Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2008., 13:15   #101
Quote:
aurora83 kaže: Pogledaj post
e nadam se da ce i meni sve biti u redu, jer svadbu pravimo u maloj ruzi
buduci da necemo imati previse ljudi ona nam je bila najbolji izbor...
sto se tice hercegovackih obicaja ja sam izbacila kupovanje mlade i mjesanje juhe

da, ako smijem pitat kako su reagirali na tvoju odluku?
kod nas bude samo prebacivanje jabuke preko kuce, nista juha i nikakvo skupljanje novaca sa jabukom.. Ja jednostavno nemogu prosti novac od svoji uzvanika..Ali mi to bas i nece brzo oprostit..
Unity is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 10:44   #102
Quote:
aurora83 kaže: Pogledaj post
e nadam se da ce i meni sve biti u redu, jer svadbu pravimo u maloj ruzi
buduci da necemo imati previse ljudi ona nam je bila najbolji izbor...
sto se tice hercegovackih obicaja ja sam izbacila kupovanje mlade i mjesanje juhe
ja imam svatove 30.8.2008. u velikoj ruži
drmix is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 13:00   #103
Quote:
drmix kaže: Pogledaj post
ja imam svatove 30.8.2008. u velikoj ruži

haha ne mogu vjerovatiimamo cak i zajednickih gostiju koji planiraju hodati iz jedne u drugu salu
__________________
30.08.2008
aurora83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 19:13   #104
Quote:
aurora83 kaže: Pogledaj post
haha ne mogu vjerovatiimamo cak i zajednickih gostiju koji planiraju hodati iz jedne u drugu salu
ma ne ženim se ja nego imam svatove
idem drugome
drmix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 13:51   #105
Quote:
Unity kaže: Pogledaj post
-bok, nasi su svatovi 17.8. ljubuski- ja slavonka on hercegovac, pa sam te htjela zamolit ako mi mozes reci sto se kod vas dolje jos daje umjesto zahvalnica i poklona (rucnici,kosulje itd)..i ako imas preporuku za torte?
Hvala
sorry sto upadam ka padobranac ali vidim da pravis vjencanje u Ljubuskom,zanimaju te neke stvari
Evo ovako,ja sam se proslo ljeto udala u Ljubuski,tortu sam dobila na poklon od sale,samo sam ja birala koju hocu (imaju veliki izbor),za poklone sam djelila zahvalnice (moji ruku djelo) samo mi je foto studio koji je snimao i slikao,otiska test koji smo mi slozili (teskst i na pozivnicama i zahvalnicama smo sastavili oni tiskali),cjena stolice je bila 45 eur ( u tu cjenu je uracunate presvlake i masne za stolice,svjecnjaci i svjece)u biti sva dekoracija, ja sam samo donijela aranzman koji ide na stol od mladenaca.
Sto se tice obicaja,kupovanje mlade je bilo a to se dogvore dvije obitelji koliko i sta,svatovi sus se svi kitili i moji i njegovi,novac od tog ide roditeljima od mlade a daje se 5 ili 10 km (jedino roditelji i kumuvi daju nesto vise),poslije crkve isli smo kod njega,bacila jabuku tu smo bili oko sat vrimena i onda u salu,nije bilo nikakve juhe jabuku nisam kupila nego nego mi je svak po polasku kad se pozdravljao dao poklon ili kuvertu. I to je to.Sorry na dugom postu...ako te sta zanima samo pitaj
__________________
Biti roditelj je najljepsi dar koji mozemo dobiti,ali do njega nekada nije lako doci.
ribica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 13:57   #106
Jos sam zaboravila reci i to....u Ljubuskom je obicaj da pratnja ne ide s mladom u mladozenje nego poslije vjencanja ceka u restoranu.Mi smo to izbacili,isli smo svi zajedno kod mladozenje pa u restoran, i tu sam imala prigovora ali nismo se na to obazirali...radi onako kako zelite vas dvoje.Ja ti zelim sve najbolje
__________________
Biti roditelj je najljepsi dar koji mozemo dobiti,ali do njega nekada nije lako doci.
ribica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 16:47   #107
Question cijena stolice

Quote:
ribica78 kaže: Pogledaj post
cjena stolice je bila 45 eur ( u tu cjenu je uracunate presvlake i masne za stolice,svjecnjaci i svjece)u biti sva dekoracija, ja sam samo donijela aranzman koji ide na stol od mladenaca.
45 eura? da nije maraka?
drmix is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2008., 13:32   #108
Quote:
drmix kaže: Pogledaj post
45 eura? da nije maraka?

Je,upravu si,45 maraka....sorry, nije namjerno
__________________
Biti roditelj je najljepsi dar koji mozemo dobiti,ali do njega nekada nije lako doci.
ribica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2008., 18:16   #109
Zna li itko koja ja doli grupa sad najbolja? Cula sam da ja ona grupa viktorija iz ljubuskog dobra
Hercegovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2008., 22:40   #110
Vukas iz Čitluka je odlična grupa, meni će svirati.... čovjek pjeva fantastično... a nije loš ni Akademik...
ivaa23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 23:53   #111
imaju li oni mozda stranicu svoju?
Hercegovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 18:08   #112
bila sam na svadbi 23.08 u ljubuskom svirala grupa siroki brijeg muzika je bila savrsena napravili su predobru atmosferu...
mariella23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 21:28   #113
Quote:
mariella23 kaže: Pogledaj post
bila sam na svadbi 23.08 u ljubuskom svirala grupa siroki brijeg muzika je bila savrsena napravili su predobru atmosferu...

a nisu mi oni bas dobri
Hercegovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 21:06   #114
Pokušala sam naći njihovu stranicu al izgleda da je nemaju, probaj na google upisat gabrijel ivukas, ima par komentara o njima... oni su odlični ko nije baš velik ljubuitelj narodnih, jer oni sviraju svu vrstu muzike....
ivaa23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 20:17   #115
probala sam ali nema
Hercegovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 22:42   #116
ne znam onda , jedino da probaš naći nekog kod koga su svirali...
ivaa23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2008., 22:48   #117
upiši na youtube gabrijel i vukas, imaš dvije snimke
ivaa23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 09:24   #118
nasla sam i njihovu stranicu
Hercegovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 14:17   #119
S obzirom da nisam iz hercegovine a on je ,a zeljeli bi imati svadbu u ljubuskom zanima me kako ste rijesile smjestaj gostiju?!
mariella23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 15:25   #120
POšto sam iz ljubuškog mogu ti preporučiti hotel hum, imaš i njihovu web stranicu ili motel most... mislim da im cijene nisu previsoke....
ivaa23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.