Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2013., 15:42   #201
Moram probati to. Tocnije prenjeti cu mami.
Dosad se dobar pokazao amway s kisticem
http://s40.radikal.ru/i089/1108/99/aedb57113786.jpg
ali nije mi ga lako nabaviti i pun je kemije.
Od klasicnih sprejeva ni ja ne mogu disati.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 15:10   #202
Quote:
vanjano kaže: Pogledaj post
Gorenje parni čistač je do 20.3. na akciji u Technomarketu za 801,75:
http://www.technomarket.hr/products/...enje-sc-1800-r

Zašto, zašto sam ja ovo tek sad vidila???? Teta mi oće kupit neki poklončić, rekla bi joj da mi uzme čistač na paru jer imam veliku površinu podova... Sad ne znam, ove Sharkove ili Gorenje? Xanthe je prezadovoljna sa Gorenjem, Cica i ostali su zadovoljni sa Sharkom... Šta je isplativija kupnja po pitanju kvalitete, garancije? Čitam stara iskustva, da ovi iz Top shopa često ne dožive prvi rođendan? imaju mi ga 3 prijateljice, sve su zadovoljne (al sve tri kupile ima par miseci)
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 15:27   #203
Shark Steam Pocket Mop- 562 kn je sad na akciji... Gorenje duplo skuplji...
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:01   #204
Quote:
picajzla1 kaže: Pogledaj post
Zašto, zašto sam ja ovo tek sad vidila???? Teta mi oće kupit neki poklončić, rekla bi joj da mi uzme čistač na paru jer imam veliku površinu podova... Sad ne znam, ove Sharkove ili Gorenje? Xanthe je prezadovoljna sa Gorenjem, Cica i ostali su zadovoljni sa Sharkom... Šta je isplativija kupnja po pitanju kvalitete, garancije? Čitam stara iskustva, da ovi iz Top shopa često ne dožive prvi rođendan? imaju mi ga 3 prijateljice, sve su zadovoljne (al sve tri kupile ima par miseci)
Pa akcija ti je do 20-tog trećeg.Još stigne kupiti.Ja iću ga isto kupiti.
Isprobala sam ga u prijateljice i čini mi se super.
Spas za fuge
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:07   #205
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Pa akcija ti je do 20-tog trećeg.Još stigne kupiti.Ja iću ga isto kupiti.
Isprobala sam ga u prijateljice i čini mi se super.
Spas za fuge
u mene je 21.03, ne znam koji je datum u tebe
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 23:02   #206
Quote:
picajzla1 kaže: Pogledaj post
u mene je 21.03, ne znam koji je datum u tebe
malo sam prolupala
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 23:23   #207
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Ona četkica je odlična. Kad sam bila na GO kod mame sam joj pećnicu s njim oribala, sirota nije mogla k sebi doći od divljenja.


Luna, hvala, ali ostajem kod svog parnog.
Nema frke Samo obavijestavam da se zna
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 14:49   #208
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
malo sam prolupala
Eeeeeee ivkaa ivkaa...
__________________
Volila bi izgubit na težini istom brzinom kojom gubim strpljenje...
picajzla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 23:24   #209
gorenje

Pozz svima, ja sam danas kupila ovaj hvaljeni parni čisatč od gorenja, i sada nije mi baš nešto jasno. Prvo krpa što se dobije uz njega (dobije se jedna), a onda pročitam da je bolje staviti dvije. Zovem elipso (tamo kupila), oni kažu da nemaju za prodaju krpe za čistač pa neka potražim u gorenju i to u gorenju Slavonska avenija, pitam kolika je cijena, ne znaju. E sada probala sam ocistiti plocu od štednjaka, nije baš išlo (sa spužvicom i malo arfa je operem bez beda). Jel tko na cijenu krpe i dali cure koje koriste cistač stavljaju dvije krpe. E da i malo mi je nepraktičan, moram vuči i kabel, onda mi čistac visi sa ramena, pa dok brišem pod, ja vam se sva spetljam. Možda sam nešto krivo napisala, ne zamjerite, jer sam neispavana, moja bebica se za to potrudila
mucicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 10:11   #210
gorenje

Evo javljam se sa subotnjeg čišćenja, prala prozore, ostali muljavi, pa ponovo sa ajaxom, vode ispušta jako puno, sve mi pada po parketu, recite mi dali znate da se u elipsu može zamjeniti proizvod ako nisi zadovoljan sa kupljenim, pa bih uzela shark 2u1
mucicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 11:04   #211


Ja nemam pojma o čemu pričaš, imam ga više od 2 godine.
I ne treba ti nikakva druga krpica.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 12:14   #212
[QUOTE=Xanthe;44265487]
Pročitaj gore o čemu pričam, dakle u uputama piše da bi trebale biti dvije krpice, sada sam probala čistiti onaj dio od perilice gdje se stavljaju deterđenti, nije uspio skoro ništa skinuti, fuge u kupaoni također, a o kamencu da ne pričam. Dakle ja sam samo htjela savjet, jer možda nešto krivo radim i meni para uopće nije vruća, cak mogu i po ruci s parom, pa mi nije jasno kako ubija bakterije, a ne može ih ubiti pritiskom pare. Zao molim druge savjet, jer ovo mi je prvi parni čistač, tako da postoji vjerovatno velika mogućnost da nešto krivo radim. Još samo da napomenem da čekam da se voda zagrije i upali zeleno svjetlo na lampici (dakle voda je ugrijana)
mucicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 12:18   #213
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Pa akcija ti je do 20-tog trećeg.Još stigne kupiti.Ja iću ga isto kupiti.
Isprobala sam ga u prijateljice i čini mi se super.
Spas za fuge
u Elipso trgovini vam je 999 kn, eto malo jeftinije nego u tehnomarketu
mucicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 13:04   #214
ja ti ne mogu puno pomoći jer imam shark samo zapodove i prezadovoljna sam. znam samo da ti parni čistač ne bi smio ostavljat podove mokrima i da se voda, da bi mogla prijeći u paru mora doseći 100°C , a to je dovoljno za bakterije...
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 14:00   #215
Pa onda ti nešto ne valja s njim! Jer po nekim površinama ( špina u kupaonici) ni ne mogu odmah proći rukom, jer sam se tako jednom opekla.

A ovo za dozator u perilici znam da nikako nije istina jer na staroj vešmašini sam razbila sav kamenac njime. Sorry, ali ovo što pišeš definitivno nije ista priča kao moja.
Sve čistim njime jer ne želim kemikalije u kući, što zbog sebe što zbog mačaka.

Nikakve 2 krpe ti ne trebaju.

A glavna odlika pare je- da je to na 100 stupnjeva, odnosno granica vrenja vode.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 21:09   #216
[QUOTE=mucicaa;44266154]
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post

Pročitaj gore o čemu pričam, dakle u uputama piše da bi trebale biti dvije krpice, sada sam probala čistiti onaj dio od perilice gdje se stavljaju deterđenti, nije uspio skoro ništa skinuti, fuge u kupaoni također, a o kamencu da ne pričam. Dakle ja sam samo htjela savjet, jer možda nešto krivo radim i meni para uopće nije vruća, cak mogu i po ruci s parom, pa mi nije jasno kako ubija bakterije, a ne može ih ubiti pritiskom pare. Zao molim druge savjet, jer ovo mi je prvi parni čistač, tako da postoji vjerovatno velika mogućnost da nešto krivo radim. Još samo da napomenem da čekam da se voda zagrije i upali zeleno svjetlo na lampici (dakle voda je ugrijana)
Onda ti nije ispravan.Prozore opere savršeno i za čas posla .Ništa ne treba sušiti za njim.Za pločice i fuge ga se definitvno isplati imati.
To reklamiraj odmah jer je sigurno neki kvar u pitanju.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 22:02   #217
gorenje

Evo mene opet.Snimala ja s mobitelom kako ništa ne skida, i na kraju po pločicama ostavljao neke tragove crne, pokazala ja njima i kažu, uuuuuuu bit ce da je neka grešaka, zamjenit cemo vam proizvd (super ja sretna). Dakle prvi parni čistač i ja prstom u g....... kupim falši. Rekli su da mogu zamjeniti, al me strah iskreno, pa sam zato razmišljala da možda uzmem onaj shark 2u1 on košta oko 1.500 kn, a opet taj od gorenja kažu svi da je fenomenalan
evo to je ovaj, http://www.topshop.com.hr/kuhinja_ci...aru_shark.html

Puno vam hvala što ste izdvojile vremena za savjet
mucicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 22:05   #218
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Onda ti nije ispravan.Prozore opere savršeno i za čas posla .Ništa ne treba sušiti za njim.Za pločice i fuge ga se definitvno isplati imati.
To reklamiraj odmah jer je sigurno neki kvar u pitanju.
Ivka, ja kad sam prala prozore curilo od prozora po parketu ajme, muž vikao da ce se parket dignuti. Onaj nastavak za fuge ni osušenu sjemenku od paradajza na ploči od štednjaka nije mogao skinuti

Zadnje uređivanje City : 23.03.2013. at 22:13.
mucicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 23:10   #219
Quote:
mucicaa kaže: Pogledaj post
Evo mene opet.Snimala ja s mobitelom kako ništa ne skida, i na kraju po pločicama ostavljao neke tragove crne, pokazala ja njima i kažu, uuuuuuu bit ce da je neka grešaka, zamjenit cemo vam proizvd (super ja sretna). Dakle prvi parni čistač i ja prstom u g....... kupim falši. Rekli su da mogu zamjeniti, al me strah iskreno, pa sam zato razmišljala da možda uzmem onaj shark 2u1 on košta oko 1.500 kn, a opet taj od gorenja kažu svi da je fenomenalan
evo to je ovaj, http://www.topshop.com.hr/kuhinja_ci...aru_shark.html

Puno vam hvala što ste izdvojile vremena za savjet
shark je sad snižen na 1116 kn
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 09:58   #220
Bok, ja sam prije 2 dana kupila parni cistac samo za podove u top shop-u. Pa si mislim kada je snizen za 25% da iskoristim priliku gledam ga vec par mjeseci pa nikako da se odlucim. Mislim kako je dosao da ce tako i nazad u top shop, cista glupost to nevrijedi ni 100 kn. Prvo nema pojacivac pare da ga mogu regulirati, drugo ako ga hocu iskljuciti ga vaditi iz uticnice, a ta tako zvana para kako je prikazana na televiziji uopce ne ide van iz njega, ili moj nesto nevalja.

Molim Vas vase iskustov ako tko ima taj isti parni cistac jel ja mislim da u ponedjeljak ode on odakle je dosao.
megane f1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.