Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2015., 00:07   #21
Jedan lik je dobro napisao za prvi trailer: LOOK AT ALL THIS STEALTH!

Previše akcije, previše stvari koje idu bum, i previše me podsjeća na Transportera.

No izbor za ulogu agenta mi je ok. Sviđa mi se lik.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 01:18   #22
Da istina. Umjesto Hitman: Silent Assasin, ovo izgleda kao Hitman: Blow Everything The Hell Up.

Ovaj Hitman nebi baš ostvario previše reputacije u Blood Moneyu.
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 16:51   #23
Dobar !

Dobra akcija, svidja mi se sve u filmu te nemam vecih zamerki. Sve je to vec ohoho puta vidjeno u akcionim filmovima onaj twist i cela prica da sada ne detaljisem ali sve u svemu zabavan i vredan gledanja.
"Quinn" je odlican kao Hitman i ovaj film mi je bolji od prvog.

Ok, slazem se sa vama koji kazete da je film trebao biti kao igra da bude stealth a ne TNT boom ali dobro sad najvaznije mi je da nije lost.
Ali da sam i ja za to da se uradio malo ozbiljnije sa ne tako puno akcije to da definitivno jesam. Mozda jednom i urade takav film hah kad smo vec kod toga dolazi nam Splinter CEll pa eto mozda bude stealtha.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 22:01   #24
Hitman 2007

Obožavam igricu Hitman ali filmove niti jednog nisam pogledala, sve do sad ovaj. Nije loše, bez nekog previše preseravanja, taman kako jedan takav film treba biti, ima više akcije a manje stealtha ali dobro to je film i treba ga kao takvog prihvatiti. Glumac mi je ok, dobro je to sve odradio. Jedino su mi malo zbrzali u startu filma sa zadatka na zadatak.

No neke druge stvari su mi upale u oko, i po meni su to greške.

1. Na početku filma prikazuju se isječci gdje ih kao djecu treniraju za profesinalne ubojice. I u jednom od tih flashbackova prikažu gdje oni dok su bili djeca, bježe. Hitman nikada nije bježao osim u igrici i to tek kad je odrastao tj kad je pobjegao iz bolnice. Jeli bježao kao klinac ok, to ne znamo, no ako eksperimentiraju na tebi cijeli život predpostavljamo da je bježao. Ali opet...poanta je da je on tek kao odrastao pobjegao, a do tada se slijepo držao onoga što zna, a to je života u bolnici
2. Sam glumac koji glumi Hitmana priča da je "on", opisujući sebe, najbolji od najboljih bla bla i kaže da su Hitmani djeca koja su odbačena od društva, i koje se uzelo sa ulice i počelo trenirati za ubojice. To nije točno. Hitman je klon. Od početka on je klon. Nezna za nit jedan život prije osim epruvete.
3. Nikada ali nikada nitko nije našao kovčeg sa njegovim oružjem, a pogotovo policija. E pa u filmu su ga našli jer ga je on bježeći ostavio. Neeeeee...
4. Kad preuzima zadatak sam zadatak objašnjava Diana. Ne čita se.

I jedna odlična scena koja me je nasmijala a to je kad je bježao, uletio je u tuđu sobu i u tom trenutku stanari sobe igraju Hitmana...
__________________
Postoje dvije vrste ljudi: oni kojima se sviđam i oni koji nemaju ukusa.
LostGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.