Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2008., 10:59   #621
Quote:
little_devil kaže: Pogledaj post

evo, ja bas mislim da si ti ovdje po cijele dane i citas tudje postove makar ne odgovaras jer zasto bi nekome tako nesto uopce palo napamet ako sam to ne prakticira... da, da....definitivno....
po toj tvojoj glupoj teoriji meni moze past napamet da moj susjed ubija zato sto to i sama cinim.......ili da sumnjam da mog frenda vara zena jer to i sama cinim
ti si u jednom od postova ovdje spominjala klonove mozda zato sto ih i sama imash
A ako zaista mislish d aja visim tu po cijele dane onda sam sigurna da to i sama cinish
trendseterica is offline  
Received Infraction
Old 28.10.2008., 11:06   #622
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
po toj tvojoj glupoj teoriji meni moze past napamet da moj susjed ubija zato sto to i sama cinim.......ili da sumnjam da mog frenda vara zena jer to i sama cinim
ti si u jednom od postova ovdje spominjala klonove mozda zato sto ih i sama imash
A ako zaista mislish d aja visim tu po cijele dane onda sam sigurna da to i sama cinish
a a se pocnes baviti necim pametnijim od kategorickog optuzivanja ljudi da nemaju partnere, da su razvedeni i da su na forumu po cijele dane?

ne, ja ne mislim to a iskreno nije me ni briga nit se zelim baviti takvim glupostima...

odi stajati uz ogradu ili prozor i gledaj sto ti susjedi rade umjesto da nas ovdje maltretiras

Zadnje uređivanje little_devil : 28.10.2008. at 11:17.
little_devil is offline  
Old 28.10.2008., 11:21   #623
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
ja nikoga ne drzim ni na kakvoj liniji, niti mene itko drzi

Ali neke stvari su same po sebi razumljive i uostalom ljudi smo pa se dogovorimo, ako nekom nesto ne odgovara moze ici, ako tebi odgovara mozes svom dragom ako ga uopce imash osloboditi ruke u tolikoj mjeri da i spava s drugim zenama sto se zove tzv slobodna veza bez ikakvih sputavanja i ogranicavanja te bez odricanja, zar ne? Free as a bird!
Ovo ti nije pri put da nekome govoris "ako uopce imas decka/muza/partnera".

Zasto vredjas toliko?
lilly53 is offline  
Old 28.10.2008., 11:50   #624
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
ja nikoga ne drzim ni na kakvoj liniji, niti mene itko drzi

Ali neke stvari su same po sebi razumljive i uostalom ljudi smo pa se dogovorimo, ako nekom nesto ne odgovara moze ici, ako tebi odgovara mozes svom dragom ako ga uopce imash osloboditi ruke u tolikoj mjeri da i spava s drugim zenama sto se zove tzv slobodna veza bez ikakvih sputavanja i ogranicavanja te bez odricanja, zar ne? Free as a bird!
Jer sto mislish da nam nikad ne dodje da iako volimo svojeg partnera pogledamo na ulici ili na nekom drugom mjestu osobu suprotnog spola koja nam se cini privlacnom i pozelimo ju imati? Ali se ne upustimo u ista s njome jer smo odani partneru i ne zelimo ga prevariti tj odreknemo se tog cina u cilju nase veze koja nam bash kao takva odgovara. Pa zar to nije odricanje?
Pa nek mi netko kaze da se nicega ne odrice u vezi.
Ne mozes biti s nekim u vezi i gledati samo sebe, onda nemoj biti u vezi vec budi sam.

E sad ovo što si napisala primjeni i na FB. Isto kao što se nećeš upustiti u vezu s nekim koga vidiš ili upoznaš u stvarnosti tako nećeš ni s FB-ka i iz istog razloga-zato što ti je stalo do tvoje veze. I zato onima koji imaju stabilnu vezu FB nije nikakva opasnost. Ni FB ni ijedna druga aktivnost na kojoj se može susresti osobe suprotnog spola. Jednostavno neću ugroziti vezu u kojoj sam zadovoljna i imam povjerenja u svog partnera da neće ni on. Zato mu ni ne branim da se njima bavi ukoliko želi (moj je dragi jedino aktivan bloger i upoznao se s nekoliko blogera i blogerica, na forumu je registriran, ali nemam pojma da li je napisao 10 postova i to na sf-u , a FB profil nemamo ni jedno)
Cordelia is offline  
Old 29.10.2008., 08:30   #625
trendseterica ce imati par dana da razmisli o svom nacinu ponasanja na forumu
ostale molim da ne ulaze u prepucavanja i svade i ne daju se navuci od trolova
ZgSash is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.