Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2011., 18:47   #61
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
osoba stalno gleda u tebe, prati tvoje reakcije, skrene pogled kad ga pogledaš(ne nužno).....dalo bi se nabrajat....tu je jako važno poznavati jezik tijela
U mene stalno gledaju a kad nam se sretnu pogledi ostaju ukipljene, bulje kao da su prepoznale ratnog zlocinca. Tako da to sa pogledima nema previse veze.
Sergio80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 18:51   #62
mogu, ali kada se ja zaljubim onda to uopce ne pokazujem, dapece i ignoriram

i najcesce ne ispadne bas dobro
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 20:00   #63
Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Kako prepoznate da je nekome stalo? Mislite li da je to moguće?
Uglavnom prepoznam tek kad mi se otvoreno (po)kaže, do tada svako ponašanje shvaćam kao prijateljsku naklonost.

Mislim da je moguće prepoznati da je nekome stalo, ali ne dopuštam si takav način razmišljanja zbog mogućnosti da sam nešto pogrešno protumačila i zato znakove koji ukazuju na sviđanje promatram s velikom rezervom...

Quote:
Mala Žena kaže: Pogledaj post
Odajete li vi nekim "znakovima" do koga vam je stalo, a bez da govorite o tome?
Čini mi se da me ponekad pogrešno tumače - ne sviđa mi se svatko tko mi je simpatičan i kome se nasmiješim ili popričam s njim...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=ShN8UIk5-mw ...sreća je zapravo lakoća postojanja, onaj lijepi trenutak koji se jednostavno događa...

Zadnje uređivanje Silencium : 12.09.2011. at 20:21.
Silencium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 20:17   #64
uvik to pripoznam..
a kako to pokazivam?? to ne može nikooo skužit... većinom lika gledam i smješkam se kad sam napaljena na njega i kad je sve čisto fizički
kad se zaljubim u nekoga, on bi prije rekao da me uopće ne interesira i to me malo je*e
da, kad sam najzaljubljenija, tad izgledam najhladnije jbg
__________________
...ja još kradem bogu dane, ja još umem, ja još mogu da sebi stvorim neki mir...
elizabeticaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 20:24   #65
Apsolutno uvijek prepoznam kad je netko zaljubljen u mene ili se nekom svidjam. Isto tako uvijek skrivam svoje nagone, tako da je gotovo ne moguce vidjeti da li sam ja u nekoga zaljubljen ili mi se svidja.
Ser Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:17   #66
Quote:
usdalma kaže: Pogledaj post
neznan kolko neko more dobit umjetnicki dar odjedanput
probaj ukucat te pisme u gogle da vidis dali ce ti izbacit
ma ne, bilo je fakat prelose da bi bila kopija ili prepisana lektira

Zadnje uređivanje Grazia : 12.09.2011. at 21:25.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 21:19   #67
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
mogu, ali kada se ja zaljubim onda to uopce ne pokazujem, dapece i ignoriram

i najcesce ne ispadne bas dobro
da nisi mozda rak u horoskopu?

i sto mi ovdje pisemo kako prepoznati sto, a autorica se ne javlja sa update-om..
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 03:51   #68
Ja sam dvaput po osam godina uspjevao potpuno sakriti svoju smrtnu zaljubljenost prema ženama s kojim sam bio u relativno čestom kontaktu. Dok su se s druge strane svi govori tijela i znakovi koje sam dobivao od ukupno tri djevojke uspostavili kao obično ništa i da me iste zapravo ne jebu ni pet posto
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 08:51   #69
Mislim da je danas sve to naopako....nažalost....
Pogotovo u slučaju nas žena,kada silno želimo da se mi sviđamo onoj osobi koja se nama sviđa,tražimo znakove tamo gdje ih i nema.Koliko sam ja puta analizirala muško ponašanje pa je na kraju sve to ispalo jedna velika fatamorgana mozga.
Iskreno,mislim da je najbolje pucati u glavu-momak,jel se ja tebi sviđam?I amen.Onda znaš na čemu si.Meni moj mozak sad priređuje veliko veselje zbog osobe koja se meni sviđa.Jer kad se malo pogleda kako se on ponaša i što govori,reklo bi se da je momak zateleban.A vrlo moguće da nije.I eto,dok ja ne pitam što se događa,neće se ni znati jel je ili nije.
Iako bi bilo savršeno da smo toliko prozirni pa da možemo odrediti na temelju tih malih znakova kakva je situacija.Neki su zli pa se zajebavaju,neki žele samo seks pa ti plasiraju dobro utrenirane fore zbog kojih misliš da žele nešto više,neki su stvarno zaljubljeni,neki su ko drvene marije pa ne bi skužio što žele ni da si einstein....Eto....
__________________
Mašta je puno važnija od znanja.Može se sve znati,a ništa ne napraviti,dok se s malo mašte može napraviti SVE....A.E.
casiopeya is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 20:50   #70
Priznajem,ne znam to sto posto prepoznati.A i inace sam dosta nepovjerljiva,pa....
Ali jaaaaako brzo skuzim muljatore.To je bar lako.

Zadnje uređivanje sladana5 : 17.09.2011. at 21:11.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 21:05   #71
Uvijek shvatim kada se neka osoba zaljubi u mene. Non-stop gleda u mene,prati svaki moj pokret,obraća mi pažnju više nego inače. Onda pomislim kako si umišljam gluposti i na kraju saznam kako je to istina. A kada se ja zaljubim u nekoga,radim isto. Uvijek sam na njegovoj strani iako se ne slažem nekada s njim,branim ga ako mu netko kaže nešto. Radim sve samo da shvati da mi se sviđa,ako se sviđam i ja njemu onda od njega očekujem korak naprijed.
Jenny2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 15:13   #72
Previše sam puta krivo protumačila i ostala "posrana", opet, kad je netko bio zaljubljen nisam skužila, mislila sam da smo frendovi (kasnije bih saznala ili od njih ili od drugih da su bili zaljubljeni u mene)- eto, kod mene sve obratno.
bunny4me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 00:00   #73
Quote:
Silencium kaže: Pogledaj post
Uglavnom prepoznam tek kad mi se otvoreno (po)kaže, do tada svako ponašanje shvaćam kao prijateljsku naklonost.

Mislim da je moguće prepoznati da je nekome stalo, ali ne dopuštam si takav način razmišljanja zbog mogućnosti da sam nešto pogrešno protumačila i zato znakove koji ukazuju na sviđanje promatram s velikom rezervom...



Čini mi se da me ponekad pogrešno tumače - ne sviđa mi se svatko tko mi je simpatičan i kome se nasmiješim ili popričam s njim...
Potpis

Presmotana sam da bih išta primijetila, a puno puta nisam znala prepoznati kad je netko flertovao sa mnom ili možda nisam htjela...
Mene isto katkad pogrešno protumače. Volim sklapati i održavati prijateljstva pa mi je bitnije truditi se oko toga, nego upropastiti sve zavođenjem. U društvu osoba koje mi se sviđaju obično sam sramežljiva i ne pokazujem otvoreno svoje osjećaje, puno mi je lakše komunicirati s osobama koje smatram samo prijateljima. Stvar je u tome što postoje muške osobe koje i običan osmijeh ili nevinu zafrkanciju dožive kao nabacivanje, a za to nisam kriva ja već njihova percepcija
pluma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 00:06   #74
Uvijek imam krivo tumačenje kao i vas dvije.Mort ću proučit govor tijela jer nitko baš ne blene u mene i sl
Medihy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:24   #75
Ja sam sigurno glup, ali moram postaviti ovo pitanje jer više osoba im više iskustva, a ja oćito ne kužim neke stvari.

Prije par dana upoznao sam u teretani jednu curu, meni se je svidjela na prvu i poćeo sam je gledati, ali onako neprimjetno, ali nam se dogodilo to da su nam se odjednom pogledi poćeli loviti odnosno i ona je mene poćela gledati i smješiti mi se, na što sam ja imao reakciju kao da me ne zanima, ali kad bi ona pogledala na drugu stranu, ja bi opet pogledao prema njoj i onda kad bi se maknuo nekud vidio biu da me ona gleda, i kad nam se pogledi ulove nastane smješak, čak sam i napravio jedan mali test, prišao sam blizu nje i poćeo vježbati dvije sprave dalje od nje na što je ona postavila pitanje da zašto ne vježbam na spravi uz nju, na što sam odgovorio da nikad ne vježbam na toj spravi i onda je ona došla i poćela vježbati na spravi do mene i razgovarali smo o nećem sasvim bezveze, a ona je buljila umene, a ja sam okretao glavu na drugu stranu kao d me ne zanima. E sad pitanje je jednostavno, dali su ti pogledi s njezine strane i smješkići stvar simpatije ili prijateljstva, nebi volio da sam krivo išćitao znakove i da ju idem nešto pitati u vezi toga.
Bedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:32   #76
Pa jesi probao uspostaviti kakvu komunikaciju s njom?

Ne znam šta da ti kažem - nekad se čovjek čini sam sebi pamet i vidovit, a onda skužiš da pojma o pojmu nemaš kad promašiš ceo fudbal
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:33   #77
Nikada nisam znala prepoznati znakove dok mi se izravno ne kaže, a iskreno mislim da nikada nisam bila ni zaljubljenja (možda nisam znala prepoznati znakove, postoji li mogućnost da budem zaljubljena, a da to ne kužim).

Bedy: u većini slučajeva to bi bili znakovi da je zainteresirana, ali neke cure jednostavno vole razgovarati pa možda nije ništa
__________________
In the end it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Ary@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:44   #78
Quote:
Ary@ kaže: Pogledaj post
Bedy: u većini slučajeva to bi bili znakovi da je zainteresirana, ali neke cure jednostavno vole razgovarati pa možda nije ništa
A to će skužit tek ako počne komunicirat s njom

Pa neće ga ugristi
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:54   #79
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
A to će skužit tek ako počne komunicirat s njom

Pa neće ga ugristi
Osim ako je zainteresirana, a on to zatraži.
__________________
In the end it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Ary@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 08:33   #80
@Bedy - sviđaš joj se, fizički si joj se dopao.

E, sad, dalje je na tebi. Uspostavi komunikaciju pa budeš vidio da li ćeš joj se svidjeti i kao osoba.

Lagana, ležerna, neobavezna komunikacija. Rekao si da je cura iz teretane - eto ti jedna zajednička tema za razbijanje leda. Pitaj su nešto u vezi vježbanja i ako se zapričate jedna stvar vodi drugoj.

Jer ako je ovako kako si napisao ( znači nisi ništa umislio da te potajno vreba ) cura ti je dala zeleno svjetlo da joj priđeš.
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger