Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2013., 10:37   #1761


Hvala cure! Evo stavile ste mi bubu u uho, sljedeći put ću si dati truda pa malo pronjuškati tu Subrinu.
Trenutno me zanima kakva je ona gore Garnierova boja 2.0 Ebony black jer sam nju kupila.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2013., 18:17   #1762
Ja sam koristila Subrinu unique i izvukla je perfektnu pepeljastu boju na nezahvalnoj podlozi.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 12:02   #1763
Moram napisati da su mi Velu boje iz SO CAPA, do sad najbolje (izuzev Kolestona)

I preljev im je odlican, i bas sam zadovoljna, posebno cijenom....
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 14:21   #1764
Potpis! I ja sam imala Volhair preljev i izvrstan je, a probala sam i Velu i Kiomu i obe su im boje jako dobre.

idući put uzimam Framesi samo zato što obožavam zlatni pigment u toj boji koji čini da kosa izgleda zbilja prekrasno i prirodno, ali i SO CAP-u svaka čast, naročito za te novce
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 20:56   #1765
potpisujem! bila sam vrlo skeptična prema subrini i uzela sam je čisto onako u prolazu, ali ama baš bez veze u prolazu bez razmišljanja i bez prethodnog čitanja foruma. htjela sam 'ukloniti' žutilo iz plave kose. dakle, vrlo težak zadatak za kutijicu boje.. k tome kupljenu u prolazu. i oduševljena!! ostavila me bez daha doslovno! to moja frizerka nije uspjela napravit. i onda nakon toga otvorih forum-teme sa plavom kosom i vidim da hvale subrinu sve u 16! i to s pravom. provjereno. 100%.
učinkovita, jeftina i baš onako kako je nacrtano na kutiji!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 20:58   #1766
Menni, koju točno nijansu si uzela?
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 21:46   #1767
htjela sam nešto ovakvo:

i da ubije moje prethodno žutilo.
uzela sam po jednu od ovih (imam dugu kosu pa mi trebaju dvije kutije..):
i
smućkala sam ove dvije i dobila onu gornju (naravno, imala sam nešto sitno tamniju kosu pa je ispalo baš kako sam htjela).
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2013., 22:36   #1768
ja sam se danas farbala dikson bojom u plavoj kutiji, nijansa 6.3 (6G) "tamno zlatno plavo". ipala sam tamnosmedja sa zlatno-crvenim odsjajem.
tamna boja kose mi dobro stoji, kosa je sjajna i boja mi je nije ostetila, al brate mili ovako veliko odskakanje od boje iz nijansera sam zadnji put dozivjela kada sam se farbala l'orealovim castingom u srednjoj skoli.
do sada su mi najbolje bile trinity boje, ispale bi kao u nijanseru. obicno sam se farbala trinity bojom 6.73 cappuccino gold (zadnji put sam uzela 7.73, to mi je bilo malo presvijetlo), ali ducan s frizerskim priborom u kojem sam ih kupovala se zatvorio.
sada ne znam cime da se farbam ubuduce, htjela bih probati davines, ali njih nema nigdje osim u salonima. ili se varam?
koje su se vama smedje boje pokazale kvalitetnima? ne bih nista iz DM-a, zanimaju me boje iz profi linija.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 00:13   #1769
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Ja sam koristila Subrinu unique i izvukla je perfektnu pepeljastu boju na nezahvalnoj podlozi.
koju nijansu si koristila, ja nisam vidjela pepeljastu subrinu????
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 00:16   #1770
Quote:
sijandraffm kaže: Pogledaj post
koju nijansu si koristila, ja nisam vidjela pepeljastu subrinu????
a koja je ovo boja?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 02:11   #1771
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
...smućkala sam ove dvije i dobila onu gornju (naravno, imala sam nešto sitno tamniju kosu pa je ispalo baš kako sam htjela).
Ne vidim sliku prije bojanjna, ali ove 2 dobro izgledaju. Sad sam u troumici.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 10:21   #1772
ensi, nisam se stigla poslikati prije. previše je tu bilo uzbuđenja. i nestrpljivosti za očekivanje rezultata. fakat - subrina rules. nezz zašto to prije nisam kupovala? cijena, kvaliteta, mekoća kose, a da ne govorim miris! i još nešto - nije me uopće peklo kako inače znaju peći te nijanse koje stavljaš za kakti svijetliju kosu.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 12:28   #1773
Quote:
Lila R. kaže: Pogledaj post
Probaj Subrinu, ona je dosta pristupačna po cijeni, ali ne znam da li se ispire i kakva je nakon nekog vremena.


Cure, pliz recite kakve su vama Subrina boje za kosu?

Da li se sumanuto ispiru kao Keune?


Tnx!
i ja sam čula samo pozitivno.-..
tatjana1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2013., 17:25   #1774
Subrine su dobre. Charm su najjeftinije, ali meni je isušila kosu. Postojanost boja i vjerodostojnost slike na kutiji je za svaku pohvalu.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...

Zadnje uređivanje Victora : 30.12.2013. at 18:23.
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 00:43   #1775
drago mi je radi ovih pohvala za subrinu ta boja je zbilja mrak.
monama, preporučila bih ti framesi boje predivne, prirodne, sa zlatnim pigmentom
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2013., 04:22   #1776
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ensi, nisam se stigla poslikati prije. previše je tu bilo uzbuđenja. i nestrpljivosti za očekivanje rezultata. fakat - subrina rules. nezz zašto to prije nisam kupovala? cijena, kvaliteta, mekoća kose, a da ne govorim miris! i još nešto - nije me uopće peklo kako inače znaju peći te nijanse koje stavljaš za kakti svijetliju kosu.
Krivo sam napisala, nisam mislila sliku prije nego boju koju si ti htjela jer mi ne pokazuje prvu od tri slike. Ali nebitno skroz.
Najbitnije je da si skroz zadovoljna.
__________________
vrijeme je da se krene.
Ensi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 15:52   #1777
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
monama, preporučila bih ti framesi boje predivne, prirodne, sa zlatnim pigmentom
nema ih kod mene u rijeci, barem sudeci po internetu.
mislis li na framcolor 2001? nasla sam nijanser tu:
http://www.framesi.it/images/framesi...folder-ita.pdf
koja je razlika izmedju 'obicnih' i glacé nijansi? ti isto koristis framesi, samo pepeljaste nijanse? imas li iskustva s njihovim sesticama, ispadaju li tamno? sada kada mi je odsjaj zlatno-crven, mislis li da bi mi bilo bolje da se iduci put pofarbam pepeljastom nijansom da malo ubijem crvenilo ili da ipak uzmem zlatnu?
i zadnje: koliko kostaju te boje kod nas? nasla sam ih na ebayu i uopce nisu skupe.
oprosti na silnim pitanjima.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 16:12   #1778
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
a koja je ovo boja?
Da, ali dark star se boja u tamniju smedu, znam da ima plavih, ali nisam vidjela pepeljastu 5icu od subrine. Zato pitam.
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 20:43   #1779
Imam pitanjce, jer se netko farba za Lorealovim bojama za kosu u pjeni? U zadnje vrijeme ih ne viđam po dućanima (DM, Bipa, Muller) a ako ih i ima, ima samo 2-3 nijanse. Nije valjda da su se prestale proizvoditi?

Neću valjda morati opet tražiti neku novu boju? Pred nekih 10-ak godina svu kosu sam si uništila jer se sam par puta obojala sa nekom Palete, užas, to se niti ošišati nije moglo, jedva sam dočekala da mi sve preraste kakvu katastrofu sam imala na glavi.
vlovrec is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 12:47   #1780
Cure, molim pomoć

Nema sanse da pronadjem u ZGB Subrina Saten 55 Capuccino

Možete li mi preporučiti od Subrine (nebitno jel Saten ili Charm) neku slicnu nijansu? Dakle, obicnu srednje smedju bez crvenog?

Hvala Vam
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.