Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 00:29   #61
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post

Kad ti budeš radio što i ja vidit ću hoće ti se dat u slobodno vrijeme zezati sa amibrokerom
U stvari, u pitanju je samo nesposobnost da shvatim što to ceha priča
Umjesto da češljaš mačka, uvati se onog što ti je bitnije.

BTW,ima posla dok to sve posložiš,barem sam ja naišao na neke probleme koje sam morao sam rješavat,al to sam shvatio kao ulaganje u rad sa besplatnim softverom.Sad kad sam posložio stvari u prosjeku potrošim 10-ak minuta dnevno za updejtanje grafova.A što se tiče Cehe,iebiga, njega je inače teško povatat (vjerojatno zbog utjecaja linux družine i ostale ekipe istih stremljenja),al sad imaš mene koji će ti prevest značenje njegovih rečenica.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 00:36   #62
Evo kopija cjenika od Teletradera i ovdje,gdje nema glupastih ograničenja tipa 10 downloada.

http://www.mediafire.com/?7ws015yvf69cvbd

Hm,a ima li više od 10 zaintersiranih ?
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 08:43   #63
U tom cjeniku piše 25 eura za SEE?
A čuj, na ZSE to je malo skupo. Da se isplati trebalo bi svaki mjesec zaraditi, rekla bih jedno 2000 kuna, a kako nema šortanja (mislim pravog ) ne znam. Hm
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:21   #64
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
U tom cjeniku piše 25 eura za SEE?
A čuj, na ZSE to je malo skupo. Da se isplati trebalo bi svaki mjesec zaraditi, rekla bih jedno 2000 kuna, a kako nema šortanja (mislim pravog ) ne znam. Hm
Pa kad nikako da poslušaš dobronamjerne savjete da se iz žabokrečine makneš na pristojnu (dobro, ajde, ako ne to, onda barem likvidnu) burzu. Znaš, ono, Start spreading the news, I'm leaving today... .

Ja sam pobjegao glavom bez obzira početkom godine i sad sam (konačno) u nekom plusu... a čak pritom (zasad još) koristim domaćeg brokera.

Dodatak za međunarodni paket ti daje sve NYSE (i one druge pobrojane) indekse, kao i same dionice, s 15 min odgode (isto kao, uostalom, i za ZSE, osim što za ZSE možeš doplatiti za realtime, a za stranjske ne, osim prelaskom na još skuplju RTT verziju). A kad i ako je baš važan realtime, tu je skupocjeni alat finance.yahoo.com ili već neki sličan...
El Cosmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:29   #65
Quote:
glembaj kaže: Pogledaj post
BTW,ima posla dok to sve posložiš,barem sam ja naišao na neke probleme koje sam morao sam rješavat,al to sam shvatio kao ulaganje u rad sa besplatnim softverom.Sad kad sam posložio stvari u prosjeku potrošim 10-ak minuta dnevno za updejtanje grafova.A što se tiče Cehe,iebiga, njega je inače teško povatat (vjerojatno zbog utjecaja linux družine i ostale ekipe istih stremljenja),al sad imaš mene koji će ti prevest značenje njegovih rečenica.
Ali, ako sam dobro shvatio, tu pričate isključivo o EOD podacima, ne?
Ili, teoretski bi mogli biti i intraday, ako potrošiš po 10 minuta par desetaka puta dnevno.
El Cosmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 15:12   #66
Možda poslušam dobronamjerne savjete .
Gotovo je izvjesno da se mičem sa ZSE na, procijenjujem, minimalno godinu do dvije. Prvo ću poslušati zadnji sferin savjet
Nažalost ili nasreću, dosta vremena provodim i na Gospodarstvu i na BOK-u. Tamo ima nekih pametnih ljudi koji su me gotovo uvjerili u svoje doomsday prognoze. Ako tako bude, sumnjam da će se itko bogatiti na dionicama, bilo gdje, čak i gdje postoji pravo shortanje.
Nemam pojma, ništa ovo ne izgleda dobro . Tako da kad se maknem sa ZSE lova ide u čarapicu dok smislim šta sa njom
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:42   #67
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Gotovo je izvjesno da se mičem sa ZSE na, procijenjujem, minimalno godinu do dvije.
Ti si nepopravljivi optimist ... ali neću više zachatavati topik, ovo više nema veze s TA, osim možda s threadom za dugoročne prognoze.
El Cosmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:44   #68
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
Ako tako bude, sumnjam da će se itko bogatiti na dionicama, bilo gdje, čak i gdje postoji pravo shortanje.
Nemam pojma, ništa ovo ne izgleda dobro .
Sad sam i ja zabrinut, zasto se ne bi moglo zaradjivat na shortanju?
Predvidjaju propast kapitalizma ili ?
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 23:13   #69
Pa, otprilike

Pitaj masima1, somieda i zabotinskog za detalje, ja se ne bi štela mešat. Ali 75% mog portfelja je od jučer doma
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 00:54   #70
u kunama, eurima, švicarcima, dolarima ..... u čarapi, ispod madraca ili u nekoj od stranih banaka ???

dante-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 20:18   #71
Pitanje za bivše korisnike sfere, kaj sada koristite? Ja neznam kaj bi.
Traper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 13:47   #72
Postavit ču pitanje ovdje, jer znam da je ovdje bilo dosta vas pretplatnika Sfere station.
Zanima me dali ste dobili na svoje raćune povrat novca od neiskorištene pretplate?
Meni nije izvršen povrat, a telefon im više nije u funkciji.
trend1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 22:36   #73
Dok se obriješ napisat ću odgovor:
Mislim da je većina forumaša imala sferu najviše na 3 mjeseca,a kako nije bila velika razlika između 1 i 3 mjeseca mislim da smo uglavnom prešli na 1 mjesec,i na kraju odustali od pretplate,jer je na umrtvljenom tržištu bilo bespotrebno imat komercijalni alat.Nadam se da si i ti išao na preptlatu od 1 mjeseca,pa onda nemaš zašto cmoljit,a ak si lupio odma 5 god. pretplate,e onda moje saučešće.

P.S. Mislim da su sferaši jako fulali sa malom razlikom između jednogodišnje i jednomjesečne pretplate,da su pukli akciju sa 50% skonta na godinu dana,mislim da bi se dosta ljudi na to nakačilo.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 20:22   #74
Quote:
trend1 kaže: Pogledaj post
Postavit ču pitanje ovdje, jer znam da je ovdje bilo dosta vas pretplatnika Sfere station.
Zanima me dali ste dobili na svoje raćune povrat novca od neiskorištene pretplate?
Meni nije izvršen povrat, a telefon im više nije u funkciji.
hm.. ja znam par ljudi koji su dobili povrat
jesi li im poslao sve tražene podatke?
hr_poduzetnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 00:26   #75
Postoji li išta slično, a besplatno?
badinerie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:25.