Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 22:20   #41
Plus500 Ltd. said the U.K.’s Financial Conduct Authority last week requested a freeze on customers’ trading accounts as part of a review into anti-money-laundering controls that started in January.
http://www.bloomberg.com/news/articl...e-trading-firm
__________________
"I have seen the enemy...and it is me."
zaboky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:40   #42
bla, bla, bla, već viđena priča kako pokrasti klijenta.
prvo mu dopustiš prijavu bez pitanja, pa onda tražiš hrpu dokumenata i onda se odjednom pojavljuje regulatorna agencija (s njima u dealu) i zamrznu sredstva nekim jadnicima iz 3 zemalja svijeta, u koje spadaju hr i srbija i bosna, ajd sad smo mi kakti u eu...ali.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 17:32   #43
ima tko iskustva s credos ili market.com???

Uglavnom moja nisu pozitivna i nikao ih nebi preporučio, uglavnom stavio sam 10 000 kn i na temelju njihovih briljantnih savjeta izgubio sam sve do zadnje kune u roku 10 dana,

ako ćete trgovat preko njih trgujte na temelju svojih informacija nikako na temelju njihovih savjeta jer nećete dugo trgovat.
zaposleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 18:00   #44
Quote:
zaposleni kaže: Pogledaj post
ima tko iskustva s credos ili market.com???

Uglavnom moja nisu pozitivna i nikao ih nebi preporučio, uglavnom stavio sam 10 000 kn i na temelju njihovih briljantnih savjeta izgubio sam sve do zadnje kune u roku 10 dana,

ako ćete trgovat preko njih trgujte na temelju svojih informacija nikako na temelju njihovih savjeta jer nećete dugo trgovat.
Misliš markets.com?
Bio se jedamput prijavio kod njih za nekakav no deposit bonus, ali ni n od no deposit bonusa...već me neka riba gnjavila par dana na telefon da uplatim neku lovu i otvorim real račun.
Odustala poslije 10 dana...
Ovo ti je bio prvi real račun ili?
ar2d2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 01:53   #45
Ma evo bas zadnjih par dana citam o ovim dionicama i nesto mi nije jasno..
Mislim glupo mi je da bez iskustva ulazem neku vecu svotu u sve to al recimo da s ovih 100kn bonusa na plus500 idem igrat i kupim amo rec dionice nafte..

Posto mi tih 100kn ne igra nikakvu ulogu ostavim dionice preko noci i ujutro se probudim i kapital u -200kn pozicija automatski zatvorena. (Slicno se desilo nekom ameru)

Kakve su posljedice? Moze li se racun zatvorit iako je kapital u minusu jer prakticki ti nista nisi ulaga samo si tuka njihov bonus?


Jos sam u svemu novi al po ovome sto gledam i citam ako nema nikakvih posljedica najbolje mi je malo vjezbat s "laznim" kesom i kasnije probat s ovim bonusom pa ako bude islo pa i ako zavrsim u minusu nikom nista
MikiST1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 12:36   #46
Ja sam isto tako na sirovinama od lož ulja, pa na -30 kuna i šta sad. Nisam znao što da radim, kad evo ti ga za par sati popelo se u pozitivu.
Mene zanima oko tog plus500. Jeli ima ko iskustva oko isplata i registracija svoje lokacije?

Ja sam primio poštu jer sam im poslao da mi se potvrdi adresa, kad ono dođe pošta u nekoj kuverti iz Ukrajine. Unutra na običnom papiru uz tekst napisan kod za verifikaciju. Oni su registrirani u Velikoj Britaniji a pošta došla iz Ukrajine.
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 16:54   #47
Quote:
Tonif kaže: Pogledaj post
Ja sam isto tako na sirovinama od lož ulja, pa na -30 kuna i šta sad. Nisam znao što da radim, kad evo ti ga za par sati popelo se u pozitivu.
Mene zanima oko tog plus500. Jeli ima ko iskustva oko isplata i registracija svoje lokacije?

Ja sam primio poštu jer sam im poslao da mi se potvrdi adresa, kad ono dođe pošta u nekoj kuverti iz Ukrajine. Unutra na običnom papiru uz tekst napisan kod za verifikaciju. Oni su registrirani u Velikoj Britaniji a pošta došla iz Ukrajine.
Bolje ih se klonut. Nedavno su bili privremeno zatvoreni radi istrage o nelegalnim radnjama: http://www.independent.co.uk/news/bu...-10259034.html

Ali opet, što imaš protiv slanja novca u Ukrajinu?
__________________
Zamjenim eure za dolare, dolare za funte, funte za eure i zaradim više nego ti u tjedan dana
Diler na Forexu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 20:14   #48
Probat ću kad nešto uspijem skupit pa da pošaljem si na račun. Pa da vidimo što bude.
Pa neznam koliko je pametno slat lovu u Ukrajinu...
Tonif is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:41   #49
Napravili su sada totalno pizdins*u stvar, dva tjedna nakon prve uplate prebace korsnika na gold account. Netko bi rekao da je to cool međutim goold account podigne minimalni ulog tako da umjesto 50 barelna nafte mora se uzeti 500 barelna nafte što povećava rizik. Mora se mail poslati da prebace iz gold accounta nazad u basic.
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 17:16   #50
baš sam si skinuo na komp i mob +500 i pokupio njihovih 185 kn bonusa ako prijaviš broj moba. pošto je nedjelja popodne nisam još krenuo sa trgovanjem. ali kako stvari stoje iz moje perspektive se čini da akopametno ulažeš i oplodiš tih 185 kn i uspiješ dobiti sredstva na račun stvari ispadnu super, ali ako ne povučeš sredstva nazad nikome ništa, jer ionako im ništa nisi dao.
s druge strane zainteresirao me i fort trade. kao dobiješ 50 eura bonusa i ženska me davila neko vrijeme da će mi dati bonus ali ako prvo uplatim 100 eura. što naravno piše tek sitnim sovima bog zna gdje, tako da sam od forta odustao. javim se slijedeći tjedan kad krene trgovanje sa dojmovima
tonimeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:31   #51
ja s njihovih 180 kuna bonusa napravio 1000 i isplatio 800 na račun i sjelo :P .
Poslije s preostalih 200 natuko do 1400 i onda budala umjesto da opet isplatim ode na nulu.A neda mi se uplačivat jer sam čitao da prvi puta kada uplatiš samo ti uzimaju pare...
Ima još netko iskustva s njima?
mikloncaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 20:36   #52
Quote:
mikloncaric kaže: Pogledaj post
ja s njihovih 180 kuna bonusa napravio 1000 i isplatio 800 na račun i sjelo :P .
Poslije s preostalih 200 natuko do 1400 i onda budala umjesto da opet isplatim ode na nulu.A neda mi se uplačivat jer sam čitao da prvi puta kada uplatiš samo ti uzimaju pare...
Ima još netko iskustva s njima?
dragi prijatelju okusio si slast ali u drugom pijatu ti je žuć pa zato pazi oni ti sigurno nece otet pare dat ces im sam
__________________
ništa šta je od čovjeka nije mi strano
dvince is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 19:26   #53
Pozz ekipa,naisao sam na plus500 i sad me zanima jel ako onih 185 kn kad se resgistriram sve potrosim moze otic u minus? Npr da mi dode doma da platim 500$?
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:28   #54
apsolutno ne
__________________
ništa šta je od čovjeka nije mi strano
dvince is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 19:13   #55
Kolko je minimalna isplata na plus500? I zabranjenjeno je scalping? E sad jel ak zaradim npr 10k i zatvaro sam poslije 30min jel mogu ocekivat isplati.
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 05:45   #56
min je 400 kn pazi kako deponireas jer ces tako i vadit scalping povremeno ga radim i nisam imao problema
__________________
ništa šta je od čovjeka nije mi strano
dvince is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2020., 15:44   #57
Question

Kakvo je sad stanje na plus500.
Prošlo je puno vremena od posljednjeg posta.
maca_n7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 15:17   #58
Quote:
sashab kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam neki dan počeo na plus500 i do sada imam već dobru zaradu od cca 110kn, stvarnog novca naravno ne demo mode. Pa me zanima kako funkcionira kod njih isplata i sl.? Jer doslovno sam pročitao prkeo 100 stranica i svega i jedni kažu ODLIČNO drugi da su PREVARA. Pa me zanima mišljenje domaćih? Dali se isplati kod njih? Ako ne koji je tako jednostavan da mogu koristiti?
Uplata i isplata funkcionira vez problema. Nije prevara, al da se lova moze extra lako izgubiti u par sekundi - može! Treba biti oprezan. Inace, kada se radi isplata, uvijek se dio koji je uplacen na odredjeni nađim vraca prvo odakle je uplacen. Npr. Ako si uplatio 1000kn s paypala, i zaradio jos 300kn, prilikom isplate 1000kn ce biti vraceno na paypal, a 300kn na racun koji si naveo.
bisnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 15:19   #59
Quote:
maca_n7 kaže: Pogledaj post
Kakvo je sad stanje na plus500.
Prošlo je puno vremena od posljednjeg posta.
Min uplata 700,00 kn, poluga smanjena jako za male ulagace (s 1:300 na 1:30), a za neke instrumente cak na 1:5 (npr crypto).
bisnom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2020., 01:57   #60
plus500

Zdravo!
Mlađi sam umirovljenik i trgujem na plus 500. Nakon 5 godina trgovanja s različitim učincima napokon sam pronašao sistem s kojim više ne gubim novac. Zarađujem još više mjesečno nego što imam mirovinu. Naravno, ovo je posao za koji je potrebno najmanje 4 sata rada dnevno. Prve tri godine izgubio sam puno novca, ali tada sam našao sistem s kojim više ne gubim. Naravno, postoje i povremene fluktuacije.
Ako je netko zainteresiran za moj sistem, mogu mu dati informacije na: [email protected]
prudys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:16.