Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2015., 00:04   #1
Cimer u sobi; sto raditi?

Pozdrav,
Tri godine sam vec u istoj sobi u istom domu i nisam imao nikakvih problema.

Sada cetvrtu godinu sam dobio novog cimera koji ide leci u 21 sat i zali se da mu smeta televizija, laptop ili slicno te ih ja moram ugasiti.

Da li se isplati zaliti upravi ili nesto?
dabarlmao is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2015., 23:45   #2
Moja prijateljica je za cimericu bila dobila jednu koja je išla spavati oko 18-19h, gasila svjetlo itd. i otišla se žaliti i nakon toga su je premjestili u drugu sobu i sve je bilo u redu.
Ipak, možda bi bilo dobro, ako već nisi, porazgovarati s njim o tome da vidiš možete li se nekako dogovoriti, a ako ne, vidjeti mogu li te ikako premjestiti u drugu sobu ako ima mjesta ili ti dati novog cimera. Sve valjda ovisi o tome koliko te ozbiljno shvate i postoji li mogućnost premještaja.
Mogu misliti koliko ti je neugodno u takvoj situaciji i nadam se da ćeš uspjeti riješiti problem.
Eileri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 13:38   #3
Ne daj da te cimer ugnjetava imala sam takva iskustva pa sam glupača neke stvari trpila.
Mislim da se uvijek može napraviti nekakav kompromis, ok ugasiš svjetlo i trudiš se bit što tiši, ali zašto ne bi mogao biti na laptopu i gledat film/štaveć.
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 19:53   #4
kupi mu čepiće za uši i neki povez za oči u dm-u, lakše će spavat
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 17:01   #5
Koji to student ide spavati u 21 h??
Lajsna112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:35   #6
jel koristiš slušalice dok si na laptopu? ak mu baš svijetlo od laptopa smeta, onda ne znam. moraš nać neku alternativu
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 21:20   #7
Quote:
Lajsna112 kaže: Pogledaj post
Koji to student ide spavati u 21 h??
Vjerovatno strojar, FERovac, medicinar... Uglavnom oni koji si ne mogu priuštiti spavanje do ručka idući dan
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 09:27   #8
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Vjerovatno strojar, FERovac, medicinar... Uglavnom oni koji si ne mogu priuštiti spavanje do ručka idući dan
Ne, oni su većinom budni do 2 ili više.

Ovisi kako tko voli, i koliko dugo spavaš. Ako ide spavati u 21 onda bi se budio 3-4 ujutro. Znaći smetao bi nekom tko spava tad.

Ako pak spava više od 8 sati onda je ljenčina
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.