Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2010., 16:44   #1
Question VPIK-R-A - Vupik d.d.

Dali me netko može posavjetovati koja je moguća budučnost Vupika, dali da prodam dionice sada ili da možda malo još pričekam, pošto im se cijena jako spustila. Pozz...
__________________
Šta ko je rek'o, ja sam rek'o.....
gorancic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 22:39   #2
Quote:
gorancic kaže: Pogledaj post
Dali me netko može posavjetovati koja je moguća budučnost Vupika, dali da prodam dionice sada ili da možda malo još pričekam, pošto im se cijena jako spustila. Pozz...
Nisam stručnjak ali moj savijet ti je da pričekaš još par dana i vidiš kako će se stvari kretati. Vupik je većinski Agrokorov, a mislim da si Agrokor nemože priuštiti propast jedne takve akvizicije, što me dovodi do zaključka da je dionica definitivno podcijenjena. Razmišljam o toj dionici za jedno dugoročno ulaganje 5+ godina.
linkyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 22:44   #3
Quote:
gorancic kaže: Pogledaj post
Dali me netko može posavjetovati koja je moguća budučnost Vupika, dali da prodam dionice sada ili da možda malo još pričekam, pošto im se cijena jako spustila. Pozz...
ja često konzumiram njihove proizvode i uvijek sam sretan nakon toga a firma koja usrećuje ljude teško da može propast u ova turobna vremena
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 15:22   #4
Evo danas već bolja situacija, tako da za mene ova dionica više ne dolazi u obzir. Čekam da padne ispod 70 pa ulazim u igru
linkyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 13:53   #5
Quote:
linkyyy kaže: Pogledaj post
Evo danas već bolja situacija, tako da za mene ova dionica više ne dolazi u obzir. Čekam da padne ispod 70 pa ulazim u igru


P/E 2,51
__________________
:))
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 20:45   #6
I?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 13:55   #7
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
I?

I ovo je trentuno jedna od najeftinijih dionica na ZSE
a ja se pitam se zašto
__________________
:))
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.