Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2013., 16:42   #21
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Koje je njeno najbolje ostvarenje za sad?
To što je lijepa.
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:43   #22
Quote:
venac kaže: Pogledaj post
Nažalost s ovim se ne slažem. Jedino što na njoj ne valja je njezina osobnost te je poznata po glupim i besmislenim izjavama. Ako malo proguglate vidjet ćete da je u jednom intervjuu izjavila da je za nju gluma "besmislena" ii glupa te da ne vidi smisao toga posla, jer s tim zanimanjem ne može ništa specijalno napraviti kao što npr. doktor može spasiti nečiji život. Ako je tako zašto se bavi s tim?
Šta je pogrešno rekla ?
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:47   #23
ima tu ozbiljno tuznjikavu pomalo depresivnu emo facu i to je sve sto ona nudi. gluma iz jednog filma u drurgi totalno identicna nimalo versatilna.
halabuka oko nicega. za dvije godine ce svima ici na zivce kao i ona kristen stewart.

a momentalno se snimaju samo glupe teenager dramice pa prave glumice kao kata winslet niti ne mogu doci do izrazaja. kad ce netko snimiti ponovo jedan pravi film kao little childern
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:51   #24
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Šta je pogrešno rekla ?
Pa svim glumcima i redateljima je pala u očima nakon te izjave. Kako netko tko se bavi glumom se izražava tako "neakademski" i barata s tim pojmovima u javnosti. Reći da je gluma glupa je rečenica za djecu. Pitali su je da pojasni i nije znala. Kažem inače je poznata po glupim izjavama na koje svi kažu wtf?
venac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 16:58   #25
Quote:
venac kaže: Pogledaj post
Ako malo proguglate vidjet ćete da je u jednom intervjuu izjavila da je za nju gluma "besmislena" ii glupa te da ne vidi smisao toga posla, jer s tim zanimanjem ne može ništa specijalno napraviti kao što npr. doktor može spasiti nečiji život. Ako je tako zašto se bavi s tim?
Oooo,ne!To je izvuceno iz konteksta.
Rekla je da postoje mnoga zanimanja koja su vrednija od glume i koja zasluzuju mnogo vecu paznju nego gluma,kao sto je na primer,doktor,vatrogasac jer oni spasavaju zivote i cine svet boljim.
Nova kraljica Hollywooda sigurno da tako nesto ne bi izjavila.
Ponavljam,to je izvuceno iz konteksta negativnih ljudi.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:20   #26
A da netko stavi link sa tim intervjuom pa da svi vidimo o čemu se radi
TheSpecialOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:29   #27
Quote:
slobodan kaže: Pogledaj post
Oooo,ne!To je izvuceno iz konteksta.
Rekla je da postoje mnoga zanimanja koja su vrednija od glume i koja zasluzuju mnogo vecu paznju nego gluma,kao sto je na primer,doktor,vatrogasac jer oni spasavaju zivote i cine svet boljim.
Nova kraljica Hollywooda sigurno da tako nesto ne bi izjavila.
Ponavljam,to je izvuceno iz konteksta negativnih ljudi.
Svejedno. Da se bavim tim poslom nikad mi ne bi palo ni napamet reći tako nešto. Ako voli glumiti, a naravno da voli, onda bi trebala smatrati svoj posao najboljim poslom. Tko zna možda i na setu snimanja nekog filma i može spasiti nečiji život. Nikad ne znaš.
venac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:29   #28
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Koje je njeno najbolje ostvarenje za sad?

S obzirom da Silver Linings Playbook nisam gledao, za mene je Winter's Bone (2010.).
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:42   #29
Quote:
venac kaže: Pogledaj post
Svejedno. Da se bavim tim poslom nikad mi ne bi palo ni napamet reći tako nešto. Ako voli glumiti, a naravno da voli, onda bi trebala smatrati svoj posao najboljim poslom. Tko zna možda i na setu snimanja nekog filma i može spasiti nečiji život. Nikad ne znaš.
gore ti je @Slobodan pojasnil da je izvučeno iz konteksta
da joj je glupo jer se tolko o njoj priča uz sve ljudena svijetu koji rade puno više od nje koja "samo" glumi...

nać ću ja taj intervju, gledala sam nedavno
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:46   #30
Quote:
venac kaže: Pogledaj post
Da se bavim tim poslom nikad mi ne bi palo ni napamet reći tako nešto.
Moram priznati da se slazem sa ovim.
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
S obzirom da Silver Linings Playbook nisam gledao...
Odgledaj obavezno!
Mani se malo horrora.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 17:57   #31
"Not to sound rude, but [acting] is stupid. Everybody’s like, ‘How can you remain with a level head?’ And I’m like, ‘Why would I ever get cocky? I’m not saving anybody’s life. There are doctors who save lives and firemen who run into burning buildings. I’m making movies. It’s stupid.’

Vanity Fair cover girl Jennifer Lawrence explaining to the magazine her thoughts on her profession. "

evo našla sam citat...

jošću naći video, jer joj je novinar prije tog odgovora postavil pitanje dal je postala zahtjevna otkad je popularna i dal ima prohtjeve po setovima...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 18:26   #32
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
"Not to sound rude, but [acting] is stupid. Everybody’s like, ‘How can you remain with a level head?’ And I’m like, ‘Why would I ever get cocky? I’m not saving anybody’s life. There are doctors who save lives and firemen who run into burning buildings. I’m making movies. It’s stupid.’

Vanity Fair cover girl Jennifer Lawrence explaining to the magazine her thoughts on her profession. "

evo našla sam citat...

jošću naći video, jer joj je novinar prije tog odgovora postavil pitanje dal je postala zahtjevna otkad je popularna i dal ima prohtjeve po setovima...

Pa eto. Nažalost ne mogu tu njenu izjavu prožvakat i nakon nje mi je pala u očima. Ali nebitno, bitna je njena gluma, a stav koji o tome ona ima je ovdje nebitan. To je ipak pitanje njenog karaktera i osobnosti.
venac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:25   #33
„Ne želim biti bezobrazna, ali gluma je glupa. Svi me pitaju kako sam uspjela ostati normalna i stabilna, a ja im kažem da nema razloga da budem puna sebe. Pa nisam spasila ničiji život. Postoje liječnici koji spašavaju živote i vatrogasci koji ulaze u kuće zahvaćene vatrom. Ja snimam filmove. Glupost“.

mala zna poso
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:28   #34
Pa u pravu je mala. Zar bi trebala lagati i biti licemjerna. Mislim, sad to njoj zamjeraju, a koliko ima većih glumaca i glumica koji su imali gore izjave pa ih nitko ne spominje.

Na malu su uglavnom ljubomorne cure zato što znaju kako je divna i da je najbolja mlada glumica
Kolim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 19:59   #35
Ta njena izjava nije ni pametna ni glupa vec prepametna i samo dokazuje koliko je realna i koliko je na zemlji cvrsto obema nogama.
Ne razumem zasto su joj ljudi zamerili izjave tog tipa.Uopste ne razumem.
To sto je rekla je za svaku pohvalu i za takvu izjavu treba imati debelu petlju i hrabrost,slozicemo se svi oko toga.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2013., 20:04   #36
Sve to stoji i apsolutno se sa svime slažem, naprotiv ona je meni u top 10 glumica, ali reći riječ glupa je ipak malo ispod razine. Ja razumijem što je htjela reći, ali onda se mogla poslužit drugim riječima i reći,npr. gluma mi nema smisla...gluma ne zahtijeva...glumu ne smatram osobito bitnom kao ostala zanimanja koja mogu spasiti nečiji život itd. No nebitno.
venac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 00:09   #37
Quote:
slobodan kaže: Pogledaj post
Odgledaj obavezno!
Mani se malo horrora.
Retrospektivno gledajući, daleko sam ja ovih dana od horrora.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 00:22   #38
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Retrospektivno gledajući, daleko sam ja ovih dana od horrora.
"Sinister" mene odusevio pre neki dan.Verovatno si ga pogledao,ali ako nisi preporuke.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 00:25   #39
Odlična glumica, predivna djevojka, zabavna i razumna, što i dokazuje u intervjuima. Pravo osvježenje!
Ma totalni girl crush
__________________
"The world is indeed full of peril and in it there are many dark places. But still there is much that is fair."
raheela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 01:11   #40
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
ja sam zensko al svaki put bih pomislila- jebote kako dobro izgleda! pogotovo s onim eyelinerom, mrak!
Ja uvek pomislim nesto prljavo

Quote:
venac kaže: Pogledaj post
Sve to stoji i apsolutno se sa svime slažem, naprotiv ona je meni u top 10 glumica, ali reći riječ glupa je ipak malo ispod razine. Ja razumijem što je htjela reći, ali onda se mogla poslužit drugim riječima i reći,npr. gluma mi nema smisla...gluma ne zahtijeva...glumu ne smatram osobito bitnom kao ostala zanimanja koja mogu spasiti nečiji život itd. No nebitno.
Bas to, potpis.

Super pametna i realna izjava ali rec glupa za glumu kojom se bavi je prejaka.

Trebala je reci da gluma nije nesto u poredjenju sa spasavanjem zivota ali ok obozavam je pa cu joj oprostiti.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:56.