Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2013., 18:46   #181
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
uvjerljivo najgori film koji ima veze s x men, jedva sestica.
U niti jednom svemiru ovo nije gore od Origins: Wolverine, taj film je daleko najgori u x-men franšizi, i zbog njega sam skoro odlučio kako više neću gledati x-men filmove, dobro da to nisam održao.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 05:23   #182
za dva koplja bolji od originsa.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 11:53   #183
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ti čitaš stripove, wolverine zbog te regeneracije bi morao se nikada ne umarati. Jel tako u stripovima?
Donekle tocno, manje se umara al samo dok nema adamantit u sebi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2013., 13:46   #184
Katastrofa film, bolno predvidljiv. Mislim, ko je još popušio da je Japanac Wolverinea zvao da se samo oprosti? Ili da je zaista umro tik nakon što je Wolverineu ponudio smrtnost, bez prilike da ovaj ozbiljno razmisli o tome? Nakon dvajst minuta je jasno da će otac ganjati kćer radi nasljedstva, a Viper u kombi s "pokojinim" dedom kovati zavjeru kontra Wolverinea.

Viper Wolverineaovu regeneraciju poništava sa spravicom na srcu. Kakve veze srce ima s regeneracijom? (Sve i da ima, po logici filma nema, jer kasnije deda regeneraciju tijela postiže isisavanjem ademantija ovome iz kandža.)

Na kraju veliko finale kad Wolverine trga oklop od ademantija kao da je od stiropora.

aerossi is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 11:12   #185
Quote:
aerossi kaže: Pogledaj post
Katastrofa film, bolno predvidljiv. Mislim, ko je još popušio da je Japanac Wolverinea zvao da se samo oprosti? Ili da je zaista umro tik nakon što je Wolverineu ponudio smrtnost, bez prilike da ovaj ozbiljno razmisli o tome? Nakon dvajst minuta je jasno da će otac ganjati kćer radi nasljedstva, a Viper u kombi s "pokojinim" dedom kovati zavjeru kontra Wolverinea.

Viper Wolverineaovu regeneraciju poništava sa spravicom na srcu. Kakve veze srce ima s regeneracijom? (Sve i da ima, po logici filma nema, jer kasnije deda regeneraciju tijela postiže isisavanjem ademantija ovome iz kandža.)

Na kraju veliko finale kad Wolverine trga oklop od ademantija kao da je od stiropora.

Pa film malo mozga ipak zahtjeva kod gledatelja.

Npr, spravica regularno šalje neki otrov u krvotok uz pomoć srca.

Ne uzimam mu regeneraciju iz kanži nego iz koštane srži, a najlakši pristup tome je kroz kanđe jer Wolverinu su sve kosti s adamantitom prekrivene, a tip ga nije htio ubiti.

A Wolverine ga nije trgao nego je skidao pojedine dijelove. Za razliku od njega gdje mu je adamantite dodan na kosti, ovaj je bio sagrađen kao i svaki drugi robot ali umjesto čelika imao je adamantit
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 21:14   #186
Ja sam gledao do kraja samo zbog one Yukio. Nije neka ljepotica, ali je zato hooot u onim minjacima i čarapicama.
BORO1054 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 08:32   #187
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pa film malo mozga ipak zahtjeva kod gledatelja.
Ne zahtjeva nimalo mozga

Glup, naivan i nadasve nepotreban film u cijeloj ovoj X-men sagi. Ne pridonosi ničemu, ne mijenja ništa, ne utječe na glavnu priču. Potpuno uzaludan film.
Jedini mali plus je scena iza creditsa. To me jako razveselilo, ali nije bilo vrijedno gledanja ovog prosjeka

Da ne spominjem klišeje o japanskom društvu - gejše, zidovi od papira i ninđe na krovu su doista japanska svakodnevnica u 21. stoljeću. Kako da ne

Ako želite vidjeti dobar američki krimić s mjestom radnje u Japanu svakako pogledajte Crnu kišu.

Ovo komotno zaobići

3/10
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 15:36   #188
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ne zahtjeva nimalo mozga

Glup, naivan i nadasve nepotreban film u cijeloj ovoj X-men sagi. Ne pridonosi ničemu, ne mijenja ništa, ne utječe na glavnu priču. Potpuno uzaludan film.
Jedini mali plus je scena iza creditsa. To me jako razveselilo, ali nije bilo vrijedno gledanja ovog prosjeka

Da ne spominjem klišeje o japanskom društvu - gejše, zidovi od papira i ninđe na krovu su doista japanska svakodnevnica u 21. stoljeću. Kako da ne

Ako želite vidjeti dobar američki krimić s mjestom radnje u Japanu svakako pogledajte Crnu kišu.

Ovo komotno zaobići

3/10
S obzirom da je Japan izrazito bitan za Wolverina kao lika, komentar da je nepotreban u cijeloj sagi nema smisla.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 17:29   #189
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ne zahtjeva nimalo mozga

Glup, naivan i nadasve nepotreban film u cijeloj ovoj X-men sagi.
Po čemu je tebi ovaj film u ovim opisnim pridjevima "glup" i "naivan" drukčiji od svih ostalih x-men filmova?


Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ne pridonosi ničemu, ne mijenja ništa, ne utječe na glavnu priču. Potpuno uzaludan film.
Pa ovo je ekranizacija priče o stripovskom junaku Wolverinea, a ne o zajedničkim avanturama x-men postrojbe.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 19:44   #190
Post credits scena je još bila i najbolja u filmu lol.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 08:38   #191
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
S obzirom da je Japan izrazito bitan za Wolverina kao lika, komentar da je nepotreban u cijeloj sagi nema smisla.
Ja niti u jednom od 5 do sada odgledanih X-men filmova nisam primijetila bitnost Japana za Wolverina. Ako je to nešto što će tek imati utjecaja u budućnosti, onda mijenja na stvari. Malo, što se mene tiče, ali slažem se.
Također ako je Japan nešto bitno u stirpovima, opet to meni ništa ne znaći jer ja sam samo gledatelj
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 08:43   #192
Quote:
Ro-Roka kaže: Pogledaj post
Po čemu je tebi ovaj film u ovim opisnim pridjevima "glup" i "naivan" drukčiji od svih ostalih x-men filmova?


Pa ovo je ekranizacija priče o stripovskom junaku Wolverinea, a ne o zajedničkim avanturama x-men postrojbe.
Priča je glupa. On spasi japasnkom vojniku život i taj ga se tek tako sjeti 65 godina kasnije o ostalim nebulozama neću, samo bi se bezveze uzrujavala

Ovo drugo se slažem, moram priznati da je bilo naivno od mene očekivati nešto drugo od onog što sam ovim filmom dobila
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 12:06   #193
Quote:
VK Girl kaže: Pogledaj post
Ja niti u jednom od 5 do sada odgledanih X-men filmova nisam primijetila bitnost Japana za Wolverina. Ako je to nešto što će tek imati utjecaja u budućnosti, onda mijenja na stvari. Malo, što se mene tiče, ali slažem se.
Također ako je Japan nešto bitno u stirpovima, opet to meni ništa ne znaći jer ja sam samo gledatelj
Adaptacija stripa. Dobar dio Xmena ima zasebne stripove. Kao sto je u planu bio film X men Origins Magneto.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 22:23   #194
Upravo odgledao. Dobar je ali mi je Wolverine iz 2009-te ipak bolji.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 12:30   #195
očajan film, negledljiv. prvi wolwerine mi je sedam puta bolji od ovog.. bezveze radnja. ma katastrofa.
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 10:01   #196
upravo ga pogledao... veoma loš... najlošiji u seriji
nekako mi previše dug i besmislen u dijelovima... ne znam zašto ali sam nabavio extended verziju nisam ni pazio
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.