Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2006., 19:35   #1
EVE online [*]

Pošto sam se pravo zagrijao za ovu igru rado bi da nas više igra pa evo novi thread sa malo uputa za početak.

Prvo treba nabavit EVE klijent (590 MB ili tu negdje)).

Nakon toga preporučam da se prijavi za besplatni 14 dana dug test.

Kad treba kreirat "tipa" onda ima ovaj thread sa uputama (engleski) ali daleko je od toga da je to nešto ekstremno vitalno. Igra nije absurdno osjetljiva na atribute tako da i "greške" ne znače baš nešto puno. Drugim riječima može se igrat do mile volje.

Nakon toga počinje igra. Neču puno objašnjavat osim dio o skills. Skills poboljšavaju iskorištavanje a i omogućuju korištenje novih stvari. Svaka stvar koja treba određeni skill ima to napisano. Dobra stvar sa skill-ovima je da se "treniraju" i kad ste offline. Tako da nije potrebno sjedit online 24/7. I onako su skillovi jedan od glavnih "kočnica" tako da nema te love koja vam može ubrzat učenje.

Sve u svemu odlična igra koju mogu igrat i oni sa manjkom slobodnog vremena.

Naravno igra košta:
Prvih 14 dana je naravno slobodno
Nakon toga treba platit 20€ i u tome se dobije mjesec dana igranja.
Kad i tih 30 dana istekne prelazi se na pretplatu. Ona košta između 10 i 15€ (zavisi od toga koliko mjeseci u naprijed platite). Normalno se plaća kreditnom karticom ali za one koji žive u ZG može se i kešom plaćat kod ovih www.crovortex.com.

PS: Ako nas bude malo više sa foruma igralo mogli bi startat svoju korporaciju i sl

PS2: Sve glupe i offtopic komentare brišem.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 19:51   #2
skidam ja demo a kad dobijem kreditnu, počinjem igrat (valjda ovaj tjedan )
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 20:15   #3
Well imaš dva tjedna
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2006., 23:05   #4
skinul demo, kreiral account i idem pokrenut igru
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 00:34   #5
Odlično Svratim do tebe čim odvezem malo goriva do obližnjeg sistema
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2006., 01:04   #6
kreiral sam lika, i sad igram tutorial
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 15:26   #7
2006-06-05 03:11 je moj vjerni Merlin (dva standard missile launchera i 2 125mm Raila, AB, Dva shield extendera, Nano fibre i PDS-om) otišao na vječna lovišta nakon što sam se susreo sa 3 cruiser-a (dobar broj levela iznad mog broda) i to sa teškim EM raketama (shield je nestao u 4 pogotka a imam poprilično jake).

Molim za minutu tišine
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 18:27   #8
Kolko dugo ti to igraš? Čitao sam negdje kak su prije rudari imali nekakve hyperengine s kojima su mogli ultrabrzo pobjeć raiderima, ali su onda to patchirali da zahtjevi za takav pogon budu enormni pa su svi rudari pizdili.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 18:31   #9
Igram tjedan dana Bome nisam čuo ništa da rudari samo tako bježe. Nije uopće lagano pobjeć. Ima hrpa načina da se blokira nekog
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 18:47   #10
Quote:
AxMi-24 kaže:
Igram tjedan dana Bome nisam čuo ništa da rudari samo tako bježe. Nije uopće lagano pobjeć. Ima hrpa načina da se blokira nekog
Aha...ma to sam ja čitao još prije godinu dvije...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 08:08   #11
počel sam igrat al mi je igra postala odbojna zbog načina upravljanja brodom.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 00:55   #12
Quote:
kpt. Willard kaže:
počel sam igrat al mi je igra postala odbojna zbog načina upravljanja brodom.
E to samo misliš. To je zato što si do sada koristio samo male brodove. Vozit battleShip ručno sa joystickom bi bila zabava usporediva sa gledanjem trave kako raste.
Vjeruj mi da je ovako bolje
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 13:18   #13
ja igram igru već 4 mjeseca, igra je super, ako hoćete možemo se nać da vas malo isprašim, u igri naravno
Luffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 13:22   #14
Neka hvala. Ja igram tek dva tjedna pa sam siguran da nebi imao problema izsprašit me. Doduše nisam siguran da smiješ baš samo tako
Koliko sam skužio napad na ljude koji su u drugoj korporaciji nije dozvoljen baš. Sem toga CONCORD bi te namlatio
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 13:26   #15
Quote:
AxMi-24 kaže:
Neka hvala. Ja igram tek dva tjedna pa sam siguran da nebi imao problema izsprašit me. Doduše nisam siguran da smiješ baš samo tako
Koliko sam skužio napad na ljude koji su u drugoj korporaciji nije dozvoljen baš. Sem toga CONCORD bi te namlatio
je upravu si, ali u 0.0 systemima to nije bitno, tamo nemaš concord-a, i tamo je prava akcija

usput jel koristiš taj nick i u igri?
javi se u igri ako ti zatreba kakva pomoć, ima nas puno iz hrvatske, moj alt ti je BABYLACE

Zadnje uređivanje Luffy : 14.06.2006. at 15:19.
Luffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2006., 15:37   #16
Quote:
Luffy kaže:
je upravu si, ali u 0.0 systemima to nije bitno, tamo nemaš concord-a, i tamo je prava akcija

usput jel koristiš taj nick i u igri?
javi se u igri ako ti zatreba kakva pomoć, ima nas puno iz hrvatske, moj alt ti je BABYLACE
Na žalost ne koristim (EVE ne dozvoljava) ali nick mi je Axhind (obadvoje se čita isto BTW).

Nema frke. Za sada ide sasvim dobro. Imam i finu korporaciju (ExCo) tako da sam happy. Taman kupio caracal i sada skupljam lovu da ga opremim. (Merlin mi ima 2,5 mil ISK u fittings pa mogu mislit koliko će doć oprema za caracal).
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 06:37   #17
hahha

ajde na eve decki da vas sve naprasim ja igram vec 2 godine:P
hehe salim se naravno za ovo prvo

ajde svi na kanal ZIVAC u igri .registriro sam se samo da vam javim:P slucajno naso ovo.
na tom kanalu imas pun qrac ljudi iz hrvatske bude nas po 25 al ima ih ja mislim i preko 50 iz hrv.bar ih ja tolko znam
i da btw imate i hrvatski corp u igri saznacete te sve na kanalu tamo:P

samo trazite endevu grimmu ili faqita i tu sam vidjemo se online

i zovite sve sa balkana sto znate tamo na kanal da vas vidim sve
mi smo ti trenutno tj taj hrv corp u delve/ period basis regiji (pogledajte na mapi)
endeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 07:45   #18
Igrao sam EVE Online. Zakon igra :thumbup:

Ali brat mi ju je obrisao, nažalost. Sad kad nađem CD instalirat ću ju opet. Ponovno ću se hranit besplatnim kodovima

Ako me nađete u igri, nick mi je X-Plosion. Probo sam sve moguće, svi ostali su bili zauzeti
TheGamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 20:40   #19
Klijent možeš skinut sa neta.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 04:55   #20
Ma eve je zakon igra...samo, nisam imala pojma da ima ekipe iz hrvatske u igri )
prosla sam vec 2 puta trial...i sad cu se prebacit na placenu verziju...sto znaci da ce uskoro doc dan voznje industrial shipova
wjewerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.