Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2006., 13:16   #81
Quote:
Ziki kaže:
Iznad 300 kn? Kakva ti je koža? Moja je suha do normalna. Tražim baš to, laganu ''drugu kožu'', a ne masku. Sad imam Lancome Photogenic za suhu, al mi je premastan... (sadrži previše ulja)
kakva mi je koza? zimi suha od grijanja i hladnoce, ljeti normalna do mjesovita. cuj, najbolje ti je da si uzmes probu za doma ili tester ak' ti babe budu dale.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 13:29   #82
Question Chanel kozmetika

vidim da svi spominjete tu chanel kozmetiku pa me zanima jel dobra i kolika je otprilike cijena jedne maskare/sjenila/olovke/ruža/sjajila itd. bilo šta sta znate... hvala! ja bi bas htjela probat, a glupo mi je dat puno novaca ako neće bit dobro... ali nadam se da je dobra... ipak je to chanel
e da... jel vi to kupujetu u parfumerijama... ili? ja sam inače iz bjelovara, a mi nemamo tak puno dućana sa svim i svačim ko npr. vi zagrepčani
chica_latina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 14:10   #83
meni je chanelova dekorativna kozmetika od boljih.
od sjenila uglavnom kupujem chanel, ruž isto, a zadnje vrijeme sam s lancome-ovih maskara prešla na chanel cils a cils i stvarno sam oduševljena.
osim toga i njihove parfeme jako volim.
što se tiće preparativne, imala sam neku kremu iz linije precision i bila je ok, niš posebno.
kupujem gdje stignem, najradije na aerodromima jer je najjeftinije.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 16:03   #84
prije koju godinu sam odustala od chanela, jer su mi dva ruža smrdila, sjajila bila ljepljiva, lakovi se odmah skidali, a sjenila bila obična... imala sam dosta toga chanelovog. rijetko mi imaju baš neki proizvod koji je inovativan i primamljiv. uglavnom su mi najbolji s bojama lakova.
cijene? puderi cca 250 kn, ruževi cca 170 kn, lakovi cca 145 kn, rumenila cca 250 kn
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 10:38   #85
Quote:
znatiželja kaže:
prije koju godinu sam odustala od chanela, jer su mi dva ruža smrdila, sjajila bila ljepljiva, lakovi se odmah skidali, a sjenila bila obična... imala sam dosta toga chanelovog. rijetko mi imaju baš neki proizvod koji je inovativan i primamljiv. uglavnom su mi najbolji s bojama lakova.
cijene? puderi cca 250 kn, ruževi cca 170 kn, lakovi cca 145 kn, rumenila cca 250 kn
i kozmetika ima rok trajanja.
ja nisam osjetila da njihovi ruževi smrde.
a lakovi za nokte mi dugo traju na noktima i u bočici.
što se sjenila tiće, stvarno su super, lijepih boja i lijepe teksture.
e, da i rumenilo korsitim isključivo chanelovo.
__________________
do not forget to have fun at work
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 23:27   #86
Ja sam imala korektor s kojim nisam bila zadovoljna jer mi je bio nekako..hm..gumast. To je onaj sa spužvicom/aplikatorom, a može biti da je bio već posušen u parfumeriji (Iris Rijeka). A koštao je oko 170 kn.
Ali zato Chance
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 10:15   #87
Hm, i meni je Chanel tiha patnja
Od njih sam do sada imala samo korektor i bio mi je odličan - to mi je bio i jedini korektor u životu.
Mame me Chanelovi parfemčići, a u zadnje vrijeme ozbiljno razmišljam o njihovom puderu u kamenu ili kompaktnom, koji se isto može koristiti umjesto kamena (suhi). Riječ je o Double Perfection Compakt - jednom od najhvaljenijih proizvoda na makeup alley.
Jel ga tko ima, i koja mu je cijena. O tome razmišljam za jesenje dane.
Ma, uvijek kad sam u parfumeriji, Chanel mi je usputna stanica, ali samo za gledanje zasad. (dok ne skupim novčeke za Double Perfection)
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 15:42   #88
Koristim njihovu maskaru (onu sa tankom četkicom ne volim kad je četkica debela), njihovo sjajilo za usne koje mi je perfektno i njihova rumenila koja su mi Nedavno sam se ponovila i sa ružem koji krasno miriše na ruže, postojanost mu je ok (ne volim trajne ruževe i osjećaj koji daju na usnama, rađe obnovim šminku) i zadvoljna sam sa njim.
Jedino što nikad nisam probala od chanela su sjenila.Zadovoljna sam sa collistarovim sjenilima i art deco sjenila su
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 01:49   #89
Imala sam Chanelovu maskaru i bila mi je predobra, a još uvijek imam parfem Chance kojeg mi stari kupio prije 3 godine, i super mi je, samo malo ga stavim, mirišem 5 dana.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 11:29   #90
Koja je to maskara koju spominjete? Cils a cils? Kaj radi? Produžuje, uvija, daje volumen...?
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 09:39   #91
imam jedino njihovo rumenilo i zbilja je super!
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 01:12   #92
sinoć prije spavanja stavila lak, već jutros je okrhnut.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 01:31   #93
Quote:
znatiželja kaže:
sinoć prije spavanja stavila lak, već jutros je okrhnut.
auuuu... a što si još radila? meni se naime nije okrhnuo. valjda nešto krivo radim
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 11:30   #94
Olovke za oči od chanela su stvarno odlične cijena je oko 115 kn..
__________________
" I ja sam spreman da tocno u podne kao Gary Cooper sam izadjem pred barabe"
Hanii is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 12:32   #95
Mene isto zanima da li je netko kupio neku njihovu kremu,masku za lice ili losion?Uvijek kada dođem u parfumeriju prodavačice mi prvo nude Chanel,pa me zanima je li zato što je najskuplji ili zato što je najbolji?!?
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 17:04   #96
Quote:
kokakoka kaže:
auuuu... a što si još radila? meni se naime nije okrhnuo. valjda nešto krivo radim
tipkala po tastaturi - dosta zahtjevno za lakirane nokte. definitivno chanel počinjem koristiti samo za nožne nokte, pogotovo crvene lakove.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2006., 18:09   #97
Quote:
Soleiol kaže:
Mene isto zanima da li je netko kupio neku njihovu kremu,masku za lice ili losion?Uvijek kada dođem u parfumeriju prodavačice mi prvo nude Chanel,pa me zanima je li zato što je najskuplji ili zato što je najbolji?!?
Ma kakvi!
Dekorativna kozmetika im je super! Ali drzi se dalje njihovih krema itd...u tome zaista nisu dobri. Kuce kao Guerlain, Shiseido, La prairie, Sisley i Orlane su puno, puno bolje od njih u toj kategoriji. Chanel i Dior su bolji za Dekorativnu kozmetiku, iako, po meni, Guerlain ih i tu nadmasuje.
__________________
Did you lost your mind?
No, I sold it on e-bay!
stefi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 11:44   #98
Ja sam imala neku njihovu kremicu za lice .Meni se pokazala jako dobrom.Ali kako nije niš bolja od npr Avene hidrans optimale , a puno je skuplja nisam je više kupila.Mislim da se zvala hidramax ali nisam sigurna.
Imala sam jednom i jednu Sislyevu kremu ali nije ispunila obećanje tako da mi više ne pada na pamet kupiti nešto takvo.
Sad sam si za dan kupila Eucerinovu hidratantnu kremu hiydro-balance i super je
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 07:59   #99
Chanel mi ipak malo preskup (kozmetika), čak i za poklone, ali parfemima ne mogu odoljeti, kao i Aroma Body Sprayevima ( ne od Chanela)- prava ovisnica!!!
Chanelov parfem, zadnji dobila za rođendan, kapnem i na jastučnicu!!!
Poslije malo osjećaj krivnje, ali brzo prođe!!!
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2006., 06:47   #100
Quote:
Soleiol kaže:
Mene isto zanima da li je netko kupio neku njihovu kremu,masku za lice ili losion?Uvijek kada dođem u parfumeriju prodavačice mi prvo nude Chanel,pa me zanima je li zato što je najskuplji ili zato što je najbolji?!?
Pitanje je nudi li ti to prodavačica ili promotorica?

Ak je prodavačica, onda ima "naredbu" prodati određenu marku u određenoj količini, inače, pada plaća u postocima, one napadaju s najslabije prodavanim proizvodima, pa plaća pada u postocima.
Ak je promotorica, - što više uspije uvaliti, njoj raste postotak, a, postepeno i funkcija.
Znam te cake, jer mi je rođakinja radila u Irisu.
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.