Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2006., 12:49   #61
Quote:
tash@ kaže:
zašto misliš da onima koje se udaju netrudne dijete nije razlog sklapanja braka i obratno
Ima i tih slučajeva naravno Al puno ih je više kojima se ''zaletilo'' neplanirano i vjenčaju se Malo je onih koji su planirali dijete pa se išli vjenčati.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:50   #62
Quote:
jebo vas princ na bijelom konju
reci to milijardi amerikanki koje se udaju svake godine.NE trudne. tamo je vrlo velika rijetkost vidjeti trudnu mladenku i sve se planira godinu dana unaprijed.i imaju valjane razloge udaje. ksistina i ja smo jedne od takvih. ne moras biti ljubomorna
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:53   #63
Quote:
lolita11 kaže:
reci to milijardi amerikanki koje se udaju svake godine.NE trudne. tamo je vrlo velika rijetkost vidjeti trudnu mladenku i sve se planira godinu dana unaprijed.i imaju valjane razloge udaje. ksistina i ja smo jedne od takvih. ne moras biti ljubomorna
Bravo Lolita:klap: Mi se razumijemo.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:53   #64
Quote:
lolita11 kaže:
mislim, ja zelim svima sve najbolje i srecu no na zalost statistike pokazuju drugacije no opet ko to moze znati u konacnici.....
imaš pravo,
najbolje je provjeriti u zavodu za statistiku je li bolje udati se u drugom ili u prvom stanju etc...
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:55   #65
Quote:
lolita11 kaže:
meni je dugorocno planiranje donijelo jedino dugorocan stres.ja planiram vec 14 mjescei i mrzim sve oko toga
jos koji mjesec i odustat ces od cijele gnjavaze
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:57   #66
Quote:
lolita11 kaže:
PS u mojoj okolini nema niti jedne rastavljene osobe sto se obitelji tice,a takoder jos se niti jedna prijateljica nije udala jer su premlade
pa gdje ti zivis?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 12:59   #67
E znate kaj, ja idem sad zatrudniti, mislim da imam jos sanse do vjencanja, mozda ce onda brak imati vise sanse.

Za slucaj da ne uspijem, mislite li da trudna kuma moze popraviti situaciju, ili ...
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:00   #68
Quote:
joujou kaže:
pa gdje ti zivis?
šta se čudiš, možda ima malu obitelj, ona, mama i tata
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:00   #69
Quote:
tash@ kaže:
šta se čudiš, možda ima malu obitelj, ona, mama i tata

a prvi susjed na 5km
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:01   #70
Quote:
misiz S kaže:
E znate kaj, ja idem sad zatrudniti, mislim da imam jos sanse do vjencanja, mozda ce onda brak imati vise sanse.
obrati se na ovu adresu:

Republika Hrvatska - Državni zavod za statistiku

__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:02   #71
Quote:
lolita11 kaže:
mislim da ovo uopce nije potrebno komentirati.nadam se da ovo ne dolazi od fakultetski obrazovane osobe jer onda stvarno hrvatska odlazi kvragu...ili se ja druzim sa malo drugacijim ljudima.....
..italija bi mogla kvragu, ali sumnjam.

mislim da bi trebala promijeniti nik u lolita 14..pa onda u lolita 24. mislis da je zivot statistika? than if ocekivanja? ..zasto negiras nesto sto je poznato vjekovima. pa sama institucija braka je sama po sebi misticna i jasno da osobe koje to ne shvacaju bjeze u iluziju sigurnosti koju zovemo znanost.
postoji nesto sto se zove zaboravljeni jezik. tebi je bitan samo ritual forme. da malo bolje sagledas stvari vidjela bi da je npr. menstruacija na dan vjencanja vazan pokazatelj trenutnog stanja koje ce se odraziti na buducnost braka. to je sudbina jer, naime, takav pokazatelj se cesto dogadja i van menstrualnog ciklusa! a, kako to objasnjavas, molim te lijepo, a?

uostalom, tvoj otpor prema cinjenicama i dugotrajne pripreme samo pokazuju da si ti praznovjerna, a ne ja.

kazem ti, prihvati stvarnost cak i ako je nevjerojatna, djeluj optimizmom i vjerom, kvantna polja sve vracaju.

__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:04   #72
Ne treba meni statistika, ono sto se na forumu kaze je ZAKON!!!
Al se moram pod hitno baciti na posao
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:25   #73
Mi smo se odlucili, da nam teta Crvenka nebi omela medeni mjesec, bacamo se na posao! Da malo popravimo natalitet u lijepoj nam RH
stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:27   #74
Quote:
misiz S kaže:
E znate kaj, ja idem sad zatrudniti, mislim da imam jos sanse do vjencanja, mozda ce onda brak imati vise sanse.

Za slucaj da ne uspijem, mislite li da trudna kuma moze popraviti situaciju, ili ...

stela25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:28   #75
ha-ha....FYI imam jaaako veliku obitelj punu NORMALNIH ljudi
(i visokoobrazovanih)
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:31   #76
a pripreme su draga moja dugotrajne jer ce moje vjencanje biti daleko kompliciranije i organiziranije od vjerojatno bilo kojeg na ovom forumu ili van njega.a imam i zahtjevan posao pa ne mogu sve isplanirati u 2 mjeseca kao neki. necu uopce vise nista komentirati jer odgovarat na iovakve nebuloze je stvaaaarno ispod mog nivoa
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:34   #77
Quote:
lolita11 kaže:
a pripreme su draga moja dugotrajne jer ce moje vjencanje biti daleko kompliciranije i organiziranije od vjerojatno bilo kojeg na ovom forumu ili van njega.a imam i zahtjevan posao pa ne mogu sve isplanirati u 2 mjeseca kao neki. necu uopce vise nista komentirati jer odgovarat na iovakve nebuloze je stvaaaarno ispod mog nivoa
je... a odlicno si im i pridonjela
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:35   #78
E sad bas lolita, pa nismo mi bas kreteni ako se ne zivciramo kao ti oko vjencanja. Neki su zadovoljni s jednostavnijim i ne kompliciraju. To ne znaci da njihovo vjencanje nece biti organizirano, ili da u njega nisu ulozili truda. To sto si se ti napatila si si sama kriva. Nitko te nije tjerao na detalje i ne detalje.
Smanji malo bahatost i zaludjenost amerikom. Lakse malo
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:41   #79
samo pokusavam argumentirati zasto pripreme toliko traju....whatever...zasto sam uopce i pocela citati ovaj forum? koji gubitak vremena
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2006., 13:47   #80
Quote:
lolita11 kaže:
samo pokusavam argumentirati zasto pripreme toliko traju....whatever...zasto sam uopce i pocela citati ovaj forum? koji gubitak vremena
umjesto da radiš svoj zahtjevan posao i samim time skraćuješ vrijeme organizacije vjenčanja ti na forumu nećeš tako u braku, ne, ne
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.