Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2007., 01:12   #21
Quote:
MoonUp kaže: Pogledaj post
da, znači naraslo je za par kuna. ako bi onda prodao ove 82 dionice po cijeni od 77kn onda bi dobio 6314 kuna, oduzmem proviziju brokera i to je to? kako se kreću te provizije?
Tako je. Provizije se kreću 0,6% - 1% vrijednosti transakcije, minimalno 30-150kn, ovisno o kući.

Quote:
MoonUp kaže: Pogledaj post
znaš li išta o proficiu? koliko sam vidio iz prospekta ne čini se loše, oni su kao neki savjetnici:P?
To sam pitanje i ja ovdje postavio . U međuvremenu, na net-u sam pronašao neke glasine o njima - a to je da su oni malo "mutni" i nikome nije jasno što rade. Skrivaju dobit, prikazuju gubitke iako su u debelom plusu. I još, rasprodali su većinu svog portfelja a s tom gomilom novca ne rade ništa - samo skupljaju cash. Dakle, nešto spremaju i nešto mute.


Quote:
MoonUp kaže: Pogledaj post
koliko traje ta prodaja dionica, uplata..etc?
Ovisno o tvom nalogu. Ako je realan (prodaješ po 77 npr) onda su velike šanse da će odmah proći i novac jako brzo sjeda na tvoj račun. Ako je nalog nerealan (npr prodaješ po 100kn), onda ćeš se načekati.

Quote:
MoonUp kaže: Pogledaj post
www.zse.hr nije loša stranica, ima ovaj live prijenos gore, ako je to to, pitko izgleda
da, svakako dobra stranica, pratim i nju. Neka me isprave, ali mislim da ono gore u traci nisu ad-hoc live updateani podaci o transakcijama već da su i oni s delay-om od 15-ak minuta. Imaš servis za baš uživo praćenje transakcija i još puno toga uz to, ali se naravno plaća (Mostich)
Neb-er-tcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 02:16   #22
aha

ja sam inače veliki burzovni nano ekstra mega ultra manijak, i tih 15min mi život znači hehehehe

odlično, nek se gomila lova, nadam se da će se dio toga uložit u nešto pametno, neku novu tehnologiju, izvor energije ili slično pa da ćemo svi profitirat desetorostruko.

jesi ti svoje prodao? detalje molim koja je cijena u pitanju

čujemo se
MoonUp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 19:19   #23
malo gore malo dolje
MoonUp is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 23:40   #24
79,00 to je lijepo!
MoonUp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2007., 20:22   #25
Quote:
MoonUp kaže: Pogledaj post
jesi ti svoje prodao? detalje molim koja je cijena u pitanju
Jesam, izašao sam iz PRFC-R-A prije cca 1,5 tjedan - dio sam prodao po 79, dio po 77kn. Sada vidim da se moglo i bolje proći (80+) ali uopće mi nije žao jer sam s tim novcem ušao u Dalekovod (tamo još po 1060kn) i Pretrokemiju. Oboje jako lijepo napreduju i do sada sam fino zaradio.

Vama imateljima PRFC želim puno sreće, što se mene tiče, za mene je priča s njima završena.
Neb-er-tcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 04:10   #26
Koja je priča s ovom firmom. Molio bi ako mi može tko u kratkim crtama reći
__________________
:))
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.