Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 15:24   #661
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne mora on nista.

Ona je tu djecu ostavila.
Naravno, jer puno je važnije iskaliti bijes i osvetiti se majci, nego dati priliku za odgovore i razjašnjenja djeci. :klap:
listen21 is offline  
Old 25.09.2017., 15:31   #662
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Tako bih voljela čuti i njenu stranu priče.
Jutros sam pročitala ovaj tvoj upis i čitav dan pokušavam u glavi smislit jedan dovoljno dobar i opravdan razlog ovakvog njenog postupka altazar:

Ne pričam o filmskim razlozima... ucjena da će ubiti klince ako kaže, ako zine iz usta će izići smrtonosan virus i istrijebiti ljudsku vrstu...
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Old 25.09.2017., 15:35   #663
Quote:
Štokrlica kaže: Pogledaj post
Jutros sam pročitala ovaj tvoj upis i čitav dan pokušavam u glavi smislit jedan dovoljno dobar i opravdan razlog ovakvog njenog postupka :baltazar:

Ne pričam o filmskim razlozima... ucjena da će ubiti klince ako kaže, ako zine iz usta će izići smrtonosan virus i istrijebiti ljudsku vrstu...
Znam da, ali ja bih voljela čuti
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 25.09.2017., 16:01   #664
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mogla je biti covjek.
Stetu koju je djeci napravila je enormna.
Ostavi te bez rijeci onaj koji te najvise voli.
U svakom razredu nađeš par komada djece kojima su to učinili očevi.

To ti je ok?

Znači, kad nešto radi hrpa muškaraca, to je normalno i šteta nanesena djetetu nije bitna.

A kad to isto napravi žena (puno, puno rjeđe), onda je to na razini višestrukog ubojstva i svi padate u nesvijest.
Ljudi su ljudi. I ima ih svakakvih, ništa novo.

Samo što ste vi navikli da je 'normalnije' da otac zasere, a majka ostane, vadi djecu i sebe i ta sranja čisti.

E pa dečki, dobro došli na drugu stranu!
listen21 is offline  
Old 25.09.2017., 16:05   #665
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Naravno, jer puno je važnije iskaliti bijes i osvetiti se majci, nego dati priliku za odgovore i razjašnjenja djeci. :klap:
Pristrana si i neobjektivna kao i obicno.
Flat is offline  
Old 25.09.2017., 16:07   #666
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
U svakom razredu nađeš par komada djece kojima su to učinili očevi.

To ti je ok?

Znači, kad nešto radi hrpa muškaraca, to je normalno i šteta nanesena djetetu nije bitna.

A kad to isto napravi žena (puno, puno rjeđe), onda je to na razini višestrukog ubojstva i svi padate u nesvijest.
Ljudi su ljudi. I ima ih svakakvih, ništa novo.

Samo što ste vi navikli da je 'normalnije' da otac zasere, a majka ostane, vadi djecu i sebe i ta sranja čisti.

E pa dečki, dobro došli na drugu stranu!

Meni je zlo zlo.
Tebi zlo ocito nije zlo ako ga zena napravi.
Flat is offline  
Old 25.09.2017., 16:09   #667
kad majka ode s drugim frajerom onda svi propituju njenu majčinsku ljubav, osjećaje, i ne znam kaj...kad frajer ode, a eto...ošo. našo drugu i odjezdio u suton. malo mu zamjeraju al sve to vrijeme pospremi u neku ladicu.ova majka je otišla. procijenila je da možda za djecu nije najbolja okolina kud ide i da je bolje za njih da budu doma u poznatom okruženju. s tatom i djedovima i bakama. možda kad se skocka i posloži uspostavi s klincima kontakt. red bi joj bil to omoguciti. zbog djece u ciju dobrobit se svi kunemo.jer da je obrnuta situacija naslo bi se isprika i opravdanja. a ovo kaj ovaj bivsi muz tu pise opce nije mjerodavno i moze biti miljama od istine. meni on zvuci nekak cudno....nist ga kao nije briga a s druge strane sve ga zanima.
vodainebo is offline  
Old 25.09.2017., 16:10   #668
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Pristrana si i neobjektivna kao i obicno.
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Meni je zlo zlo.
Tebi zlo ocito nije zlo ako ga zena napravi.
Sve ovo što pripisuješ meni, zapravo vrijedi za tebe.

To ti je neka fora? :klap:
listen21 is offline  
Old 25.09.2017., 16:12   #669
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Moram primijetiti jednu zanimljivu stvar ovdje: muški forumaši već godinama ponavljaju kako bi djeca češće trebala pripasti ocu, kako je to jednako dobro i kako je to baš super rješenje.

A kad se to negdje stvarno dogodi, onda je to, po upravo vašim bijesnim
reakcijama, najgore zlo i tragedija, a njihovu majku treba najteže kaznit i zabranit joj viđanje djece.

'Ajde se vi prvo lijepo dogovorite sami sa sobom.
Trebala bi pripasti ocu kad ih majka želi i bori se za njih. Kad ih majka ne želi, onda je vještica koju treba spaliti na lomači.

Kod nekih ljudi problem nije u tome kome će pripasti djeca, koliko u tome što si žene dopuštaju donositi vlastite odluke, imati vlastite planove, biti proaktivne i očekivati sreću. Žena bi, po nekima, trebala misliti samo na sreću svog muža. Ako misli na sebe, sebična je. Nevjerojatno kakvu mržnju je u stanju izazvati žena koja si dopušta vjerovati da se osnovna ljudska prava odnose i na nju.

To nevezano uz ovu temu. O ovoj ženi nemam nikakvo mišljenje jer me zanima samo jedno: da li je živa, zdrava i slobodna. Nekakvo mišljenje ću eventualno imati kad se uvjerim da su ovi uvjeti ispunjeni.
Loonie. is offline  
Old 25.09.2017., 16:15   #670
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Trebala bi pripasti ocu kad ih majka želi i bori se za njih. Kad ih majka ne želi, onda je vještica koju treba spaliti na lomači.

Kod nekih ljudi problem nije u tome kome će pripasti djeca, koliko u tome što si žene dopuštaju donositi vlastite odluke, imati vlastite planove, biti proaktivne i očekivati sreću. Žena bi, po nekima, trebala misliti samo na sreću svog muža. Ako misli na sebe, sebična je. Nevjerojatno kakvu mržnju je u stanju izazvati žena koja si dopušta vjerovati da se osnovna ljudska prava odnose i na nju.

To nevezano uz ovu temu. O ovoj ženi nemam nikakvo mišljenje jer me zanima samo jedno: da li je živa, zdrava i slobodna. Nekakvo mišljenje ću eventualno imati kad se uvjerim da su ovi uvjeti ispunjeni.
Točno to.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 25.09.2017., 16:16   #671
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Sve ovo što pripisuješ meni, zapravo vrijedi za tebe.

To ti je neka fora? :klap:

Ok, nek ti bude. Ta zena je jadna sirotica zato jer i neki losi muskarci napustaju svoju djecu.

Jesi sad zadovoljna?
Flat is offline  
Old 25.09.2017., 16:19   #672
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Točno to.
A kakvo misljenje ti, listen i loonie imate o muskarcima koji naprave isto sto i ova zena?

Nemojmo nadogradjivati ono sto znamo vec pretpostavimo da se dogodilo tocno to sto autor tvrdi.
Flat is offline  
Old 25.09.2017., 16:21   #673
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Trebala bi pripasti ocu kad ih majka želi i bori se za njih. Kad ih majka ne želi, onda je vještica koju treba spaliti na lomači.

Kod nekih ljudi problem nije u tome kome će pripasti djeca, koliko u tome što si žene dopuštaju donositi vlastite odluke, imati vlastite planove, biti proaktivne i očekivati sreću. Žena bi, po nekima, trebala misliti samo na sreću svog muža. Ako misli na sebe, sebična je. Nevjerojatno kakvu mržnju je u stanju izazvati žena koja si dopušta vjerovati da se osnovna ljudska prava odnose i na nju.

To nevezano uz ovu temu. O ovoj ženi nemam nikakvo mišljenje jer me zanima samo jedno: da li je živa, zdrava i slobodna. Nekakvo mišljenje ću eventualno imati kad se uvjerim da su ovi uvjeti ispunjeni.
Upravo tako.
A sve kao zbog djece.
Ma naravno

A što se tiče žene o kojoj se ovdje raspravlja, ne mogu niti ja imati definirano mišljenje o nekome tko se nije imao priliku izjasniti.

Ali zato itekako mogu imati mišljenje o onima koji bi joj to pravo rado uskratili.
listen21 is offline  
Old 25.09.2017., 16:22   #674
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Upravo tako.
A sve kao zbog djece.
Ma naravno

A što se tiče žene o kojoj se ovdje raspravlja, ne mogu niti ja imati definirano mišljenje o nekome tko se nije imao priliku izjasniti.

Ali zato itekako mogu imati mišljenje o onima koji bi joj to pravo rado uskratili.
Ali imas definirano misljenje o muskarcima o kojima si cula price da su otisli?

Dvostruka mjerila imas i to te cini licemjerkom.
Flat is offline  
Old 25.09.2017., 16:26   #675
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ali imas definirano misljenje o muskarcima o kojima si cula price da su otisli?

Dvostruka mjerila imas i to te cini licemjerkom.
Ma naravno, čula sam, zapravo uopće nisu otišli.

Skrivaju se doma ispod kreveta
listen21 is offline  
Old 25.09.2017., 16:28   #676
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Ma naravno, čula sam, zapravo uopće nisu otišli.

Skrivaju se doma ispod kreveta
Vidis da se s tobom ne da razgovarati

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 25.09.2017., 16:30   #677
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kakvo misljenje ti, listen i loonie imate o muskarcima koji naprave isto sto i ova zena?
Svoje mišljenje sam napisala još negdje naprijed na temi. Da mene muž ostavi na način da nakon odlaska nitko o njemu ništa nije čuo i nitko ga nije vidio, ja bih prevrnula nebo i zemlju da ga nađem. I ne bih se bavila ljubomorom na drugu ženu zbog koje me ostavio, niti svojom povrijeđenošću dok ga ne nađem. Kad bih ga našla i uvjerila se da je sve u redu i da je odluku o odlasku donio slobodnom voljom i bez prisile, da mu je dobro i da je tamo gdje je zato što želi a ne zato što mora, onda bih ga prekrižila.

I vjerojatno bih mu natovarila sve moguće zle epitete kojih bih se mogla sjetiti uz bocu vina s frendicama. Malo bijesa još nikom nije naškodilo Ali first things first.
Loonie. is offline  
Old 25.09.2017., 16:34   #678
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kakvo misljenje ti, listen i loonie imate o muskarcima koji naprave isto sto i ova zena?

Nemojmo nadogradjivati ono sto znamo vec pretpostavimo da se dogodilo tocno to sto autor tvrdi.
Ali ja pričam samo o ovome slučaju striktno. Pratim tu priču otpočetka i ne mogu se oteti dojmu da priča ima rupa. Zato kažem da mišljenje o njoj nemam jer nisam sigurna u istinitost svega toga. Neću ništa nadograđivati, nemam to pravo.
Da ja kojim slučajem čujem da je mom ex-u netko naudio npr. u Njemačkoj, ne bih ti trena razmišljala da li ću mu probati pomoći. Sjela bih u auto i skupa sa sadašnjim mužem pronašla ex-a i sama se uvjerila da je dobro. Ako bi bio dobro...dobio bi račun za put
Šalim se, ali ne bih mogla mirno spavati da je otac mog djeteta možda u problemu.
Autor je to sve po meni premirno primio i izostala mi je neka reakcija koju bih očekivala u tom slučaju, eto.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 25.09.2017., 16:37   #679
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
On je roditelj svojoj djeci. A djecu sigurno zanima što im je sa majkom. Znači, mora ga zanimati zbog djece. Nije normalno da ga ne zanima.
A i ova količina bijesa prema ženi koja je našla drugoga i otišla...
Horde muškaraca to čine svaki dan i nitko nije toliko pun mržnje i želje za osvetom prema njima.
Koliko znam, nitko ih ne siluje niti zatočuje i nitko ne smatra da je to normalno i opravdano.
Ne mora on ništa, normalno je da ga ne zanima njegova bivša.
A ona ima roditelje.
Spol tu nije nimalo bitan.
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Meni je nevjerojatno da bi mnogi forumaši ovdje ženi jednostavno uskratili priliku da se izjasni.
Jedno je ne pasti na njezine fore kad se vidi da je njeno objašnjenje neiskreno, a drugo je ženi unaprijed začepiti usta i ne dati joj mogućnost da kaže što se stvarno desilo. I misliti da je ok da tako ostane...
Ako je preljubnica, ne znači da nije više ljudsko biće. A bogme ne znači niti da ju netko smije zlostavljat.
Samo što to sve nije njegov problem.
Od nje je dobio to kaj je dobio i to je to.
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Takodjer isto smatram.
A i ako je istina, to ne mijenja cinjenicu da je ona prije tog navodnog silovanja dobrovoljno otisla.
Zao mi je ako joj se to dogodilo, ali to ne ooravdava njenu neljudskost od ranije.
Da
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Pa lijepo je to.:ras pa:
Moram primijetiti jednu zanimljivu stvar ovdje: muški forumaši već godinama ponavljaju kako bi djeca češće trebala pripasti ocu, kako je to jednako dobro i kako je to baš super rješenje.
A kad se to negdje stvarno dogodi, onda je to, po upravo vašim bijesnim
reakcijama, najgore zlo i tragedija, a njihovu majku treba najteže kaznit i zabranit joj viđanje djece.
'Ajde se vi prvo lijepo dogovorite sami sa sobom. :ka va:
Samo što ovdje spol ne bi trebao biti bitan.
Zar čovjeka obilježava komad mesa među nogama?
Bila je rastava, ona je prošla, to je gotovo.
Tko je pričao o zabranama viđanja djece?
Osoba je otišla, prijebalo joj se, a sada njeni starci pričaju da je ona bila žrtva
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Meni je zlo zlo.
Tebi zlo ocito nije zlo ako ga zena napravi.
Nažalost.
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Svoje mišljenje sam napisala još negdje naprijed na temi. Da mene muž ostavi na način da nakon odlaska nitko o njemu ništa nije čuo i nitko ga nije vidio, ja bih prevrnula nebo i zemlju da ga nađem. I ne bih se bavila ljubomorom na drugu ženu zbog koje me ostavio, niti svojom povrijeđenošću dok ga ne nađem. Kad bih ga našla i uvjerila se da je sve u redu i da je odluku o odlasku donio slobodnom voljom i bez prisile, da mu je dobro i da je tamo gdje je zato što želi a ne zato što mora, onda bih ga prekrižila.
I vjerojatno bih mu natovarila sve moguće zle epitete kojih bih se mogla sjetiti : D uz bocu vina s frendicama. Malo bijesa još nikom nije naškodilo : D Ali first things first.
Oni su pokrenuli rastavu prije nego što je ona nestala.
Išla bi stalkati bivšeg?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 25.09.2017., 16:40   #680
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Vidis da se s tobom ne da razgovarati

Sent from my D2403 using Tapatalk
Pa pokušaj biti manje nabrijan na mene i sve žene, pa ti možda uspije.

Ne moraš na svakoj temi zvučat k'o Phiberov učenik.
listen21 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.