Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2007., 14:42   #21
di je ekipa s ovog foruma bila dok sam kupovao suncani hvar kad sam tek poceo trgovati? na poslovnom bi ti sad svi poceli govoriti 'kupi stari! sigurna zarada, nemos fulat, gle kolko je vec poraslo!'
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 14:46   #22
Kupnja Cijena Cijena Prodaja
1.551,00..........2.000,00
malad a tako neukusan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 14:52   #23
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
di je ekipa s ovog foruma bila dok sam kupovao suncani hvar kad sam tek poceo trgovati? na poslovnom bi ti sad svi poceli govoriti 'kupi stari! sigurna zarada, nemos fulat, gle kolko je vec poraslo!'
marko, pa na mojnovac i poslovnom su ti sve samii navlakaci. Zao mi je ako su te navukli.

Zato je dio ekipe od tamo presao ovamo, ako se ne varam.

Nazalost, pocinjem vidjati da se planski i ovdje pomalo javljaju iste igrice... To je valjda ljudski. I zato valja biti oprezan jer gubitak tudje love osobu A ne boli, pogotovo ako se dio te love slije osobi A u djep.

A ovdje je ribnjak malih ribica koje halapljivo otvaraju usta.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 14:59   #24
Neki već plaču!!!
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 15:16   #25
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Neki već plaču!!!
Bome, ne sjećam se kad je imala ovakav promet.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 16:30   #26
Quote:
Studentica kaže: Pogledaj post
ja ju htjela kupiti po 500 kn neki dan kada me je NETKO s ovog foruma odgovorio (prepoznat ce se).


i sada mogu samo plakati cmoljjjjjjjjjjjjjjjjj
placimo zajedno
Discover is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 17:07   #27
kupio CRAL po 600kn, vidim danas završio na 2879kn po dionici, ali poletio je u jednom trenutku i do 5000kn. kakve su prognoze za sutra: ide ponovno gore ili bolje prodati?
__________________
Instagram #vedrananelic

BACKPACK PUTOPISI http://backpack.blog.hr & http://backpack-ski.blog.hr | 23.06.-11.07.2018. Portugal & Gvineja Bissau; 16.-30.08.2018. Sevilla, Barcelona & Boston/Nova Engleska; 11.-18.11.2018. Gruzija, Ukrajina & Moldova; 30.11.-08.12.2018. Martinique, Dominica & Guadeloupe; 05.01.-02.04.2019. Australija
vanelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 17:08   #28
I to je gotovo za danas a rezultat:

Kupnja Cijena......Cijena Prodaja
2.650,00 .......... 2.879,00 26

Količina: 444
Transakcija: 134
malad a tako neukusan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 17:44   #29
Proširenje zračne luke Zagreb, samo će povećati konkurenciju, pa stoga CTN može samo ići down, down, down...

Da ne govorim da su im svi kvalitetniji piloti odavno zbrisali na Qatar i Saudijsku Arabiju...

Jedino ih možda spasi to što su u vojsci još slabije plaće, pa vojni piloti počinju voziti Airbus.

A kakve vojne pilote imamo, vidi se po Kornatima, Vukovaru...
dr.spin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 18:33   #30
Ja kupio po 3900, prodao po 4500.Brokeru 100 meni 500.

Nikad više. Toliko adrenalina za usranih 500 kuna
Helly99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 18:40   #31
Ja nisam ni kupio ni prodao ful mi je to sumljivo
drum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:39   #32
Podsjetilo me na Transadriju prošle godine kad su mi frendovi kupovali na 10.000
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 21:43   #33
Nekako mi se čini da ekipa poistovjećuje Croatia Air. i Zračnu luku, tek za one koji ne znaju: to su dvije potpuno nezavisne firme.

Jedino im je zajedničko: ako je luka zatvorena - Cro. air. ne slijeće kao ni nitko ostali, ako je luka otvorena - slijeću svi koji trebaju sletiti!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2007., 22:06   #34
Quote:
dr.spin kaže: Pogledaj post
Jedino ih možda spasi to što su u vojsci još slabije plaće, pa vojni piloti počinju voziti Airbus.
E, ovo je istina, osobno znam jednog prebjega. No, nije stvar (samo) u novcima nego u tome što u vojsci u prosjeku lete jednom mjesečno, kad mi je rekao koliko je godišnje sati leta imao u vojsci, bilo mi je zlo. Žali Bože školovanja, u Croatii ipak lete, za razliku od vojske gdje igraju šah ili playstation.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:14   #35
vojni piloti

Quote:
dr.spin kaže: Pogledaj post
Proširenje zračne luke Zagreb, samo će povećati konkurenciju, pa stoga CTN može samo ići down, down, down...

Da ne govorim da su im svi kvalitetniji piloti odavno zbrisali na Qatar i Saudijsku Arabiju...

Jedino ih možda spasi to što su u vojsci još slabije plaće, pa vojni piloti počinju voziti Airbus.

A kakve vojne pilote imamo, vidi se po Kornatima, Vukovaru...
Dan poslije objavljivanja Nacionalova teksta da će 20 vojnih pilota napustiti oružane snage i zaposliti se u civilnim zrakoplovnim kompanijama ministar obrane Berislav Rončević je 3. listopada razgovarao s direktorom uprave Croatia Airlinesa Ivanom Mišetićem i od njega zatražio da znatno reducira njihov prijem u nacionalnu zrakoplovnu kompaniju koja ovih dana prima u radni odnos nešto manje od 15 pilota, doznao je Nacional iz izvora bliskih Ministarstvu obrane Republike Hrvatske. Prema posljednjim neslužbenim, ali pouzdanim informacijama umjesto deset pomno selektiranih vojnih pilota koji su zadovoljili sve kriterije za prijem u Croatia Airlines zbog pritiska ministra obrane bit će primljena možda 2-3 vojna pilota.

Tako je ministar obrane opovrgnuo sam sebe, jer je nedavno izjavio kako Ministarstvo obrane odlascima vojnih pilota ništa ne gubi, a s druge strane je sve učinio kako bi onemogućio vojne pilote da nastave svoju karijeru tamo gdje žele i za što su motivirani, čime je stvorio još jedan krug nezadovoljnika i nemotiviranih zaposlenika unutar obrambenog sustava. Usto, nije učinio ništa dobro niti za Croatia Airlines kojem je tako sužen izbor kvalitetnih kandidata.

DOBRO SE ZNA U ZRAKOPLOVNIM KRUGOVIMA KAKVO JE REALNO STANJE!!!
NE PRICAJU SE PRICE NA PAMET, A POGOTOVO SE NE PREPRICAVAJU IZ NOVINSKIH CLANAKA!!!
cmrok33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 00:17   #36
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
E, ovo je istina, osobno znam jednog prebjega. No, nije stvar (samo) u novcima nego u tome što u vojsci u prosjeku lete jednom mjesečno, kad mi je rekao koliko je godišnje sati leta imao u vojsci, bilo mi je zlo. Žali Bože školovanja, u Croatii ipak lete, za razliku od vojske gdje igraju šah ili playstation.

NE ZNAM KOJE TO GODINE???
A NI GDJE??
DANAS JE TO SASVIM DRUGACIJE...IPAK SE NEMA VREMENA ZA SAH ...PUNO SE LETI,A PARA MALA...
cmrok33 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 18.10.2007., 08:34   #37
Quote:
dr.spin kaže: Pogledaj post
Proširenje zračne luke Zagreb, samo će povećati konkurenciju, pa stoga CTN može samo ići down, down, down...
kaj god. proširenje zračne luke je stvar koje se obečava prije svakih izbora, nešto kao izgradnja novog dinamovog stadiona. ne vjerujem dok se zbilja ne počne graditi. da malo bolje pratiš stanje oko ctn-a, primjetio bi da im stalno raste broj putnika bez obzira na jaku konkurenciju koje već sad postoji...
jaffar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 08:46   #38
kakve veze ima proširene zračne luke s Croatia irlinesom?
i meni se čini da mnogima nešto tu nije jasno - aerodrom (zračna luka) je kao kolodvor, posebna firma - na njega slijeću Croatia airlines, Wizz air, Lufthansa, British airways, German wings...

poistovjećivati aerodrom i croatia arlines je isto kao da poistovjećujete Autobusni kolodvor u Sinju i Čazmatrans
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 10:10   #39
Pustite vi Croatia Airlines. Ne to kupovat. Nije vrijedna priče, barem dok se ne vrati na realnu cijenu od cca. 500 kuna. Ovo jučer je bila dobro režirana igra sa ciljem da se u ljudima stvori pohlepa, i da im se uzmu pare.
Rocky64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2007., 10:28   #40
http://business.hr/Default2.aspx?Art...357fc&open=sec

A ČA SAN JA REKA???

Hanfa suspendira trgovanje Croatia Airlinesom?

Business.hr
18.10.2007 09:14


Nakon što je dionica Croatia Airlinesa jučer porasla 188 posto, Hanfa bi danas mogla do daljnjega blokirati trgovanje dionicama hrvatskog nacionalnog avioprijevoznika, piše Slobodna Dalmacija.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.