Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2009., 15:40   #61
http://poty2009.dcmag.co.uk/39135626...year-2009.html
__________________
Točno to. Livadu nije briga za ništa, livada je cool.
(c) elkarrde
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 11:40   #62
Fotosofia natječaj

Ne znam gdje bih postavila pitanje pa sam se registrirala ovdje. Da li netko zna o Maxflu natječaju i što podrazumjeva rečenica:
"Ocjenjivačima je prepuštena i procjena da li će neku od fotografija diskvalificirati zbog primjene nefotografske softverske intervencije, odnosno intervencije za koju smatraju da ishodišne informacije svojih algoritama ne crpi iz pixela fotografije".
Nannay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 11:47   #63
to znači da smiješ obrađivat fotku kolko oćeš, popravljat boje, rezat ju, izoštravat i slično, ali ne smiješ na nju dodavat bilo šta što izvorno nije dio slike. Znači ne smiješ zaljepit ni jedan pixel od nekud dalje na tu sliku.
SebaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 17:23   #64
Da li se smije spajati vise fotografija u jednu koje si fotografirao?
Nannay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 18:21   #65
to je vise-manje poanta price... ne mozes. makar, opet je ostavljeno na slobodnu procjenu, pa ako slozis dvije fotke jednu pokraj druge bi trebalo bit ok, ak ih prelijepis, pretopis, koloriziras i zviznes na to 7 blending modova, vjerojatno nece proc...

makar, ne kuzim zasto takve gluposti uopce stavljaju u natjecaje ako natjecaji imaju ziri... jednostavno ziri fotke s previse fotošopa ne izabere za najbolje i bok
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2009., 21:54   #66
Pa baš, iskreno baš zato što su napisali da bi diskvalificirali takve fotke, dođe mi da sredim neku i ubacim nlo u pozadini, možda ne skuže
SebaOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 13:17   #67
Quote:
DNx kaže: Pogledaj post
Ne znam dal je već prije spomenut ovaj Nikonov Photo Contest International
Meni se baš na ovom posrećilo! I moram pohvaliti Nikon... u pravilima natječaja kao treća nagrada bio je naveden Nikon D60 sa kit objektivom, a oni su mi poslali Nikon D5000 sa kit objektivom.
Neven J. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 13:20   #68
Quote:
dnohla vopi kaže: Pogledaj post
...makar, ne kuzim zasto takve gluposti uopce stavljaju u natjecaje ako natjecaji imaju ziri... jednostavno ziri fotke s previse fotošopa ne izabere za najbolje i bok
Možda zato jer se prvo mjesto može osvojiti i po izboru žirija i prema glasanju publike.
Neven J. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:47   #69
al to je opet glupo... kakva je to nagrada publike ako ju prvo ziri "cenzurira"
__________________
Human beings in a mob // What's a mob to a king? // What's a king to a god? // What's a god to a non-believer?
dnohla vopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 16:22   #70
Quote:
dnohla vopi kaže: Pogledaj post
al to je opet glupo... kakva je to nagrada publike ako ju prvo ziri "cenzurira"
pa ne cenzurira ju žiri. Žiri radi svoj izbor, publika svoj...
Neven J. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 20:34   #71
Quote:
Neven J. kaže: Pogledaj post
Meni se baš na ovom posrećilo! I moram pohvaliti Nikon... u pravilima natječaja kao treća nagrada bio je naveden Nikon D60 sa kit objektivom, a oni su mi poslali Nikon D5000 sa kit objektivom.
buš prodaval?
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 21:59   #72
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
buš prodaval?
Prodan je već. Imal sam ga doma tjedan dana zapakiranog i uspjel sam čak izdržati da niti bateriju u njega ne stavim. Tako da ni neznam dal je dobar, al je vizualno baš prekrasan.
Neven J. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 23:10   #73
pih šteta
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 16:58   #74
Foto Natjecaj - Green

Bok drustvo,

Organiziram foto natjecaj s temom "Green", na svom blogu. Pet najboljih fotografija biti ce nagradjeno s po 1 licencom zanimljivog Photomizer softvera ciju recenziju mozete procitati na linku: Photomizer Review

Natjecaj traje do 1. Lipnja 2010, pa eto svima koji se zele ukljuciti, sretno i procitajte pravila ovdje.

Modove molim da ukoliko sam postao na krivom mjestu da prebace gdje treba (uz ispriku). Vidio sam podforum foto natjecaji ali mi se cinilo da je to samo za natjecaje pod rednim brojevima.
__________________
Digital Photography Student - foto savjeti, skola fotografije i galerija

Zadnje uređivanje Grunf911 : 14.05.2010. at 17:33.
Grunf911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 14:18   #75
Foto-natječaj Smiješak...čitajte! 2010.
Petu godinu zaredom, 1. lipnja počinje foto-natječaj Smiješak...čitajte! Cilj je putem fotografije istaknuti važnost te pozitivnu i zabavnu stranu čitanja i pismenosti. Natjecati se mogu fotografi amateri bez obzira na dob, neovisno o tome jesu li članovi Hrvatskoga čitateljskog društva ili nisu.
U natječaju se može sudjelovati s najviše tri (3) rada, a radove treba poslati na e-mail: [email protected].
Rok je 1. rujna 2010., a tri pobjednička rada bit će proglašena 8. rujna 2010. godine na Međunarodni dan pismenosti.

Uvjeti natječaja
Promotivni plakat
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 16:44   #76
ako nekog interesiraju malo 'extremniji' natječaji
http://journals.worldnomads.com/scho...gdom-of-Bhutan
ivanah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 15:18   #77
U francuskom Photou traje recentni natječaj za amatere. teško mi je dokučiti jel mi fotka uplodana il ne, jel ima neki način da se provjeri broj i vrsta vlastitih poslanih fotki?
Zoopolis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 23:43   #78
Talking ... i forumski foto natječaji

Glavne zenskače podforuma Svijet oko nas pozivaju Vas na drugi po redu foto-natječaj!
Kategorije su 4, vremena malo, zato požurite i sudjelujte
Narod glasuje a najbolje nagrađujemo simboličnim nagradama i stalnom postavom u (budućoj) SoN Hall of Fame.

Za više informacija klikni na klikni.



p.s.: Istovremeno traje literarni natječaj na temu Anegdote iz prirode, bacite oko a možete i pokoju priču
https://www.forum.hr/showthread.php?t=573668
Pharmacist's Daughter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 11:22   #79
Nikon Photo Contest International 2010-2011

NPCI 2010-2011
Neven J. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 14:09   #80
I gdje se tamo šalju fotke? Samo klikam po linkovima i idem u krug...

Aha, tu...

http://entry.nikon-npci.com/npci20102011
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.