Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2012., 21:12   #81
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
Ma negdje sam naletio da sad hanfa koči isplatu, a ispadaju kao tehnički problemi (zanimljivo kako se stvore kad treba isplatiti )
Upravo mi na mail stigla obavijest da se zahtjevi za povrat love mogu podnositi od 20.02, a kad ce isplata ne zna se ko ni za Djeknu...
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 15:40   #82
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Upravo mi na mail stigla obavijest da se zahtjevi za povrat love mogu podnositi od 20.02, a kad ce isplata ne zna se ko ni za Djeknu...
Saznalo se... Mislim, za novce, ne za Djeknu... 20 podnjeo zahtjev, lova uplacena jucer...
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 23:25   #83
Jel su ti rekli kad će biti isplata ostalih 5% iznosa koji su zadržali?
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 08:04   #84
Quote:
Ingrein kaže: Pogledaj post
Jel su ti rekli kad će biti isplata ostalih 5% iznosa koji su zadržali?
Koliko sam skuzio na Sveto Nigdarjevo....
Garofeeder is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:54   #85
Quote:
Cydia kaže: Pogledaj post
dobar dan,
da vas pitam kako je sada stanje sa abacusom?!
- dali je nuzno prebaciti se na neku drugu brokersku kucu?
ak sam dobro negdje pročitao,abacus će preuzeti FIMA,tako će se moći svi lijepo družiti na kavi,brokeri od Fime,Abacusa i CL-a. Isto tako,čini mi se da prebacivanje na FIMU neće zahtjevati nove ugovore sa brokerom,osim što će možda provizija biti drugačija.no,to sami provjerite,ukoliko uopće ima nekog tko bi htio nastaviti ulaganje u dionice a da je dosad bio član abakusa.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 00:35   #86
Abacus brokeri

Znači imao sam registrirane dionice HT-a kod Abacus brokera..ukratko mi je poznata situacija sa njihovim problemima i prestankom rada, ali recimo da se nisam baš nešto previše interesirao oko svega toga jer sam mislio da su mi dionice na sigurnom, pošto je sjela dividenda itd itd.. a i čuo sam od poznanika da je naše ugovore jednostavno preuzela FIMA vrijednosnice..

Sada sam došao u situaciju da razmišljam o prodaji HT dionica pa me zanima koja je dalje procedura, kakav je pravni status ugovora itd.. Ako ima netko da je prošao ovu proceduru bio bih zahvalan na odgovoru..
Duga Beretka is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 08.11.2012., 17:12   #87
Koliko se sjecam, dionice su odregistrirane s Abacusa i moras ih registrirati na drugog brokera. Ne sjecam se vise kako je islo s ugovorom, mislim da se samo trebao potpisati i vratiti njima ako si prelazio u FIMU... Davno je bilo...
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.