Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2016., 15:43   #1
The Legend of Tarzan (2016)

The Legend of Tarzan (2016)


1 July 2016 (USA)

IMDb
TRAILER

Aleksandar Skarsgard igra Tarzana, odnosno lorda Grejstoka, koji je napustio džunglu i otišao sa voljenom Džejn da živi među ljudima. Kao izaslanik parlamenta, vraća se u Kongo, nesvestan da će postati deo manipulativne igre čiji su motivi pohlepa i zavist.

Ostale uloge tumače Margo Robi, Kristof Volc, Semjuel L. Džekson, Džon Hurt, Đimon Hunsu i drugi. Film je režirao Dejvid Jejts, režiser poslednja četiri filma o Hariju Poteru ali i predstojećeg "Fantastične zveri".

Izvor

Screeonshotovo iz trailera:



__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 16:07   #2
nadam se da će ovo biti dobro
__________________
MovieLand - Planet filma
MovieLand is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:29   #3
jedva cekam obozavam alexandra skarsgard
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 21:33   #4
Pitanje je hoće li uspjeti ubaciti određenu dozu rasizma koju Tarzan ima u svojoj srži.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 23:11   #5
Loš CGI i Tarzan bez karizme.
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 23:11   #6
kolko je promašena uloga samuel jacksona tolko je promašen i film. film hiperstiliziran, patetičan i pompozan do jaja.
tarzan ima izgled i karizmu neispavanog hipsterčića. a pokrete ko C-3PO. hans landa kao da je strano tijelo u ovoj ragi od filma.

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 22:51   #7
Uh... slabo... bas.

Moze se odgledati ali... slab film. Vec rece @Ajuto Tarzan s harizmom neispavanog robota.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 00:55   #8
^ slozit cu se s tobom; slabo, joj.

Prilicno sam se veselila filmu jer dugo nisam gledala nista o Tarzanu (bila je neka serija s Travisom Fimmelom cini mi se, prije nesto godina), ali ovaj me razocarao. Glavni glumac me se nije dojmio u ulozi Tarzana (vise me se dojmio Christopher Lambert u "Greystoke, Legend of Tarzan"). Kao sto rece forumas 0000; bez karizme.

Slab dojam i pola toga iz filma sam zaboravila. Akcija nije bila toliko losa, bar nesto. Samuel L. Jackson mi je dobar glumac, ali ovdje mi nije nesto legao.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 14:07   #9
Pogledala sam točno pola satai zgasila.Možda jednom pogledam do kraja.Not.
Totalno promašen casting,to se vidi iz aviona.Ali najviše me razočarao Skarsgard,koji kuki mu je bio?
Onaj pogrbljeni hod bi valda trebao asocirati da možeš izvaditi čovjeka iz jungle ali ne i junglu iz njega???
Nagalasak od Jane i njena nuvjerljivost ko glumice,katastrofa.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.