Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2009., 01:51   #1
Neo-ekspresionizam. I to apstraktni.

Pozdrav,
našao sam domaćeg autora jedinstvene tehnike i izražaja; možete pogledati na http://www.zvonimirbasic.com. Stvarno je majstor.
Joyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 12:53   #2
Koja samoreklama na forumu.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 20:37   #3
Quote:
-doom kaže: Pogledaj post
Koja samoreklama na forumu.
Da imam kakve veze sa navedenim radovima, ne brini, odma bi se pohvalio ! Ovdje sam duže i viđam tvoj cinizam po forumu.
Ovaj autor iskače iz loše hrvatske apstraktivne umjetničke scene. Zaslužuje svaku pohvalu.
Joyo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 21:20   #4
Nisam rekao da je loše.
Dobra je i internet stranica.
__________________
Podijelio bih s tobom otkrivenje koje sam ovdje doživio. Došlo mi je dok sam klasificirao vašu vrstu i shvatio sam...da vi zapravo niste sisavci. Svaki sisavac na ovom planetu nagonski razvija prirodnu ravnotežu s okolišem oko sebe. Ali vi ljudi ne. Dođete na neko područje i razmnožavate se...i razmnožavate dok ne potrošite sve prirodne resurse. Preživljavate jedino tako da se širite u novo područje. Na ovom planetu postoji još jedan organizam koji se isto ponaša. Znaš koji je to? Virus.
-doom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 14:44   #5
hm, jako me podsjeća na moje šaranje za vrijeme predavanja... znači li to da sam ja neo-ekspresionist?
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.