Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2008., 20:32   #121
Ja cu poluditi čitajući ove postove Vlajda je moj sef jedini kreten na ovom svjetu koji ne je... zivu silu - dobila sam jedan jedini pišljivi dan koji mi nista ne znači jer se udajem u drugom gradu.
Ima li tko ideju kako mu se osvetiti?
prviapril is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 20:38   #122
Quote:
prviapril kaže: Pogledaj post
Ja cu poluditi čitajući ove postove Vlajda je moj sef jedini kreten na ovom svjetu koji ne je... zivu silu - dobila sam jedan jedini pišljivi dan koji mi nista ne znači jer se udajem u drugom gradu.
Ima li tko ideju kako mu se osvetiti?
Pljuni mu u kavu
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 08:31   #123
radim kod privatnika i u kolektivnom ugovoru poduzeća stoji 1 dan slobodan za vjencanje.... tako da su u svakom slucaju morati koristiti godisnji....

posto se udajem na petak mislim da cu od srijede biti doma... dva dana prije da se dobro naspavam ujutro a preko dana da mogu sve kombinirati.... a nakon svadbe mislim opet da cu uzeti barem 2 dana.... da dodjem sebi..... tako da ce to sve skupa ispasti kojih tjedan dana godisnjeg
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 08:35   #124
malo upozorenje svim djevojkama.....

prositajte ili svoje ugovore ili kolektivni ugovor poduzeća.... jer svako poduzece ima drugaciji broj slobodnih dana.....

a ovo sto pricaju sinndikati to na zalost vrijedi samo za drzavne firme.... jer svaki privatnik zeli sto vise izvuci od djelatnika i kad nekom da slobodan dan, on misli da je na gubitku.... iako samo onaj radnik koji je sretan od sebe daje maksimum

uglavnom raspitajte se kako stvari stoje kod vas u firmi
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 10:20   #125
Quote:
kisikana kaže:
Pljuni mu u kavu
__________________
..oko za oko,četkica za zube ..
Kelavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 10:21   #126
Ja sam kod privatnika i imam 3 dana,ali uzela ja stari godišnji tri tjedna i dobro!!!! Mislim da državne firme (dobro možda ne sve) imaju 7 dana...
__________________
..oko za oko,četkica za zube ..
Kelavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 10:26   #127
Ufff... a ja sam prigovarala zato kaj moja firma daje "samo" 4 dana... I zato kaj moram uzet 1 dan godišnjega da bi imala cijeli tjedan slobodan... I mislila sam da mi je to premalo za prije vjenčanja!
Još sam si uzela i tjedan poslije godišnji pa sam si svejedno mislila da sam trebala uzeti 2...
Kaj je vama stvarno dosta samo par dana???
__________________
19.04.2008.
vjenčanje
Tinchi-Linchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 10:48   #128
meni ce morati biti... jer vise ne mogu niti uzeti ali niti dobiti....
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 11:20   #129
Ja sam si uzela dva dana, mogla sam i više, ali mi je to bilo skroz dovoljno. Većinu stvari ionako pripremiš prije, što ne stigneš prebaciš na druge i to je to Dobro, istina je da ja imam vrlo fleksibilno radno vrijeme, pa sam i one dane koje sam radila mogla odlaziti i obavljati što je trebalo.
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 11:26   #130
ja ću imati samo zadnji petak slobodan...
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 11:42   #131
moja je sefica...... to i meni rekla u pocetku... pa petak ces dobit slobodno sigurno.... na sto sam ja riknula od smijeha.. i rekla joj... pa da valjda ces me pustit na moje vjencanje.... (prije nije znala da je vjencanje u petak)....
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 11:56   #132
Quote:
Debeljucka kaže: Pogledaj post
moja je sefica...... to i meni rekla u pocetku... pa petak ces dobit slobodno sigurno.... na sto sam ja riknula od smijeha.. i rekla joj... pa da valjda ces me pustit na moje vjencanje.... (prije nije znala da je vjencanje u petak)....

ovo je dobro. ja radim u privatnoj firmi i dobiti ću 4 slobodna dana, +2 dana za selidbu, jer idem u drugi grad! i još imam super šeficu koja će mi dati godišnji, mislim da ću uzeti tjedan dana još, idemo na bračno 8 dana odmah nakon svadbe.

a inače cure, imate 1 dan za selidbu sve ako selite na novu adresu ia ko je unutar istog grada, ali morate donijeti potvrdu o novoj adresi.. e sad jedino ako vam kažu da je to unutar onog što su vam već dali kao za svadbu
raspitajte se malo za pravilnik, i ja sam svašta novo tako saznala..
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:18   #133
Ja ću dobiti 5 dana za svadbu...i pet dana za selidbu,znaći 2 sedmice bez korištenja godišnjeg odmora...to me sljeduje po zakonu...
__________________
...život mi se promijenio 02.11.2010.
Amric is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 13:21   #134
joj cure a ja ću raditi na ovom poslu tek mjesec i 10 dana, pa kako ću pitati slobodno, baš me nekako sram odmah nakon mjesec dana pitati slobodno?
jel uopće mogu dobiti slobodno jel zna netko? radim u državnoj firmi (školi)
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 14:13   #135
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
joj cure a ja ću raditi na ovom poslu tek mjesec i 10 dana, pa kako ću pitati slobodno, baš me nekako sram odmah nakon mjesec dana pitati slobodno?
jel uopće mogu dobiti slobodno jel zna netko? radim u državnoj firmi (školi)
ma draga naravno da mozes dobit slobodno... kakva su to pitanja... i to ne samo jedan dan... mozda i vise... probaj pricati sa kolegicama na poslu... ili mozda cak i sa ravnateljem/ravnateljicom..... sigurna sam da ces dobit slobodan dan
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:22   #136
Quote:
ane_007 kaže: Pogledaj post
joj cure a ja ću raditi na ovom poslu tek mjesec i 10 dana, pa kako ću pitati slobodno, baš me nekako sram odmah nakon mjesec dana pitati slobodno?
jel uopće mogu dobiti slobodno jel zna netko? radim u državnoj firmi (školi)
ma onda je sve ok
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:32   #137
ja u firmi dobijem 3 dana za svadbu i 2 dana za selidbu. I oboje ću iskoristiti tjedan prije jer smo na taj tjedan unajmili vilu
I makar živim kod dragog... i u firmi to znaju, iskoristiti ću ta dva dana jer su mi dokumenti još uvijek na drugi grad

I mislila sam uzeti još 2 tjedna odmah poslije svadbe za bračno no to još ovisi o financijskoj situaciji...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:43   #138
kad ovako citam mislim da cu i sama malo vise slobodnog uzeti....
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:50   #139
Ja imam sreću a inače u to vrijeme idem na godišnji pa ću tak i sada:tjedan prije, poslije dva i ono kaj dobijem za vjenčanje...
__________________
...imati dijete znači svom srcu dopustiti da se šeta izvan tijela...
midva is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 15:52   #140
Quote:
Debeljucka kaže: Pogledaj post
ma draga naravno da mozes dobit slobodno... kakva su to pitanja... i to ne samo jedan dan... mozda i vise... probaj pricati sa kolegicama na poslu... ili mozda cak i sa ravnateljem/ravnateljicom..... sigurna sam da ces dobit slobodan dan
ma znam da bi možda i mogla dobiti slobodno, ali mi je malo glupo pitati jer tek sam došla, a i primljena sam samo na zamjenu
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:13.