Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2016., 18:59   #61
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Maslinica, definitivnom previse. Po meni se ne treba skupljati vise od 50kn. Pa sto ce joj kupiti?
Iskreno nemam pojma jos uvijek cekam da mi se mama javi. A kaj ja znam mozda je to uobicajena cifra. Ja sam nekak mislila da ce dati svako 20/30/50 kn koliko tko moze... Mislim meni je uvijek nekak bitna namjera i volja a ne cifra poklona...
__________________
L&N
"maslinica" is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 19:44   #62
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Maslinica, definitivnom previse. Po meni se ne treba skupljati vise od 50kn. Pa sto ce joj kupiti?
osim sto je previse, meni je glupo da teta skuplja za drugu tetu
mogli su ubaciti papirice u ormaric, sa brojm telefona, ko sto se stavi za rodjendan,pa tko zeli sudjelovat, nek se javi i bok.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 19:54   #63
Moj je skolarac i mame organizatorice su za obje tete skupljale po 100kn.
Na kraju su bile i tri zamjene na predstavi pa su i njima kupile buket i cokoladu.

Tak da mi se ovo za samo jednu tetu cini previse.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 22:02   #64
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
osim sto je previse, meni je glupo da teta skuplja za drugu tetu
mogli su ubaciti papirice u ormaric, sa brojm telefona, ko sto se stavi za rodjendan,pa tko zeli sudjelovat, nek se javi i bok.
Koliko sam shvatila mama organizatorica ju je zamolila.


Ma sve je to ok i lijepo je ispratiti tako tetu al sam nekak ostala zatecena da je mama tak vecu cifru nametnula. Imala sam srece da su obje tete od male stvarno divne, pazljive i strpljive pa se sad jos vise osjecam ko drek kaj tak razmisljam....
__________________
L&N
"maslinica" is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 16:56   #65
Poklon tetama za kraj vrtića

Kako naslov kaže, pokušavam smisliti poklon tetama za kraj vrtića, od cijele grupe, 20 djece.
Nešto lijepo i "korisno". 4 tete, sve su u dobi od 37 do 40 godina.
Molim vas, dajte prijedloge, ideje, iskustva...
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 22:06   #66
Mi smo našima napravili fotoknjige i poklon bon kartice. Više se ne sjećam o kojim iznosima se radilo. Pravi poklon/uspomena im je bila ta fotoknjiga,a bon kao dodatak.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 12:39   #67
Ne skuplja se "grupno", ali sad je točno 6 mjeseci kak je moja mala u vrtiću.


Kad je tek krenula je bila doslovno beba i svi su mi govorili da nisam normalna, ali sad vidim da mi je to bila jedna od boljih odluka.


Uglavnom, htjela bih kupiti nešto tetama. Uzela bi onu veliku košaru tipa u delicijama gdje unutra budu čokolade, kava itd., ali njenim dvjema tetama bi nešto baš uzela posebno. Što? :/ poklon bonove mi je retardirano nositi, gledala sam neke kreme za ruke i tijelo u l'occitaneu što mislim da svi vole, a pogotovo one koje peru ruke milijun puta dnevno.


Sve ove uradi-sam stvari mi ne dolaze u obzir jer sam totalni tudum što se toga tiče


Neki prijedlog još pretty please?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:00   #68
neki poklon bon za masažu? čini mi se da im je to najpotrebnije s obzirom na posao koji rade, pogotovo ak su u jaslicama.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:11   #69
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
neki poklon bon za masažu? čini mi se da im je to najpotrebnije s obzirom na posao koji rade, pogotovo ak su u jaslicama.
razmisljala sam i o tome, ali to mi nekako ide za bliže frendove jer ja nisam iskoristila od ekipa s posla jer su mi kupili u nekom salonu za koji nikad čula nisam pa nisam htjela ići
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 19:45   #70
mi smo našima za Božić kupili u hoću to onoga kao čovječuljka kojega zalivaš pa mu naraste kosa, tj. neko bilje.
e, jesam objasnila...
uglavnom, zvale su nas preko praznika gdje mogu toga još nabaviti .
bilo mi je baš drago da im se svidjelo i još smo se zezali da više ništa neće dobiti sad kad znaju di je dućan .

Of je, ali kako si shvatila da je bilo dobro bebu dati u jaslice? nije provokacija, samo pitanje normalno.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 19:57   #71
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
mi smo našima za Božić kupili u hoću to onoga kao čovječuljka kojega zalivaš pa mu naraste kosa, tj. neko bilje.
e, jesam objasnila...
uglavnom, zvale su nas preko praznika gdje mogu toga još nabaviti .
bilo mi je baš drago da im se svidjelo i još smo se zezali da više ništa neće dobiti sad kad znaju di je dućan .

Of je, ali kako si shvatila da je bilo dobro bebu dati u jaslice? nije provokacija, samo pitanje normalno.

a gdje si kupila čovječuljka?


Jer je mala napredovala brzinom munje a da ju je čuvala baka vjerojatno bi je stavila u hodalicu (za koju smo mi izričito zabranili da kupuje pa ju je svejedno kupila) isto kao što bi joj dala čokoladu kad je imala 8 mjeseci uz glasni povik ALI KINDER JE!

Dijete mi je jedna jako vesela i sretna beba
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:51   #72
čovječuljak i razne zezalice - dućan hoću to. imaš web.
evo pa se igraj : https://www.hocuto.hr/shop/kuca-poso/travoglava
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:56   #73
mi smo naručili u hrvatskom kišobranu za svaku tetu kišobran sa prigodnim citatom, godinom i imenima sve djece
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 06:59   #74
Za Bozic bi tetama u jaslicama htjela nesto pokloniti, razmisljala sam o Loccitane bozicnoj kuglici s mini prizvodima ili Yankee svijeci i neka cokolada uz to, jel to ok?
july007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 07:01   #75
Za Bozic bi tetama u jaslicama htjela nesto pokloniti, razmisljala sam o Loccitane bozicnoj kuglici s mini proizvodima ili Yankee svijeci i neka cokolada uz to, jel to ok?

Kao znak paznje samo..
july007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 10:03   #76
Da sam ja teta na Loccitane kuglu se ne bih nimalo bunila
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 10:39   #77
Quote:
july007 kaže: Pogledaj post
Za Bozic bi tetama u jaslicama htjela nesto pokloniti, razmisljala sam o Loccitane bozicnoj kuglici s mini proizvodima ili Yankee svijeci i neka cokolada uz to, jel to ok?

Kao znak paznje samo..
Ja jesam odgajatelj i ne bi se bunila na nis
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2018., 11:01   #78
Quote:
july007 kaže: Pogledaj post
Za Bozic bi tetama u jaslicama htjela nesto pokloniti, razmisljala sam o Loccitane bozicnoj kuglici s mini proizvodima ili Yankee svijeci i neka cokolada uz to, jel to ok?

Kao znak paznje samo..
koliko kosta ta loccitane kuglica?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2018., 09:47   #79
60kn, ako je to ono što mislim, unutra je mini bademovo ulje za tuširanje i krema za ruke.
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2018., 13:55   #80
Učiteljicama se ne poklanja tako nešto pretpostavljam? Ili?
Dolores O is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:37.