Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 22:13   #141
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
bolji mi je Srki Puhalo. Sprda sve i potpuno ga boli briga za išta.
Jest, bolila je i Bursaća dok mu nisu zaprijetili "Zavetnici".

Srđanu se u očima vidi da je prije svega čovjek.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 14.07.2017., 23:18   #142
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
A ne, ne, ne, druže. Taj kad u usta uzme HDZ kao da hoda po jajima i vrlo pažljivo bira riječi, usmjerava i dozira kvazikritiku da izgleda kao kritika, a u stvari napravi mini hvalospjev i apologiju. Ako im ima neki trag kritike, ta kvazi kritika se uvijek svodi na malo ruženje, što HDZ nije još malo konzervativniji ili desniji.

To ti je kvazikritika kvazinovinara i apologete HDZ-a, Nine.
Ne sramoti se, Nino je otvoreno podržava Milanovića i Josipovića i pisao je od njima.
Ne možeš usporediti HDZ u Hrvatskoj i HDZ u BIH, to su 2 različite stranke iako imaju isto ime i to je tebi isto.
Nino ti smeta jer je intelektualac, osobno ga volim čitati kao i Veselina Gatala ili Lučića
Petkovski is offline  
Old 14.07.2017., 23:25   #143
Quote:
Petkovski kaže: Pogledaj post
Ne sramoti se, Nino je otvoreno podržava Milanovića i Josipovića i pisao je od njima.
Ne možeš usporediti HDZ u Hrvatskoj i HDZ u BIH, to su 2 različite stranke iako imaju isto ime i to je tebi isto.
Nino ti smeta jer je intelektualac, osobno ga volim čitati kao i Veselina Gatala ili Lučića
To što ih ti voliš veliki im je plus i referenca. Sve su to režimski ispr(d)ci i dupelisci. Još im dodaj Matu Đakovića i šupak ekipa je kompletna:
Pitanja novinarčine Mate Đakovića upućena Dodiku (op.a. Šefu) u emisiji (ambicioznog naslova)Telering:

Quote:
- Predsjedniče kako se osjećate, kako Vas sluša zdravlje?
- Predsjedniče jeste li umorni?
- Predsjedničke odakle Vam energija, kako sve uspijete da stignete, jedan dan ste u Moskvi, drugi u Beogradu, treći u Banjaluci..?
- Zašto Vi predsjedniče sami rješavate sve probleme i pitanja, razgovarate sa željezničarima, vodite ih na piće, umirujete štrajkače..?
- Predsjedniče Vi ste prije rata imali 7 stanova u Beogradu sada nemate nijedan, Vi ste štetovali i samo ste na gubitku od kako ste počeli da se bavite politikom?
- Da li ste nekad pogriješili, da li bi promijenili neke ranije odluke?
- I strani stručnjaci kažu da Republika Srpska nije prezadužena?
- U Srpskoj se gradi na sve strane, kakvo je stanje, kuda se kreće Republika Srpske?
- SNSD po nekim analizama ima trenutno podršku 45 do 47% građana i birača, što bi značilo da imate više od 50% poslanika i aspolutnu većinu u Narodnoj skupštini Republike Srpske, jeste li zadovoljni?
- Vi ste predsjedniče jedini visoki funkcioner u regionu koji unosi devize u državu?
- Predsjedniče dobro ste raspoloženi, širite optimizam i pozitivnu energiju?
- Predsjedniče šta bi mediji i novinari da nema Vas?
- Predsjedniče da Vas nema trebalo bi Vas izmisliti?

Nakon svih ovih pitanja postavlja se samo jedno pitanje – da li se može potonuti dublje provlačeći se kroz jedan mali elastični otvor?
http://www.6yka.com/novost/125822/sk...-ste-stetovali

Novinar kroz mali elastični otvor.

P.S.
Ja, kad bih bio ovakav novinar, popeo bih se na prvu šupu i skočio na glavu.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 15.07.2017., 00:01   #144
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ja doista ne kužim da ima ljudi koji vjeruju da će za 10 ili 20 godina biti drukčije
Neće biti drugačije, sve će biti isto kao i prethodnih stoljeća. BiH vazalska zemlja stranih gospodara.
rolandus is offline  
Old 15.07.2017., 00:22   #145
Quote:
Petkovski kaže: Pogledaj post
Raspudic je intelektualac i promijenio je sliku Hrvata u BiH i dočarao je Hrvatima u Hrvatskoj efekte biranja hrvatskih predstavnika u BiH

Raspudić je za veliku većinu Hrvata u Hrvatskoj kamenjar koji nam nešto kao popuje jer ima veze u medijima a mi ga potpuno ignoriramo. Takav je otprilike njegov status, koji se vidi i u komentarima čitatelja ispod članaka.

Quote:
Petkovski kaže: Pogledaj post
HDZ u BiH je izraz čežnje hrvatskog naroda
Da.. izraz čežnje naroda da budu opljačkani i nasamareni
rolandus is offline  
Old 15.07.2017., 00:22   #146
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
hahaha

Jedni špijuniraju za Njemačku, drugi za Rusiju, treći za Ankaru. Sve poligloti
Pa hajde molim te, gdje si čuo da obavještajne agencije nekoga prisluškuju?

Edit:

Joj, ova "čežnja" mi je promakla. Čuj "izraz čežnje", i to kolektivne čežnje.

Ono kad se samo spomene HDZ, sve staro i mlado struže neku stvar od šta bilo. Jeote, nisam se nasmijao odavno ovako.

Kod nas kad neko spomene SDA, nene se skvase ispod dimija od "čežnje".
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 15.07.2017., 00:26   #147
Quote:
Petkovski kaže: Pogledaj post
Hrvatskoj odgovara jaka Republika Srpska
haha

Nije čudo da se tradicionalno ne razumijemo sa vama Hrvatima iz BiH
rolandus is offline  
Old 15.07.2017., 00:35   #148
Quote:
Petkovski kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto dijeliš stalno Bošnjo Hrvate iz HRHB i Hrvatske, ja sam iz Dalmacije ali sam studira dugo u Mostaru i razumim se u prilike BiH.
Hrvatskoj odgovara jaka Republika Srpska i zaštita granica prema sjeveru kao i zapadu dok je na jugu najveći problem
As ti Gospu, pa ti i Enter ste skoro pa zemljaci. I njega su iz geografije učili da je Užice drugi najveći grad u Hercegovini, poslije Mostara. A kod nas u Bosni se uči da je Užice najveći grad na ostrvu Hokaido. (Ovo kad Srbija bude do Tokija, onda će Užice bit na Hokaidu, al' kod nas to sve nešto unaprijed.)

As ti Gospu pa jes' ti ikad bio u našemu starome hrvatskome gradu Ponistri?
A Gospu ti, a koliko si dugo studira, 9-10 godin? Aaaa, i triba tako da se utvrdi znanje moj šjor Bepo. Neka, neka. Samo je daleko Oxford u Mostaru ko i plaža u Doboju.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel

Zadnje uređivanje COD2 : 15.07.2017. at 00:46.
COD2 is offline  
Old 15.07.2017., 00:49   #149
Quote:
Petkovski kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto dijeliš stalno Bošnjo Hrvate iz HRHB i Hrvatske, ja sam iz Dalmacije ali sam studira dugo u Mostaru i razumim se u prilike BiH.
Hrvatskoj odgovara jaka Republika Srpska i zaštita granica prema sjeveru kao i zapadu dok je na jugu najveći problem
hahaha.. 'studira' si ti baš u Mostaru. Nosite si i RS zajedno sa onim intelektualcem, evo neće nam faliti nijedno. Da je po vama odgovarala bi vam i RSK, da nam štiti granice.. haha

Evo malo zabave prije spavanja, laku noć
rolandus is offline  
Old 15.07.2017., 01:00   #150
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
hahaha.. 'studira' si ti baš u Mostaru. Nosite si i RS zajedno sa onim intelektualcem, evo neće nam faliti nijedno. Da je po vama odgovarala bi vam i RSK, da nam štiti granice.. haha

Evo malo zabave prije spavanja, laku noć
Voli krupnije novinare poput Gatala.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 15.07.2017., 01:57   #151
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
hahaha.. 'studira' si ti baš u Mostaru. Nosite si i RS zajedno sa onim intelektualcem, evo neće nam faliti nijedno. Da je po vama odgovarala bi vam i RSK, da nam štiti granice.. haha

Evo malo zabave prije spavanja, laku noć
Osobno sam srodan sa ljudima iz HRHB i rodom sam iz Rame(moji su prije par stoljeća došli dokazano iz Rame) i gadljivo mi je kako je Hrvatska prodala HRHB zbog sebe(Krajinu) i kako su Hrvati tamo gaženi, podvrgnuti etničkom čišćenju i nestali skoro.
U čemu je tvoj problem Bošnjo? Zajebi Ustaše, provaljeni ste i ove dodrinaške priče Hrvatima više ne možete prodavati. Šta si zamislio da vam HV gazi RS i stvara kalifat i ostavi BiH Bakiru, vama i arapima u amanet ?

Radije bi Jajce i sva ta mjesta prepustio Srbima nego da vi tamo imate te turske manifestacije itd a sumnjam da sam manjina.
Neće BiH nikada biti vaša niti ćete gaziti Hrvate
Petkovski is offline  
Old 15.07.2017., 01:58   #152
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Voli krupnije novinare poput Gatala.
Gatalo je za vaše novinare intelektualac i zato vam naravno i smeta, možeš li navesti nekog vašeg intelektualca? Kako se zove onaj na čelu vaše bošnjačke akademije znanosti i umjetnosti ?
Petkovski is offline  
Old 15.07.2017., 02:20   #153
ma kakvi. nu ove telengencije

obratite pozornost za 51. minutu

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 15.07.2017. at 02:40.
Samo jako! 1994 is offline  
Old 15.07.2017., 04:45   #154
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ma kakvi. nu ove telengencije

obratite pozornost za 51. minutu
Budale!!! Rolandus je u pravu... zadnju riječ u bih će imati Hrvatska vojska. Sve vodi tome. Samo Roli ne zna kako se sve priprema, dok Srbi i Bošnjaci nikada ni znali ratovati nisu...za dva dana riješit će mo pitanje Hrvata u BiH, ali jebiga, Mostar će muslimanima pripasti, Posavina Hrvatima vratiti
dominik01 is offline  
Old 15.07.2017., 09:07   #155
Pored ovakvih sunarodnjaka i prijatelja neprijatelji nam i ne trebaju.
Nije da ne radite na tome da i pola obranjenog Mostara poklonite Muslimanima, evo vam bivši predsjednik onaj antifašist što je hvalio Jasenovac dobi ferman od mostarskih Muslimana i velikih antifašista za svoje zasluge.
Mesić: Treći entitet bio bi ubitačan za Hrvate u BiH.
https://www.youtube.com/watch?v=YrmQ2Fw25Oo
zrimo is offline  
Old 15.07.2017., 09:27   #156
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Budale!!! Rolandus je u pravu... zadnju riječ u bih će imati Hrvatska vojska. Sve vodi tome. Samo Roli ne zna kako se sve priprema, dok Srbi i Bošnjaci nikada ni znali ratovati nisu...za dva dana riješit će mo pitanje Hrvata u BiH, ali jebiga, Mostar će muslimanima pripasti, Posavina Hrvatima vratiti


rijese ce te kao 92 ii 45

ajde ajde moli se da Trampicak prdekne, da se pojavi novi Klintonac a da u Rusiji zavlada vrijeme mocnog Jelcina

HV nebeska vojska, drhti cijeli Balkan od te vojske ...ali ima rudnika u RS-u , a znaji rudari biti zajebani

Quote:
ma kakvi. nu ove telengencije
obratite pozornost za 51. minutu
Sta kaze Bosnjak katolicke vjeroispovjesti

imaju realno ljudi pravo da se izjasnjavaju i kao marsovci, ali bosnjak sprske i katolicke vjeroispvjesti da mi je znati sta tim osobama se vrti po glavi

Lici doduse na rolija i ovog handzarca
kontrasvijeta is offline  
Old 15.07.2017., 10:09   #157
Quote:
Petkovski kaže: Pogledaj post
Gatalo je za vaše novinare intelektualac i zato vam naravno i smeta, možeš li navesti nekog vašeg intelektualca? Kako se zove onaj na čelu vaše bošnjačke akademije znanosti i umjetnosti ?
As ti Gospu, ko da je teško bit veći intelektualac od 'naših' novinara. Ali od 'vaših',... to je već problem, pa tako
ovaj vaš Dalmatinac kaže
Quote:
Kad sam čuo da je Veselin Gatalo u svojoj posljednjoj kolumni napisao kako je humana Mladićeva vojska pazila da u Srebrenici ne ubija žene i djecu, mislio sam, majke mi, da je riječ o ironiji i vicu
https://depo.ba/clanak/163409/kad-sa...a-zene-i-djecu

Toliko o Gatalu, intelektualcu.
__________________
A sada nešto sasvim uobičajeno ...
Brothers in arms, Israel and Pretoria. Kraj jednog divnog prijateljstva i sve ljepote zionizma. HAFRADA.
https://www.theguardian.com/world/2006/feb/07/southafrica.israel
COD2 is offline  
Old 15.07.2017., 10:26   #158
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ma kakvi. nu ove telengencije

obratite pozornost za 51. minutu
hahahaha "forum bošnjačkih intelektualaca" aaaa
Petkovski is offline  
Old 15.07.2017., 11:00   #159
Quote:
kontrasvijeta kaže: Pogledaj post


Lici doduse na rolija i ovog handzarca
Vama neukost nikada nije bila prepreka za donošenje zaključaka, uglavnom pogrešnih . Da je Garašanin napisao da treba posrbiti stanovnike BiH stoji crno na bijelo, kao i da je srpska pravoslavna crkva zdušno posrbljavala živalj u BiH i hrvatskoj Krajini. Sve stoji crno na bijelo, kao i da je to postao osnov za sve naše sukobe zadnjih 100 godina.

I sad logičan zaključak za sve sa IQ-om iznad 21, da su se ti prekodrinski žitelji osjećali Srbima ne bi ih trebalo posrbljavati niti bi Garašanin o tome pisao

Treba se samo malo obrazovati i sve će se samo pokazati.
rolandus is offline  
Old 15.07.2017., 11:09   #160
Izginule je tisuće Hrvata u BiH uzaludno da bi ih danas netko smatrao manjinom koja ne treba imati nikakva prava, niti trebaju biti konstitutivni, niti postojati.
Prodali ste i vi i Zagreb Herceg Bosnu za SAO Istočnu Slavoniju pa mi o tome šutimo i na takijamo o tome.

Kaže jučer Bakir u Glamoču da nam ne trebaju dva tv kanala, dvije škole pod istim krovom, niti dva naroda.
Šta će Hrvati uopće postojati, ako žele biti Hrvati nek sele u Hrvatsku ali zato ima da u sred Hercegovine svi budu Bošnjaci i govore nekim bosanskim jezikom..
zrimo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.