Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 12:33   #10081
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
Hvala ti
ostatak kupaonskog namještaja je bijeli, za sad. još se moramo odlučit za garnituru umivaonik/ormarić, dal bi isto bilo bijelo ili u boji u skladu s pločicama. pojma nemam
Ako ti je većina ili sve u kupaonici bijelo osim pločica, osobno bi išla na oblaganje vodokotlića u bijelo (eventualno ako vam je ljepše krem) i bijeli umivaonik/ormarić. Prostor će izgledati svježe, prostranije i modernije.
nina2006 is offline  
Old 29.03.2013., 13:30   #10082
Quote:
nina2006 kaže: Pogledaj post
Ako ti je većina ili sve u kupaonici bijelo osim pločica, osobno bi išla na oblaganje vodokotlića u bijelo (eventualno ako vam je ljepše krem) i bijeli umivaonik/ormarić. Prostor će izgledati svježe, prostranije i modernije.
hvala na savjetu! sve bijelo, ha? mm će poludit, šta me god pita koju boju da naruči, ja kažem bijelu
kupaonica je inače veća (jer su dvije, ta druga je mala, s tušem).
annaaa is offline  
Old 29.03.2013., 13:48   #10083
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
hvala na savjetu! sve bijelo, ha? mm će poludit, šta me god pita koju boju da naruči, ja kažem bijelu
kupaonica je inače veća (jer su dvije, ta druga je mala, s tušem).
Najbolje ti je bijelo. Bijela boja je svevremenska. Te veće površine/namještaj (u koje ulažeš svega par puta u životu) gledaj da su u bijeloj boji (ili što svjetlijim bojama), a sa obojanim/šarenim detaljima (koje uvijek možeš micati/mijenjati) se igraj.
Mm će se naviknuti. Bit će mu drago poslije kada vidi kako je u vašoj kući/stanu sve prozračnije/ljepše nego kod frenda mu
nina2006 is offline  
Old 29.03.2013., 15:22   #10084
Da udovoljiš TM, možeš samo na taj dio staviti mozaik, ali neki nježnih bež-bijelo-svijetlo sivo nijansi, nikako neke jače boje da ne bi ispalo kičasto. Evo ovako nešto http://www.namestaj24.com/media/imag..._kupatilu.jpeg. Umivaonik i ormarićbijeli. Ili eventualno u kombinaciji s drvom http://www.adgallery.hr/_Upload/Larg...ologhia-01.jpg
cicamalamica is offline  
Old 29.03.2013., 15:59   #10085
Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
Da udovoljiš TM, možeš samo na taj dio staviti mozaik, ali neki nježnih bež-bijelo-svijetlo sivo nijansi, nikako neke jače boje da ne bi ispalo kičasto. Evo ovako nešto http://www.namestaj24.com/media/imag..._kupatilu.jpeg.[/url]
Ovo mi je baš super
maja4 is offline  
Old 29.03.2013., 17:42   #10086
Quote:
maja4 kaže: Pogledaj post
Ovo mi je baš super
+ 1

Super kupaonica, iako nema ugradbeni vodokotlić.
City is offline  
Old 29.03.2013., 18:00   #10087
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
trebam savjet oko pločica u kupaonici;
dakle, na jednom dijelu, tamo gdje je ugradbeni vodokotlić su pukle pločice dijagonalno, skroz po cijeloj dužini skoro. original pločica nemamo. inače su u cijeloj kupaoni jednobojne, krem boje. tako da bi na taj dio trebale ić drugačije. kakve? jednobojne ili možda mozaik? kako bi izgledalo da samo taj dio bude u drugoj boji? ili da još negdje iščupamo koji red
a krem mozaik-šta sličnije zidnim pločicama.
nama se desila sliča situacija-nismo kupili dovoljno zidnih,a nova narudžba je išla za mj dana;imali smo mozaika i s tim obljepili vodokotlić i skroz izgleda o.k.
bababa is offline  
Old 29.03.2013., 19:59   #10088
Quote:
bababa kaže: Pogledaj post
a krem mozaik-šta sličnije zidnim pločicama.
nama se desila sliča situacija-nismo kupili dovoljno zidnih,a nova narudžba je išla za mj dana;imali smo mozaika i s tim obljepili vodokotlić i skroz izgleda o.k.
meći
cicamalamica is offline  
Old 30.03.2013., 10:24   #10089
i mozaik je lijep
za sad sam odlučila da će kupaonski namještaj onda biti bijeli, a za pločice ću još vidjet (u svakom slučaju, bit će svijetle)!
annaaa is offline  
Old 30.03.2013., 14:47   #10090
Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
i mozaik je lijep
za sad sam odlučila da će kupaonski namještaj onda biti bijeli, a za pločice ću još vidjet (u svakom slučaju, bit će svijetle)!
nina2006 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.