Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 12:20   #81
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
Evo, da izvucem malo temu iz naftalina. Spremamo se danas na bazen (impulzivna odluka ). Imam one gacice za kupanje i to (ne one jednokratne), ali koliko citam, te pelene ne zadrzavaju pisaku i proljev?! Strah me da nam se ne dogodi nezgoda

Jel joj mogu stavit obicnu pelenu ispod tih za plivanje, itko probao?
Znam da bi se inace obicne pelene u vodi napuhle i to, ali kaj ako je ispod tih za kupanje, one su dosta nepropusne da se to ne desi, ili? Ili, jel joj mogu samo tetru slozit pa stavit u tu za plivanje?
De pliz neki savjet brzinski, idemo za sat vremena
samo joj stavi tu pelenu za plivanje. ne bu joj niš bilo i ne bu niš iscurilo. a brijem da ti i svugdje na bazenima imaju te pelene ako nemaš svoje.
moja je znala kakat u njih i niš nije iscurilo.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 12:26   #82
Quote:
imi18 kaže: Pogledaj post
Imam one gacice za kupanje i to (ne one jednokratne), ali koliko citam, te pelene ne zadrzavaju pisaku i proljev?! Strah me da nam se ne dogodi nezgoda
neznam tko je to napisao, jer sigurno nije istina, mi koristimo samo pelene za plivanje od DM-a, i one ti SVE zadržavaju........

ako ideš s običnom pelenom u bazen, ona ti se sva natopi vode i teška je tonu, i neugodna je za dijete, pa ti ja to ne bi preporučila nikako.......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 23:32   #83
bili, imala na sebi tu za plivanje pelenu i preko badic, i nis nije iscurilo, ne znam uopce dal je kaj napravila u njih

ali kako je uzivala, to je strasno
__________________
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
imi18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 13:22   #84
Riječanke, znate neki broj telefona za raspitati se u vezi plivanja na Kantridi?

Maleni sad ima 13 mj. i voljela bih da se prije ljeta malo privikne na vodu, ali sam gledala šta imaju za najmanje i sve je preko tjedna a auto nam uzme tata na posao pa možemo samo vikendom...
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 00:35   #85
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Riječanke, znate neki broj telefona za raspitati se u vezi plivanja na Kantridi?

Maleni sad ima 13 mj. i voljela bih da se prije ljeta malo privikne na vodu, ali sam gledala šta imaju za najmanje i sve je preko tjedna a auto nam uzme tata na posao pa možemo samo vikendom...

poslala sam ti PP..........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 09:49   #86
jel zna netko- da li se u bazen s morskom vodom dodaje klor??
razmišljala sam da na jesen sa bebicom (tad će imati 3-4 mj) idem u jedan hotel gdje imaju bazen s morskom vodom, pa me zanima jel to ok za tako malu bebu?

voda je grijana koliko mi je poznato, i 99% sam sigurna da je morska (zvat ću još i pitati.)
ugl, zanima me da li morska voda treba klorirati i ako ne, da li je taj bazen ok za tako malo bebu?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 09:57   #87
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jel zna netko- da li se u bazen s morskom vodom dodaje klor??
razmišljala sam da na jesen sa bebicom (tad će imati 3-4 mj) idem u jedan hotel gdje imaju bazen s morskom vodom, pa me zanima jel to ok za tako malu bebu?

voda je grijana koliko mi je poznato, i 99% sam sigurna da je morska (zvat ću još i pitati.)
ugl, zanima me da li morska voda treba klorirati i ako ne, da li je taj bazen ok za tako malo bebu?
pa okej je, u Rijeci imamo bazen sa kloriranom vodom, i dolaze bebe, i nije nikad bilo problema. okupaš bebu poslje bazena i na miru si.......
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 10:25   #88
evo samo da se pohvalim - mi sa 15 mjeseci prvi put u nedjelju bili na bazenu u tuhelju....

jako zadovoljni s bazenom, bili smo u onom najmanjem toplom, mali se izludirao vrišteći od veselja, a nas uništio
bilo je čisto, toplo, grijano, sve ok... ali čula sam da je josipović bio u subotu u posjeti pa su glancali ko ludi...

promijenili 2 pelene one za kupanje...

i vanjski su bazeni otvoreni, ali bilo ful prehladno za malene... ni ja ne bi ušla...

jel neko ide na jezerčicu? zanima me toplina tog jednog bazena koji imaju ...
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 10:58   #89
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
pa okej je, u Rijeci imamo bazen sa kloriranom vodom, i dolaze bebe, i nije nikad bilo problema. okupaš bebu poslje bazena i na miru si.......
znam za to, al u crikvenici ima jedan hotelčić sa bazenom punjenim morskom vodom, pa sam mislila da je na jesen vodim tamo na kupanje- budući da ove godine ni ja neću baš previše mora vidjeti...
beba će se roditi krajem 7. mjeseca, pa sumnjam da ćemo se stići okupati...
i jel nužno da bazen za tako malo bebu bude skroz plitak? mislim, jel može dublji bazen, a da ju mi pridržavamo i sl..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 12:14   #90
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
poslala sam ti PP..........
Hvala ti
Sve dogovoreno, pridružujemo se u subotu plivačima
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 12:23   #91
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
znam za to, al u crikvenici ima jedan hotelčić sa bazenom punjenim morskom vodom, pa sam mislila da je na jesen vodim tamo na kupanje- budući da ove godine ni ja neću baš previše mora vidjeti...
klor ne šteti, ali moraš odmah po izlasku iz bazena isprati bebu
(svi su bazeni klorirani, bilo bi svega unutra da nisu)

ne znam zašto bi bazen trebao biti plitak, pa ionak beba od 3-4 mjeseca neće u njemu sjediti nego će se samo potočat...a praktičnije je potočat se u bazenu gdje ti stojiš...kak bi točala bebu u onim plitkim dječjim bazenima...
opet, nećeš s bebom, naravno, u olimpijski jer je nespretno držat bebu i održavat sebe na površini
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 15:20   #92
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Hvala ti
Sve dogovoreno, pridružujemo se u subotu plivačima
onda se vidimo..........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 12:30   #93
jel bazen morske vode zagrijan na 29 stupnjeva ok za kupanje bebe od 3-4-5 mjeseci?

Zadnje uređivanje extreme : 02.09.2010. at 12:36.
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:13   #94
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jel bazen morske vode zagrijan na 29 stupnjeva ok za kupanje bebe od 3-4-5 mjeseci?
Krećete na Kantridu?

Zna li tko kad počinje u rujnu plivanje za bebe, ali za one preko godinu dana?
Koliko sam skužila sredinom mjeseca, opet subotom, samo ne znam u koliko sati?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:21   #95
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jel bazen morske vode zagrijan na 29 stupnjeva ok za kupanje bebe od 3-4-5 mjeseci?
mi smo se sa 3 i pol mjeseca kupali u more bez problema, temp bila 23-25, i nije se uopće bunio...ovih 29 je super!
LaaL is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 14:29   #96
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
Krećete na Kantridu?
ma, nećemo na kantridu jer nam je to nezgodno uskladiti sa mm-ovim poslom i autom, ali planiramo na jesen ići u selce u jedan hotel gdje obično nema gužve i bazen im je s morskom vodom. griju ga na 29 stupnjeva..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 22:01   #97
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
samo joj stavi tu pelenu za plivanje. ne bu joj niš bilo i ne bu niš iscurilo. a brijem da ti i svugdje na bazenima imaju te pelene ako nemaš svoje.
moja je znala kakat u njih i niš nije iscurilo.
prvi put kad sam bila sa necakom na bibe ribe na mladosti imao je tu pelenu za vodu i malecki se pokako i malo je isplao sa strane, samo se odmah ukljuce neki ventili koji to usisaju. meni je bilo uzasno neugodno. izasli smo se vani presvuci. jedino sto mi se cinila voda prehladna. on bi se nakon pola sata poceo tresti tako da nikad nismo uspjeli biti do kraja termina...
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 13:29   #98
i mi krećemo na kantridu čim budemo mogli zato bih pitala madcox za par informacija

kada mogu krenuti? sinčić mi ima 3 mj.
što je sve potrebno uzeti sa sobom?
gdje se prijavimo i kolike su grupe?
prevarena_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 21:46   #99
plivanje za dečke

Dali netko zna informaciju gdje u Zagrebu mogu upisati sina od 4 godine na plivanje???Jako voli vodu
Hvala puno na pomoći
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 14:39   #100
Evo ja sam danas malo zivkala i njuškala, ovo su aktualni podaci za Zagreb, za jednogodišnjake...

1. Bebe ribe na Utrinama, utorkom i četvrtkom od 17-17.45 i 18-18.45, košta 300 kn mjesečno

http://www.zgh.hr/UserDocsImages/dok...pored_programa[1].pdf

2. Bebe ribe na Mladosti, utorkom i četvrtkom od 18-18.45, košta 300 kn mjesečno, telefon za informacija 3658 522, početak je 16.9.

3. Bebe ribe u Daničićevoj vodi Ana Sršen, tj. njen klub, ovdje su sve informacije

http://www.natator.hr/
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.