Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2012., 21:34   #21
hoodice nosite ih češće pliz
BinaNine is offline  
Old 01.09.2012., 21:40   #22
ehee i kupači kad trebaju izaći iz vode ,a nemogu sakrit koliko se digao.
lovee is offline  
Old 01.09.2012., 21:42   #23
jednom mi je bivša rekla da sam joj najlipši u izblijedjeloj majici i trapericama
Gorštak is offline  
Old 01.09.2012., 21:46   #24
Jel' nešto ovak':


Zadnje uređivanje JKD01 : 01.09.2012. at 21:51.
JKD01 is offline  
Old 01.09.2012., 22:05   #25
Traperice, ali NE izbljeđene niti s nekim posebnim savovima i uzorcima, zakrpama
Super tenisice ali NE onako sminka. One za sport i dvoranu mogu proc, ali one su ipak pozeljne samo za zajednicka trcanja
Majce normalne, nista posebno, sa slikom bez slike sve je ok samo ne roze
super su mi one debele zimske majce s kapuljacom bez ili sa cifom, svejedno, na njih se posebno palim
Donje rublje je odlicno svako osim onih obicnih gaca, to me bas nekako ohladi
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Old 01.09.2012., 22:17   #26
Silterica!
I to onako lezerno stavljena, navijacki djir i to. Uh.
Tze is offline  
Old 01.09.2012., 23:16   #27
slasne traperice ,one kaubojske jakne ,zaboravih ime(izvana antilop, iznutra vuna) i karirane flanel košulje.
totalnouništena is offline  
Old 01.09.2012., 23:21   #28
uh. Uh. Muški zimski, crni, classy, duži kaputi.
Imam ej ting za muške kapute.
Doll Fetish is offline  
Old 01.09.2012., 23:31   #29
lajbeki i kaubojke. koleđice i šuškave trenirke (tko ih se sjeća, iz rasnih 80-ih). bijele čarape, po mogućnosti s ukrštenim reketima (iz istog doba)
Roisin M is offline  
Old 01.09.2012., 23:31   #30
Quote:
totalnouništena kaže: Pogledaj post
slasne traperice ,one kaubojske jakne ,zaboravih ime(izvana antilop, iznutra vuna) i karirane flanel košulje.
Ja s druge strane, glasam za aviator jackets.

Traperice - što luđe, to bolje.
Netko je spomenuo pink majice - na hot frajeru.........

No, očito smo skoro sve složne kad se radi o hoodicama.
Meadow is offline  
Old 01.09.2012., 23:40   #31
Obična bijela majica kratkih rukava,dobar jeans,patike ili marte,uske jednobojne bokserice....to mi je top,ali ima toga dosta što može proći,samo da nije šminker i da nisu odijela,nikako ih ne volim.....trenerke su ok,košulje hajde de....volim vrlo jednostavno obučene muškarce,sportski,ležerno,a za izlazak....isto tako
melanie16 is offline  
Old 01.09.2012., 23:44   #32
hoodice definitivno!
bijele tenisice
zeleni t-shirt
kožna jakna
Bet for Spade is offline  
Old 01.09.2012., 23:51   #33
za te hoodice dečko treba biti nešto jači i imati široka ramena da se to lijepo popuni... ovdje mi uopće nije privlačno ustvari, ništa na tinejdžerima mi nije privlačno, a oni ih najviše nose pa su mi ih i ogadili

e al na njemu već da...
GljivaLudara is offline  
Old 01.09.2012., 23:57   #34
Quote:
robot jura kaže: Pogledaj post
Dobro skrojeno odijelo.

Ne mora biti skupo, ne mora biti fensi.
A meni je npr. baš grozno odijelo na dečkima... Ma na bilo kome, mrzim odijela.


Sviđaju mi se crne majice, sa ili bez rukava, traperice, one majice sa patentom i kapuljačom (to bi bile te hoodice) i gornji dio trenirki, hlače do koljena karirane...
arianne11 is offline  
Old 02.09.2012., 00:52   #35
Odlična tema.
Iako iz muškarca kao osobe proizlazi sav seksipil i privlačnost, mnogi odjevni predmeti mogu enhancat tu privlačnost. Fetiš zona.
Ovisi o kojem je profilu muškarca riječ i njegovim godinama... evo par primjera:

muškarac koji se bavi outdoor aktivnostima i planinom: kargo hlače, flanelasta majica, jakne tipa McKinley s kapuljačom...

profesor: samt sako, kravata, samt hlače, prsluk, dioptrijske naočale...

dečko/muškarac koji radi s alatima i sl.: (tartan) karirana košulja, traperice, traper košulja zataknuta u traperice

muškarac darker ili klasičar: crna košulja (otkopčana prva dva gumba), dugi (kožni) kaput s vojničkim detaljima, vojnička čizma, šal

dečko mood skinjara: fit košulja zakopčana do vrha, podvinuti rukavi, crne uske traperice, crveni tregeri, crne marte, maslinasta spitka

dečko emo tip i srodno: futuristička jakna od više vrsta materijala, eksperimenti s kosom i ostalom odjećom, neobični krojevi, dužine, pirs, probušene uši

dečko hoper i srodno: kožna dvobojna spitka, gornji dio dresa, sportske goretex jakne do pola bedra s kapuljačom, kožne rukavice, skejterska tenisica od glatke kože, rebrasto pletena kapa, lanac oko vrata ili zapešća

slobodne kombinacije: debela dvodijelna pamučna tamna trenirka, rebrasto pleteni pulover s rol kragnom, pulover od (imitacije) mohera s V-izrezom ispod kojeg proviruje bijela pamučna majica, sat, pamučne majice kratkih rukava koje prekrivaju pola bicepsa, imitacije motorističkih jakni od nebrušene kože

Da li se još nekome sviđa nešto od napisanog?

Zadnje uređivanje Škarica RecRec : 02.09.2012. at 01:08. Reason: ...
Škarica RecRec is offline  
Old 02.09.2012., 01:04   #36
Quote:
Škarica RecRec kaže: Pogledaj post
muškarac darker ili klasičar: crna košulja (otkopčana prva dva gumba), dugi (kožni) kaput s vojničkim detaljima, vojnička čizma, šal


Da li se još nekome sviđa nešto od napisanog?
Jako
Jedva čekam zimu
Doll Fetish is offline  
Old 02.09.2012., 01:08   #37
zaključila sam nakon opetovanog razmatranja ove teme da je, ako je tip zgodan, apsolutno nebitno što nosi. pod uvjetom da ne obuče ono sa slike koju je JKD01 ljubazno priložio, i pod uvjetom da nije šminker ni takozvani altronativac, što je samo takav turn off.
GljivaLudara is offline  
Old 02.09.2012., 01:32   #38
Quote:
GljivaLudara kaže: Pogledaj post
zaključila sam nakon opetovanog razmatranja ove teme da je, ako je tip zgodan, apsolutno nebitno što nosi. pod uvjetom da ne obuče ono sa slike koju je JKD01 ljubazno priložio, i pod uvjetom da nije šminker ni takozvani altronativac, što je samo takav turn off.
Ni meni nisu alternativci.

Što podrazumijevaš pod šminkera? Sportska šminka tj. sportski casual sređeni look je , dok su pretjerana ulickanost, cipele na špic, brčići, tona gela u kosi, zalizane frizure i sl. - definitivno odbojni.


Škarice,
da nisi modna kritičarka/blogerica?
Potpisujem skoro sve osim skinjare i emosa, pogotovo motorističke jakne i tamne pamučne trenirke.
Meadow is offline  
Old 02.09.2012., 01:50   #39
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ni meni nisu alternativci.

Što podrazumijevaš pod šminkera? Sportska šminka tj. sportski casual sređeni look je , dok su pretjerana ulickanost, cipele na špic, brčići, tona gela u kosi, zalizane frizure i sl. - definitivno odbojni.
točno to.
samo ne znam koliko je sređen taj sređeni sportski casual o kojem pričaš
GljivaLudara is offline  
Old 02.09.2012., 01:57   #40
Quote:
GljivaLudara kaže: Pogledaj post
točno to.
samo ne znam koliko je sređen taj sređeni sportski casual o kojem pričaš
Pa ovisi, kako za koju prigodu; može biti:

- jeans + košulja + neke dobre tenisice/cipele
- jeans + košulja + pulover
- polo majica + bermude + japanke
- dobra trenirka i tenisice.

Ostalo: frizura na mjestu ali ne prezalizana, niti kao da se nije počešljao danima - onako, malo nehajna, ali opet, postojana i namještena. Namirisan. Glatka i mekana koža.
Meadow is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger