poštovanja i rekla bih bratske ljubavi i ništa više)
ipak mu je Hava zavrtila mozak
Toprak kad shvati da se Jusuf zaljubio u Havu odustaje od te ljubavi....Na zarukama od Jusufa i Have pojavljuje se njegov prijatelj iz Istanbula Činar koji naleti na Toprak...koja od tuge u srcu ne vidi auto i skoro završi pod kotačima... pomogavši joj ona mu se povjeri, kako i on ima ljubavnih problema predloži joj brak, ona tako pobjegne od Jusufa a on od Yečim (serija Lale devri)
U Istanbulu neće cvjetati ruže za nju ..ona će se zaljubiti u Činara ali Yečam ne odustaje od njega tako da će se ona vratiti u Kapadokiju Urgup

To je dio di neki nagađaju da bi navodno mogla se dogoditi ljubav između Toprak i Jusufa...međutim kako su isprepleli serije čini se mogućim a i nemogućim.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 13:12   #55
Jbga, na kraju ispade da ako hoces da pratis ovu seriju moras pratiti i Lale devri koja je meni totalno bzvzna. Nakon 2 epizode digla sam ruke od gledanja
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Dobro došla u klub

Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
To je dio di neki nagađaju da bi navodno mogla se dogoditi ljubav između Toprak i Jusufa...međutim kako su isprepleli serije čini se mogućim a i nemogućim.
Uh dobro je, jos ima nade
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 14:20   #56
Malo slikica





sa snimanja

http://www.facebook.com/video/video....85286988152053
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 23:53   #57
Quote:
vanillaflower kaže: Pogledaj post
defnne hoš geldin
i ja se nadam da ćemo postati aktivniji na ovoj temi
serija je čok čok :
a Havva mi je nekako draga, iako je sva proračunata, ali barem zna šta hoće, ne pravi se fina, izuzev što se tiče Yusufa, tu je prava glumica, ali više ona glumi da "glumi", naša Havva se i u Yusufa i baš mi se slaže uz njega

tešekular vanilla....složit ću s navedenim, iako je "glumica", od samog početka navijam za nju i Jusufa, pa kud puklo da puklo..

..počeo je i Jusuf bey davati znakove, ..večerašnji kraj je bio koma, kako se Hava odjednom pojavila sva raščupana i mene je prepala..odabrala je dobar tajming..

..predhodna ep. tj. ono ko fol spavanje, pa pokrivanje, pa onda ruka krene sama od sebe, lagano prstima po licu, malo je bilo jednom,pa je ponovio postupak, ah, ta ruka..ide to samo od sebe..

..negdje sam pročitala, tj. vidjeh na net-u neke slike, pa jel netko zna nešto više, koliko sam ja skontala njih dvoje su se vjenčali u RL.,jesam li ja sad dobro skontala ili se radi o seriji..

(((..očito je važno zvati se Murat da probudiš zanimanje..))..
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 09:32   #58
Moze li neko biti fin pa napisati sta se desavalo u sinocnjoj epizodi? Ne mogu gledati reprizu
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 10:37   #59
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
tešekular vanilla....složit ću s navedenim, iako je "glumica", od samog početka navijam za nju i Jusufa, pa kud puklo da puklo..

..počeo je i Jusuf bey davati znakove, ..večerašnji kraj je bio koma, kako se Hava odjednom pojavila sva raščupana i mene je prepala..odabrala je dobar tajming..

..predhodna ep. tj. ono ko fol spavanje, pa pokrivanje, pa onda ruka krene sama od sebe, lagano prstima po licu, malo je bilo jednom,pa je ponovio postupak, ah, ta ruka..ide to samo od sebe..

..negdje sam pročitala, tj. vidjeh na net-u neke slike, pa jel netko zna nešto više, koliko sam ja skontala njih dvoje su se vjenčali u RL.,jesam li ja sad dobro skontala ili se radi o seriji..

(((..očito je važno zvati se Murat da probudiš zanimanje..))..

dobro si povezala oni su muž i žena u RL evo slikice s tog pira









mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 11:39   #60
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Moze li neko biti fin pa napisati sta se desavalo u sinocnjoj epizodi? Ne mogu gledati reprizu

ja ti napišem na veće kad imam više vremena
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.