Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2007., 13:41   #101
Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Evo ga! http://www.index.hr/clanak.aspx?id=348757

Mora da čitaju forum ti vanzemaljci, pa su pročitali ono kad se ekipa smijala kako loše izgleda onaj nlo u kini, da uopće nemaju stila.... Sad više leteći tanjur ne izgleda kao oni turski čokoladni keksi, nego je "metalik srebrne boje"
vrlo zanimljivo! btw jeben avatar, obožavam clouseaua! jeben lik
ljud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 19:50   #102
Verujete li Dzebi??
up99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 16:45   #103
da nije sjevalo mozda?
MaxTheBoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 23:01   #104
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Mozda me je neko pogresno skuzio za onu recenicu o zvezdi padalici.
Ona ide brzo prema dole i ostavlja velik trag neke boje.


Ovo nije bilo to. Kazem, gledao sam u nebo (tacnije dve zvezde), da dodam, mada ce nekome delovati smesno, kao da sam dobio neku potrebu da ih u tom trenutku posmatram, kao neki unutrasnji osecaj koji kaze "ej, lezi sad i gledaj"

Objekat, meteor, sta god da je, pojavio se!! (najiskrenije ne mogu da se setim boje, mada mislim da je bio beo), napravio kratku (vidljivu) putanju ka zapadu, i nestao u delicu sekunde. Rekao sam kao ono "cap" pri gasenju TV.

E sad, ja sam se malo uzbudio iz razloga sto mi je taj zvuk, u koji sam apsolutno siguran da sam cuo, delovao kao da "taj objekat" uopste nije daleko, mislim nije u svemiru, jer, kako bi ga tada cuo, naprotiv, delovalo mi je apsolutno da je u atmosferi, ali na kojoj visini to ne mogu odrediti.

Ja ne kazem da su vanzemaljci, ali je meni prvi put u zivotu da tako nsto vidim.

Da napomenem, da se iznad Srbije, u svako doba noci moze videti "putujuca zvezda", kako je mi nazivamo. Cak nisam siguran ni to sta je, ali mi kazu da je to "avaks", vrsta bespilotne letelice koja samo "skenira" teritoriju..
Ja sam siguran da si ti vidio krijesnicu
Maximo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 17:44   #105
Quote:
ampi kaže: Pogledaj post
Ma meni sve ove price vuku na onaj vic o junky-ju na balkonu...
"...sine al tri dana?!"
__________________
...ko nema u glavi, ima u kompu...
Goblinglow is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 20:43   #106
Quote:
up99 kaže: Pogledaj post
Oko dva casa (nocas), izasao sam da porosetam psa i da odem do prodavnice po pivo.
Setao sam malo po kvartu, i zadrzao sam se na jednom trerenu (igralistu).
Seo sam na sto za stoni tenis, otvorio pivo i ispio par gutljaja. U jednom trenutku dobio sam zelju da legnem.
Legao sam, malo ispravio kitchmu o ravni sto i zagledao se u nebo. Posmatrao sam (oko minut) dve zvezde.
Oci su mi bile fokusirane na njih....

Verovatno ste svi videli zvezde padalice. Naprave veliku "straftu" po nebu.

U jednoj sekundi u prostoru ne na koiji sam bio fokusiran, vec malo pored, ali i dalje u mom vidokrugu, pojavilo se!! svetlo koje je nestalo neverovatnom brzinom (na zapadnu stranu).
Ne bih se uzbudio toliko, da pored toga nisam cuo i zvuk koji je proizveden od tog "svetla", a slican je zvuku, npr. ono kad ugasite TV, pa onaj zadnji,kratki, "zvukcic" koji ispusti. Ili jasnije receno, zvuk brzo odlazece stvari,.. Sve se to dogodilo oko 2.45h

Da napomenem, nisam elian fanatik, niti sto slicno, mada verujem da postoje, i cak sam verovao da su "oni" ovde ili da nas bar posmatraju,.
Dosta sam racionalan. Da nije bilo zvuka koji sam cuo, sigurno je da bih to pripisao nekoj maloj halucinaciji, koja je proizvedena zagledanoscu u dve zvezde.
Nisam bio drogiran..



Nije tu ništa čudno...

A "oni" se neće nikad za ozbač tu spustit, pa nisu ludi....bi se vi spustili s helikopterom npr. u džunglu neku gdje žive ljudožderi....
 
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 20:44   #107
Quote:
Goblinglow kaže: Pogledaj post
"...sine al tri dana?!"
kak ide taj vic??
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.