Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2016., 00:52   #801
Film je savrsen, svaka scena je savrsena, uz Gravity je sigurno najljepse snimljen film u 120 godina filmske povijesti. Gravity je vjerojatno najteze i najkompleksnije, Cuaron je vjerojatno poludio i vise nece snimiti film u zivotu nazalost.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2016., 00:56   #802
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Film je savrsen, svaka scena je savrsena, uz Gravity je sigurno najljepse snimljen film u 120 godina filmske povijesti. Gravity je vjerojatno najteze i najkompleksnije, Cuaron je vjerojatno poludio i vise nece snimiti film u zivotu nazalost.
Moram priznat da me trenutak borbe sa medom fascinirao. Nije mi jasno kako su uspjeli to napravit.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:50   #803
Neki dan opet pogledao trilogiju "Kuma" i nekako mi se čini da je Inarritu "posudio" prokušani Copollin recept. U Kumu Copolla "mitomizira" mafijaše na isti način kao i Inarritu europske doseljenike. I jedni i drugi na prvi pogled prikazani kao pozitivci dok je namjera redatelja bila suprotna.
filmko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 21:57   #804
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Film je savrsen, svaka scena je savrsena, uz Gravity je sigurno najljepse snimljen film u 120 godina filmske povijesti. Gravity je vjerojatno najteze i najkompleksnije, Cuaron je vjerojatno poludio i vise nece snimiti film u zivotu nazalost.
zaslužuje poludit,pa već i nakon children of men...kazat suvisle komplimente tome filmu je bespotrebno,jer je savršen u svakom pogledu!
skoro pa takav je snimio inarritu samo sa birdman-om.

Zadnje uređivanje Caecus : 10.05.2016. at 22:10.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 20:12   #805
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Film je savrsen, svaka scena je savrsena, uz Gravity je sigurno najljepse snimljen film u 120 godina filmske povijesti. Gravity je vjerojatno najteze i najkompleksnije, Cuaron je vjerojatno poludio i vise nece snimiti film u zivotu nazalost.
Film je dosadan i glup.
Žali Bože potrošenog vrimena.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 22:34   #806
Prespor film,par upečatljivih scena (borba s medvjedom, spas u utrobi konja) i to je to.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:18   #807
Ako netko želi doznati puno značenje pojmova megalomanija i pretencioznost, treba na to potrošiti 2h 45 min

Sve to divno izgleda, sve to stremi k nečemu, sve je to u biti jedno golo kurćenje. Da je bilo skratit na 2 sata onda bi možda i bio nekakav, bar minorni efekt kao da zapališ lajnu baruta, ako već ne možeš štangu dinamita

Di je to od jednog Black Robe, ili ako hoćemo zvjezdanu postavu Mission. Ovo nije ni u prvih 50 samo žanrovski, naturalističkih westerna.
Ok možda sam prekritičan, ali ubi me s onim medvjedićem pa s onim konjićem pa s onim flešbekovima i priviđenjima
I onda na kraju, veliki obračun, klanje :klap: pa da nije bilo klanja cijeli film možda bi i polučilo neki efekt, ali ovako brate ne možeš se cijeli film klati i onda na kraju servirati tu istu porciju.
Izgleda da megalomanija i mašta ne ide u istoj kombinaciji.

Mislim, smiješno je reći ali ono što valja u filmu jesu, glumci, kamera. Scenarij i režija očito nisu bili potrebni.
Klibicl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2019., 17:19   #808
Sad ga taman pogledah na tv u kinu su mi pejzazi bili upecatljivi, sad sam se vise fokusirao na radnji. Mislim dq je razvucena previse
IllegalArgument is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 10:50   #809
Neki dan odgledao ovaj film u komadu, dosad sam gledao samo parcijalno na TV-u, ali nikad čitav film. Film je produkcijski prebrutalan, baš se vidi da se uložilo i potrudilo oko svih segmenata, lokacije su melem za oči (iako na njemu piše da se ne smije stavljati u/na oči ). Film je malo sporiji, možeš slobodono tipkati po forumu i gledati film. DiCaprio razvalio, zaslužen kipić, ne znam zašto ljudi pišu da nije zaslužio, ne vidim neku bolju konkurenciju te godine. Ali, meni je Tom Hardy bio još bolji - nisam još gledao Most špijuna, ali Mark Rylance mi je inače užasan i naporan glumac. Ovo mi je najbolji Inarrituov film, baš zato što je lik snimio nešto potpuno drugačije. 8/10
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2023., 13:01   #810
U sjećanju mi se miješa sa Hateful Eightom jer su oba filma snimana u debelom snijegu i zadnja scena u Povratniku je slična onoj kad Samuel L Jackson prepričava kako je mučio nekog jadnika na planini.
komna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2023., 15:17   #811
Osim snijega nema nikakve poveznice s Hatefull 8
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 10:30   #812
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Neki dan odgledao ovaj film u komadu, dosad sam gledao samo parcijalno na TV-u, ali nikad čitav film. Film je produkcijski prebrutalan, baš se vidi da se uložilo i potrudilo oko svih segmenata, lokacije su melem za oči (iako na njemu piše da se ne smije stavljati u/na oči ). Film je malo sporiji, možeš slobodono tipkati po forumu i gledati film. DiCaprio razvalio, zaslužen kipić, ne znam zašto ljudi pišu da nije zaslužio, ne vidim neku bolju konkurenciju te godine. Ali, meni je Tom Hardy bio još bolji - nisam još gledao Most špijuna, ali Mark Rylance mi je inače užasan i naporan glumac. Ovo mi je najbolji Inarrituov film, baš zato što je lik snimio nešto potpuno drugačije. 8/10
Stvar je u tome što je DiCaprio zaslužio oskara puno puta ranije i to još kada je bio vrlo mlad pa ovo dođe kao neka utjeha.
Tom Hardy fenomenalan u ovom film. Prije bih njemu dao oskara za sporednu ulogu...
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 11:35   #813
Quote:
ivanaj kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome što je DiCaprio zaslužio oskara puno puta ranije i to još kada je bio vrlo mlad pa ovo dođe kao neka utjeha.
Tom Hardy fenomenalan u ovom film. Prije bih njemu dao oskara za sporednu ulogu...
Tu se slažem, ali opet ako govorim samo o toj godini, ne vidim nekoga tko je zaslužio kipić više od Lea
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 12:13   #814
može kakva preporuka za film sličan The Revenantu?
endjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 17:43   #815
Quote:
ivanaj kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome što je DiCaprio zaslužio oskara puno puta ranije i to još kada je bio vrlo mlad pa ovo dođe kao neka utjeha.
Tom Hardy fenomenalan u ovom film. Prije bih njemu dao oskara za sporednu ulogu...
Stvar je u tome da on nikad nije zaslužio Oscara jer se radi o razvikanom glumcu koji uvijek glumi jedno te isto sa svojom mrštavom facom. Po vama fanaticima on je trebao imati 5 Oscara već a to nitko nema. O čemu pričamo od Leonarda je bilo svake godine boljih kad god je nominiran. Pogotovo njegove najrazvikanije uloge su smiješno odglumljene Gilbert i Dnevnik Košarkaša. Overacting na najjače. Prosječan glumac, ništa više.
Trendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 18:31   #816
Quote:
endjo kaže: Pogledaj post
može kakva preporuka za film sličan The Revenantu?
Little Big Man (1970)

Jeremiah Johnson (1972)
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 18:46   #817
Uh, Jeremiah svaka čast, fantastičan film i odlična uloga Redforda za razliku od nekih u ovom filmu.
Trendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2023., 19:58   #818
Quote:
endjo kaže: Pogledaj post
može kakva preporuka za film sličan The Revenantu?
Ravenous 1999 
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2023., 22:10   #819
Quote:
Trendi kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da on nikad nije zaslužio Oscara jer se radi o razvikanom glumcu koji uvijek glumi jedno te isto sa svojom mrštavom facom. Po vama fanaticima on je trebao imati 5 Oscara već a to nitko nema. O čemu pričamo od Leonarda je bilo svake godine boljih kad god je nominiran. Pogotovo njegove najrazvikanije uloge su smiješno odglumljene Gilbert i Dnevnik Košarkaša. Overacting na najjače. Prosječan glumac, ništa više.
Meni se čini da ti uopće ne voliš DiCapria...
__________________
As a new age begins, the way of the warrior comes to an end
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.