Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2010., 17:58   #1
Slučajni susreti

U ovoj temi postajte opise ljude koje ste zamijetili negdje u gradu, cesti, dućanu, bilogdje...opišite što detaljnije njihov izgled, mjesto gdje su se nalazili i možda Vam odgovore....

Primjer: danas, oko 14 sati, cura u tramvaju 2, trapke i bijela jakna sa kapuljačom, mp3, plava kosa i plave oke...slatka si.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 18:25   #2
Eto da i ja opišem neku nepoznatu jednom viđenu Prije dvije godine u SC-u u restoranu brze prehrane zajedno smo čekali onu tetu s pizzama, meni je donijela neku zagorjelu pa ju je "proučavala" u stilu "poslužiti ili ne", a tom njezinom procjenjivanju "štete" smo se zajedno nasmijali Na kraju je svatko sjeo za svoj stol bez da smo razmijenili ijednu riječ, ali i osmijeh je bio dovoljan
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:04   #3
Ova tema me podsjeća na izgubljeno nađeno

No da probam, jučer ujutro oko 9 na ekonomskom faksu, cca 170 visine, crna kosa, pogledi su nam se spojili nekoliko puta u predvorju. Išla iz knjižnicie ili čitaone. Lijepo tijelo. Bila s frendicom. Morao sam na ispit, pa nisam stigao bolje proučiti, jebiga

Ne znam zašto mi je cura upala u oko, ako nekim nevjerovatnim slučajem vidi, nek se javi

p.s. sad kužim da sam opisao polovicu faksa
__________________
"He's devious and amoral and unreliable and irresponsible and... and definitely not to be trusted."

Q štednja
Kju385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:09   #4
Pretprošle subote u Ksetu na Demodeu sam za šankom zapodjenula razgovor s likom jer je imao slušalice u ušima. Rekao je da mu to svi govore pa se možda ja ne razlikujem. Ne sjećam se kako izgleda, ali bio je simpa. No, taman smo se maknuli od razgovora o slušalicama, meni je stiglo pivo, a on se okrenuo naručiti pa sam ja samo otišla, potpuno smetnuvši s uma da sam pričala s njim. Žao mi je i želim mu se ispričati.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 15:58   #5
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Pretprošle subote u Ksetu na Demodeu sam za šankom zapodjenula razgovor s likom jer je imao slušalice u ušima. Rekao je da mu to svi govore pa se možda ja ne razlikujem. Ne sjećam se kako izgleda, ali bio je simpa. No, taman smo se maknuli od razgovora o slušalicama, meni je stiglo pivo, a on se okrenuo naručiti pa sam ja samo otišla, potpuno smetnuvši s uma da sam pričala s njim. Žao mi je i želim mu se ispričati.
stavi post na www.fer2.net
eager_to_know is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:07   #6
Quote:
eager_to_know kaže: Pogledaj post
stavi post na www.fer2.net
Zašto bi lik morao bit ferovac? Pa i ja sam bila tamo, a nisam ferovka. Ali vidiš, taman bi mogla i za bridž priupitat!
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:11   #7
tema je odlična

ma svaka čast, baš je slatko, da se bar netko uspije tako "sudbinski" spojiti

i da nemojte odmah začetati
Coldplay25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:17   #8
Quote:
Coldplay25 kaže: Pogledaj post
tema je odlična

ma svaka čast, baš je slatko, da se bar netko uspije tako "sudbinski" spojiti

i da nemojte odmah začetati
Misliš, ovako nekako -

"Jesi li ti onaj što je bio pred apotekom prekjučer oko 1?"
"Da! I mene je isto trta pričati IRL. Ali odmah mi je palo na pamet da ću o tome poslije pisati na forum uzdajući se u šansu da to baš ti pročitaš!"
"Odlično, sva sreća da mi nisi ništa rekao odmah tamo! Taman sam žurno morala odnijeti neke lijekove u hitnu. Ljudi su umirali, kao i obično, ne bih ti bila stigla ni reći tko sam i što sam... Ali sad je sve dobro!"


Ako se želiš "sudbinski spajati", onda iskoristi priliku kad ti se pruži.
Poslije čekanja nema..... hehehe, vidiš, vidiš.

Quote:
Loonatic kaže: Pogledaj post
da je u radnom odnosu ne bi se oblacila kako je bila obucena. da ne radi ne bi imala love za takvu obleku. znaci moze jedino biti studentica kojoj starci placaju studij i krpice.

sumnjam da takve osobe si dopustaju da padaju godinu. mogao sam reci odprilike koliko godina ima ali sam rekao ovo drugo. totalno nebitno.
Make love, not war, Loonatic.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 22:20   #9
Quote:
Coldplay25 kaže: Pogledaj post
tema je odlična

ma svaka čast, baš je slatko, da se bar netko uspije tako "sudbinski" spojiti

i da nemojte odmah začetati
Trulih mu kolača sudbine, bilo je uzmi ili ostavi, i kad ostaviš nema više uzimam.
Prošla baba s kolačima.
Ali lijepo je znati da se netko možda i primjeti, pa se malčice umisli (a krivi nosevi možda se i isprave).
__________________
Neko sa svojim bolom ide Ko s otkritom ranom; svi neka vide.
Drugi ga čvrsto u sebi zgnječi ne da mu prijeći u suze i riječi.
duxqwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 19:30   #10
Hm, imam jedan. Zapravo ih imam milijun, ali jedino ovoga se sjećam.

Proljeće 2008. Jedan autobus koji je vozio za Novi Zagreb iz staroga Zapela mi je za oko, ali nisam pretjerano buljio. Imala je lijepo okruglo lice, pune usne i inteligentan pogled. Imala je, također, i nekakvu suknju te zeleni () džemper (). Ja sam imao svoju umjereno-gej skoro-pa-ružičastu jaknu.

Gledala je i ona mene Tako smo se pre gledali 10 minuta. Onda je neki stariji lik skužio da se gledamo Pa je onda on gledao mene, pa sam ja gledao njega šta gleda, pa je onda on malo gledao nju kako gleda mene, pa sam ja opet gledao nju pokušavajući učiniti da me zaboli kurac za njegovo gledanje nas.

Izašla je stanicu ranije. Okrenula se pogledavši prema meni, ali ne baš u mene, onako kako ljudi rade kad zlorabe periferni vid

Vidio sam je još dva puta, ali to nemam vremena pričati, a i ne postoji nikakva priča

Triba sam nešto napravit. Tko zna, možda je normalna, iako mi se svidjela na prvi pogled Ali nisam, jer sam se ponio pičkasto, pa umjesto toga pišem po forumu
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 20:37   #11
Prva godina faksa. Plava jedna cura sa svijetlim očima (više se ne sjećam jel su bile plave ili zelene ). Uglavnom, stalno smo se gledali onako u prolazu, čak sam ju znao sresti i u domu na Savi.
Nikad nisam imao hrabrosti nešto poduzeti :asshole:, a ona je valjda očekivala da ja nešto poduzmem, jel sam muško, jel. A moguće da sam si i zabrijavao gluposti.
Onda sam ju počeo viđati sa jednim dečkom, jedno kratko vrijeme sam se tješio da joj je bratić.
I to je to... Onda ne znam jel pala godinu ili kaj, uglavnom, prestali smo se viđati.
Da, nekad kad čujem Usne vrele Višnje, nje se sjetim.
user_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 00:57   #12
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Onda je neki stariji lik skužio da se gledamo Pa je onda on gledao mene, pa sam ja gledao njega šta gleda, pa je onda on malo gledao nju kako gleda mene, pa sam ja opet gledao nju pokušavajući učiniti da me zaboli kurac za njegovo gledanje nas.
cherryblossomgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 20:35   #13
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Proljeće 2008...



Imam i ja milju takvih priča al evo jedne koja se nedugo odvila. Vidjela sam tipa u jabuci, bilo je to prije dvije subote. Stajao je kod aparata sa cigaretama, smeđa polukovrčava kosa, naočale, srednje visine.
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 21:05   #14
Quote:
tcog8 kaže: Pogledaj post
Gledala je i ona mene Tako smo se pre gledali 10 minuta. Onda je neki stariji lik skužio da se gledamo Pa je onda on gledao mene, pa sam ja gledao njega šta gleda, pa je onda on malo gledao nju kako gleda mene, pa sam ja opet gledao nju pokušavajući učiniti da me zaboli kurac za njegovo gledanje nas.
StebPySteb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2010., 19:14   #15
eto i ja jučer primjetih jednog dečka.... maškare, Samobor, veliki šator...vrijeme oko 23:30... dečko obučen u Batmana prezgodan...joj, da bar mogu saznati tko je i naravno da sam kukavica i da nisam otišla do njega...bio je s 2 frenda..
sensident is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 01:05   #16
Zima, 2006. Čekam na željezničkom kolodvoru u Milanu vlak za kući. Zbog vremenskih uvijeta promet u banani, vlak nikako dočekat. Prošeta koja uobražena, oskudno odjevena, kost-i-koža manekenka sa 5 kila šminke na faci i pudlicom u torbici. Tipovi sline a ja mislim kud to ide ovaj svijet u 3.p.m.

I onda se pojavi ona, savim obična, a tako dobra, prava ljepotica. Pogledom pratim njezin prolazak i konstatiram da ja jednostavno savršena. Od trenutka njezine pojave do dolaska vlaka isključujem se iz stvarnosti i sanjarim na temu... da je meni nešto tako.

Idem polako prema vlaku koji je stigao, umoran, pognuta pogleda. Točno na ulasku u vagon, skoro se sudarim sa njom. Dolazila je s druge strane. Nasmije se i nešto me pita. Totalna blokada, ništa nisam čuo. Iako sam kavalir na kvadrat, ulećem u vagon prije nje. Ona ide za mnom. Nema mjesta, osim na hodniku, pa se ona zaustavlja, spušta torbu i sjeda na nju. Još uvijek pod blokadom, okrećem se i odlazim u hodnik drugog vagona, spuštam torbu i sjedam na nju. Tokom cijelog putovanja, a trajalo je i trajalo, monolog... koji sam ja kreten.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 17:26   #17
Evo jedan moj, ja inace buljim dosta pa...tj. promatram
Tramvajska na glavnom pola 10 danas ujutro, šestica , slatki decko stajao tamo, malo smo se škicali, pa opet na trgu kaj je izlazio van ja sam produžila dalje. Cak je i smiješak pao
Al meni to bude smiješno više manje. Kako god simpa tema.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 00:09   #18
Quote:
sensident kaže: Pogledaj post
eto i ja jučer primjetih jednog dečka.... maškare, Samobor, veliki šator...vrijeme oko 23:30... dečko obučen u Batmana prezgodan...joj, da bar mogu saznati tko je i naravno da sam kukavica i da nisam otišla do njega...bio je s 2 frenda..
ja sam bila tad na maškarama u samoboru, u velikom šatoru i vidjela ga.
čak sam i pričala sa njim, jer je bio toliko zgodan da sam mu morala nešto reć. imam ti ja dosta veza u samoboru, pošalji detaljan opis na pm, pa ćemo sredit nešto.

ja sam samo došla pomoć.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 20:42   #19
Slatki tip u busu. Mlađi od mene. Bahato razgovara s mamom na mob. Kapica. Niži. Izgriženi nokti na malim prstima. Baš je smiješna tema
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:13   #20
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Slatki tip u busu. Mlađi od mene. Bahato razgovara s mamom na mob. Kapica. Niži. Izgriženi nokti na malim prstima. Baš je smiješna tema
Bila bi zanimljiva da se radi o takvim slučajnim susretima koji su rezultirali nečim
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.