Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2008., 14:35   #81
Quote:
Lord777 kaže: Pogledaj post
pa igrat cu ga
al jesi mene vidio da serem po gw-u
ono igro sam ga i igru su sjebali i sad mi ide na kurac
no jebe mi se ja ne serem ostalima za to kaj je igraju
MOJE misljenje je da je WoW sranje... znam to, igrao sam ga 9 mjeseci...
to je MOJE mišljenje bazirano na MOJEM iskustvu i ne namećem ga drugima...
Drugi vjerojatno imaju drugacija misljenja a neki se slazu sa mnom...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 17:45   #82
Quote:
Starky_ kaže: Pogledaj post
Ja nisam izgubio nis kila, naprotiv, dobio sam par kila
i ja također
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 17:49   #83
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
MOJE misljenje je da je WoW sranje... znam to, igrao sam ga 9 mjeseci...
to je MOJE mišljenje bazirano na MOJEM iskustvu i ne namećem ga drugima...
Drugi vjerojatno imaju drugacija misljenja a neki se slazu sa mnom...
konacno nesto u cemu se slazemo..ma ukrao si mi rjeci iz usta...
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2008., 17:51   #84
Quote:
Vergilius kaže: Pogledaj post
MOJE misljenje je da je WoW sranje... znam to, igrao sam ga 9 mjeseci...
to je MOJE mišljenje bazirano na MOJEM iskustvu i ne namećem ga drugima...
Drugi vjerojatno imaju drugacija misljenja a neki se slazu sa mnom...
konacno nesto u cemu se slazemo...ma ukrao si mi rjeci iz usta..ajd dobro, ja ga nisam tolko dugo
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 07:55   #85
Iskreno se nadam da moderatori nemaju namjeru dopustiti da ovaj thread bude "official" GW2 thread jednom kada igra izađe.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 17:40   #86
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Iskreno se nadam da moderatori nemaju namjeru dopustiti da ovaj thread bude "official" GW2 thread jednom kada igra izađe.
I ja se isto nadam...

ma budemo trazli moderatore da ovaj preimenuju i da se napravi novi
a dotad ce mo malo ovdje raspravljati o igri
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 12:48   #87
vidim popustila euforija oko GW2.... nitko nista ne pise
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 12:57   #88
Kaj imaš pisati kada ne daju gotovo nikakve informacije? Uostalom, do izlaska ima još godinu dana...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 13:02   #89
Ne vjerujem da će izaći prije jeseni naredne godine...
MudFoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 14:27   #90
pa dovoljno je komentirati i ovo sto znamo
recimo The Mysts, to mi se cini najzanimljivijim djelom GW2.
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 19:33   #91
Ajde ovako tu je napisano mnogo krivih informacija...
Ja sam nov na ovom forumu ali igrma GW vec podosta dugo i to dosta kvalitetno...povremeno sam bio i prvih top 5 guild-ova ali to sad nije bitno...
Sto se tice gw wiki-to je nije oficionalna stranica guild warsa ali ona stadrži TOČNE podatke o cjelom sistemu gw-a,u ostalom ukoliko ste nesto krivo napisali ostali pleyeri koji igraju igru od 2005-kad je izasla ce vas odmah nadopuniti itd.(znam jer sam ja posto tamo)-

Nadalje ono sto pise o GW 2 SU SLUŽBENE IZJAVE ArenaNet-a,tako da je to provjereno-premo mojim saznanjima bit će 100 lv-la(nekih 90% da ce bit tako)-a za igru se vec mogu na nekim stranicama nac prijave kako neki moji frendovi tvrde-ali ništa ne garantiram...(ja nisam naso nigdje pa ako nadjete recite-oni su iz australije pa sad).

Sto se tice guilda u GW 2-idea je dobra i stoji no trebat ce se puno toga jos uraditi oko svega toga jer u krajenjm slučaju ja ne zelim jos jednog Marabusa u guildu :P


toliko od mene(btw monk rools,after necro)
Dark Templar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 23:33   #92
Ah barem neka informacija, joj jos otprilike (ako se ne varam) 4 mjeseca do izlaska igre....ne trollaj, samo me ispravi ako grijesim...
A zasto bi nam trebala nova tema za istu igricu? Neda mi se vise trollat tak da mislim da bude od sada nadalje dobra i za official.
A što bi developerima trebalo znaciti da bude igra imala manje skilova i da ce to biti "jednostavnij" skilovi nego u originalu!?? WTF!? T_T
Meni se sve vise cini da ce igru pretvorit u cisti grind i farm sa puno vise levela nego u originalu, i sa puno manje skilova kao u wowu i kak da onda wow nebu bolji?? (ima više rasa od budučeg gw2) isuse...jedina dobra ideja za gw2 je nesto kao tipa da ce igraci moci cešće interactat jedni s drugima jer questovi nece vise biti instance, nego samo missije (valjda sam ovo dobro napiso lol). Još im samo fali da uvedu prisilni player kill sustav (pk) kao što ga ima u 80% drugih morpgova. Ej jel mi netko može objasnit što fali originalnom guild warsu...rase možda jedino? "loša" interakcija igrača?'..daj stvarno nemogu shvatiti...
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 08:15   #93
Mogu ti ja objasniti što nedostaje GWu, ali smatram to gubljenjem vremena.


P.S. Otkud vam informacija da ima još 4 mjeseca do izlaska GW2?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 13:39   #94
Pa trebala bi izači u 2 mjesecu 2009., ne?
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 14:12   #95
Oke, ali daj mi link gdje to piše.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:02   #96
Quote:
eros filia kaže: Pogledaj post
Pa trebala bi izači u 2 mjesecu 2009., ne?
mislim da to nidgdje ne pise-ili je meni promaklo,neznam ali jos nije rece(potvrđeno od deplovera)kada ce izac beta...

ummm cisto sumnjam da ce gw2 bit ko 80% drugih mmorpg-ova jer je glavni urednik tvrtke mike o'brian koji je ujedno i vecinski tvorac wow,a i GW i WoW su originalno mmorpg-ovi pa ne vidim razloga za sumnju,a kako ce napravit vise rasa morat ce bit i vise skilova u ostalom na wiki sami mozete stavljat prijedloge sa skilove-a neki su i usvojeni
Dark Templar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 14:06   #97
Pa zapravo ni ja nemam pravu informaciju, ali budući da su rekli da će guild war 2 zapocet betu nakon izlaska igre prije nego je to zapoceo guild wars 1
28. travnja. Znaci beta igre ce pocet najkasnije u 3. mjesecu 2009. My logic is undeniable!
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 14:08   #98
Serete kvake obojica.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 23:27   #99
ali ovo da je guild wars 1 izasao 28. travnja i da ce guild wars 2 stavrno izac prije 28. travnja 2009. stvarno pise....
eros filia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 08:39   #100
Ako 28. travnja bude closed beta gw2, možeš biti sretan.
I da - gdje je link?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.