Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 13:10   #1
Thumbs up Hrvatski neovisni košarkaški medij

Poštovani čitatelji, čitateljice, ljubitelji košarke,

Nakon pune četiri godine uspješnog rada na hrvatskom NBA portalu, odlučili smo pokrenuti novi projekt čiji je cilj stvaranje neovisnog košarkaškog medija.

Želimo pokrivati domaće lige, mlađe kategorije, regionalnu i europske lige te stvoriti jedini neovisni, potpuni i isključivo košarkaški medij kakav u Hrvatskoj danas ne postoji. Na taj način pokušat ćemo pridonijeti stvaranju pozitivne košarkaške klime u domaćoj javnosti kakva trenutno ne postoji ni u tragovima.

Crosarka.com novi je projekt ekipe koja stoji iza portala nbacro.com, a glavni cilj projekta je jasan – oživljavanje hrvatske košarke u medijima i svijesti hrvatske javnosti. Činit ćemo to beskompromisno i odlučno, neovisno o HKS-u ili bilo kojoj drugoj instituciji. Prioritet će nam biti pružanje jednake prilike svim sredinama gdje ćemo prepoznati dobru volju i kvalitetan rad onih koji žive od košarke i za košarku. Pružit ćemo im priliku da dobiju svoj prostor, predstave svoje ideje. Podupirat ćemo košarkaške kampove, turnire, manifestacije i slične događaje. Pokušat ćemo, barem putem medija, vratiti kult hrvatske košarkaške reprezentacije.

Istovremeno, pratit ćemo regionalnu ligu, europske lige i žensku košarku. S NBA košarkom ćemo nastaviti tamo gdje će nbacro.com stati - na najboljem sadržaju o američkoj košarci kojeg možete čitati na hrvatskom internetskom prostoru. Drugim riječima, bit će to totalni košarkaški portal izgrađen na temeljima – već u ovom trenutku – jednog od najposjećenijih košarkaških portala u zemlji i šire.

Nitko od zainteresiranih u ovaj projekt ne ulazi, i ne bi trebao ulaziti, zato što će od njega imati osobne materijalne koristi, jer takve zasigurno biti neće. Svi koji su sudjelovali na portalu nbacro.com znaju da je situacija u financiranju internetskih portala teška, a takva bi u našoj zemlji mogla ostati još neko vrijeme. Hoće li se stvari promijeniti i hoćemo li postati relevantni medij i u drugim zemljama u regiji možemo samo nagađati. To nam može biti želja, ali trenutno nije prioritet. Uz malo sreće, možda ovaj projekt u budućnosti ne bude uključivao samo volontere, ali motivacija za ovakve stvari ionako proizlazi iz nekih drugih vrijednosti, a ne onih šuškavih i papirnatih.

Ovom prilikom pozivamo sve koji su zainteresirani pomoć u razvoju projekta da se jave na naš trenutni mail: [email protected]. Tražimo ljude koji će biti spremni pratiti domaća natjecanja, bilo ženska ili muška, niže seniorske lige, mlađe kategorije ili pak regionalna, europska odnosno natjecanja sa one strane Atlantika. Tražimo i kvalitetno dizajnere, video urednike, fotografe. Svi koji smatrate da možete na svojstven način pripomoći projektu. Očekujemo Vaš mail i da pokušamo zajedno stvoriti jedan kvalitetan hrvatski košarkaši portal kojeg Hrvatska zasigurno zaslužuje!

Lp,
Filip
JasonKidd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 19:45   #2
U kojem smislu pomoć tražite? Financijskom, moralnom, lokalnom? Za ovaj hrvatski NBA portal sam već čuo, njihov forum ima malo posjetitelja.

I da, kaj ne postoji već kosarka.org kao jedan takav neovisni medij o košarci.

Zadnje uređivanje master_mind_ : 22.04.2012. at 19:50.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 20:01   #3
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
U kojem smislu pomoć tražite? Financijskom, moralnom, lokalnom? Za ovaj hrvatski NBA portal sam već čuo, njihov forum ima malo posjetitelja.

I da, kaj ne postoji već kosarka.org kao jedan takav neovisni medij o košarci.
Je li se salis taj portal Radic cuva samo tako.
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 20:09   #4
Quote:
katana12 kaže: Pogledaj post
Je li se salis taj portal Radic cuva samo tako.
Iskreno, nisam znao taj podatak. Vidio sam da taj portal ima podružnicu u Srbiji. Jedini su oni koji se bave domaćom košarkom pa nisam pretpostavio da je to Radićev portal. Jel znaš kojim slučajem tko je točno vlasnik?
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:07   #5
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Iskreno, nisam znao taj podatak. Vidio sam da taj portal ima podružnicu u Srbiji. Jedini su oni koji se bave domaćom košarkom pa nisam pretpostavio da je to Radićev portal. Jel znaš kojim slučajem tko je točno vlasnik?
Ne znam ime vlasnika, Radic je glavni pokrovitelj, nakon prevenstva lani u Litvi digla velika frka i peticija se potpisivala da se Radic smjeni,a na portalu nije bio ni jedan clanak o losim igrama reprezentacije,pametnom dosta da shvati o cemu je rijec.
I neki clanci na forumu koji su kritizirali Radica svi su obrisani i ne mogu se nikako naci.
Pa i magazin Kosarka ti je Radicev.
On je gori od Mamica,apsolutni vladar,
Ako ovaj novi portal bude dobar kao cro nba,razvalit ce sve.
katana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:42   #6
Da, slazem se. Sretno momcima u radu!
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 11:50   #7
Momci pozdrav,

Oprostite što kasnim s odgovorom.

Traži se pomoć u bilokakvom obliku, uz sve tri nabrojane opcije, možemo i uredničke, fotografske, dizajnerske, .. itd.

Plan, a ujedno cilj portala je uključiti u rad sve zaljubljenike košarke u Hrvatskoj gdjegod se oni nalazili. Voljeli bi objektivno, necenzurirano, ažurno pratiti sva zbivanja u hrvatskoj košarci, ali i šire.

Kao osnivač hrvatskog NBA portala mogu odgovorno tvrditi da će to biti neovisan medij, bez utjecaja bilokakve institucije, osobe, ... Neki od njih su spomenuti u prijašnjim odgovorima.

Neću previše riječi trošiti na kosarka.org, nisu baš zaslužili moju pažnju, jer činjenica je, da je njihova politika rada, a i sam opći rad drugačiji mi danas ne bih razmišljali o osnivanju novog portala.

Zato pozivam još jednom sve koji smatraju da mogu pomoći, ili još ne znaju kako bih pomogli, a voljeli bih neposredno podržati projekt neka se jave.

Živjeli!
JasonKidd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.