Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 09:39   #281
Ionako piše da se tek za više od 10 lampiona treba prijaviti...
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:05   #282
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, al dovoljan je jedan da ugrozi sigurnost...
ništa....cijenim tuđe mišljenje...s obzirom da u gradovima di su zgrade blizu jedna druge puštaju 3000 i više a nama smrtnicima brane i 1
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 09:48   #283
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
ništa....cijenim tuđe mišljenje...s obzirom da u gradovima di su zgrade blizu jedna druge puštaju 3000 i više a nama smrtnicima brane i 1
Ja sam za lampione pitala u Wedding Resortu, La Grmi i Malom Dvorcu. Svi troje mi ne dopuštaju puštanje (niti uz donesenu dozvolu). Da se nešto desi njima osiguranje to neće pokriti i to mi je jasno. Bila sam razočarana ALI sam onda taman dobila narudžbu s ebaya. Lampioni koje sam kupovala u Mirnovcu su bili super (nisu se zapalili niti brzo pali) ali su bili skupi i za brojku od cca 100 lampiona bi sigurno naručila s ebaya. I eto, jesam (10 u pakiranju). Lošiji je materijal. Prvi mi se zapalio dok smo ga pokušavali uopće pustiti dok se drugi zapalio nedugo nakon što je poletio. S obzirom na to sad mi je jasno zašto ih neki ne dopuštaju niti uz dozvolu. Mi smo naš bacili na šljunak i skakali po njemu da ugasimo. A sad zamislite travu na nekom imanju i slično i tako 200 gostiju - neizvedivo. Sva sreća pa sam se uvjerila u lošije lampione s ebaya pa sam lakše podnijela da neću moći ostvariti svoju ideju.

Naša ideja je bila puštati ih u ponoć kada bi svekrvi bio rođendan. Ovako ćemo sada imati mesni cooking show vani pa eto da je ipak nešto malo drugačije (gostima i njoj za rođendan).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 11:49   #284
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Naša ideja je bila puštati ih u ponoć kada bi svekrvi bio rođendan. Ovako ćemo sada imati mesni cooking show vani pa eto da je ipak nešto malo drugačije (gostima i njoj za rođendan).
lijepo..ja još nisam odustala... ne bi mi više od 3 shvaćam da bi to kod 200 ljudi bio kaos... idem idući tjedan kupiti baš u trgovinu ne s e baya nadam se kvalitet
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:04   #285
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
lijepo..ja još nisam odustala... ne bi mi više od 3 shvaćam da bi to kod 200 ljudi bio kaos... idem idući tjedan kupiti baš u trgovinu ne s e baya nadam se kvalitet
Ma da, naravno. Za tri komada će sve biti ok Probaj od Mirnovca - stvarno su dobri.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 01:05   #286
Da li netko ima preporuku za svjetlosne fontane za prvi ples u zagrebu? dobila sam dvije ponude al mi se čine skupe
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 13:41   #287
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
Da li netko ima preporuku za svjetlosne fontane za prvi ples u zagrebu? dobila sam dvije ponude al mi se čine skupe
Mozda Mirnovec pirotehnika...
Kolika je cijena ako se smije znati?
Mala Masha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 20:43   #288
1400kn
Kimmie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 20:41   #289
Imali smo svadbu u restaurantu bon Appetit koji ima odličnu terasu, a sa vrha dopuštaju puštati vatromet.
Prepustili smo organizaciju vatrometa Jorge Pirotehnici koji je također riješio i sve potrebne dozvole te smo naprosto bili oduševljeni dobivenim.
Video je sniman mobitelom, uživo je naravno bilo puno bolje: https://vimeo.com/user87835534/revie...973/b849c37e51
mojevjencanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 02:48   #290
Quote:
Kimmie kaže: Pogledaj post
1400kn
Ja sam to silno željela jer mi je prekrasno i jedva nasla. Taman mi je veceras fotografija poslala ponudu i u ponudi imaju i fontane.
Dobila bi ih dzaba ako uzmem fotovideo ilight. Tek trazim sve pa ne znam cijene al 11500 je za sve zajedno.
Marinella0215 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 02:49   #291
To je ono nešto kienesko?

Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Ja sam za lampione pitala u Wedding Resortu, La Grmi i Malom Dvorcu. Svi troje mi ne dopuštaju puštanje (niti uz donesenu dozvolu). Da se nešto desi njima osiguranje to neće pokriti i to mi je jasno. Bila sam razočarana ALI sam onda taman dobila narudžbu s ebaya. Lampioni koje sam kupovala u Mirnovcu su bili super (nisu se zapalili niti brzo pali) ali su bili skupi i za brojku od cca 100 lampiona bi sigurno naručila s ebaya. I eto, jesam (10 u pakiranju). Lošiji je materijal. Prvi mi se zapalio dok smo ga pokušavali uopće pustiti dok se drugi zapalio nedugo nakon što je poletio. S obzirom na to sad mi je jasno zašto ih neki ne dopuštaju niti uz dozvolu. Mi smo naš bacili na šljunak i skakali po njemu da ugasimo. A sad zamislite travu na nekom imanju i slično i tako 200 gostiju - neizvedivo. Sva sreća pa sam se uvjerila u lošije lampione s ebaya pa sam lakše podnijela da neću moći ostvariti svoju ideju.

Naša ideja je bila puštati ih u ponoć kada bi svekrvi bio rođendan. Ovako ćemo sada imati mesni cooking show vani pa eto da je ipak nešto malo drugačije (gostima i njoj za rođendan).
Marinella0215 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 15:43   #292
Quote:
Marinella0215 kaže: Pogledaj post
To je ono nešto kienesko?
Leteći lampioni. Samo si to googlaj. Stalno se svuda pustaju.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 01:21   #293
Quote:
Marinella0215 kaže: Pogledaj post
Ja sam to silno željela jer mi je prekrasno i jedva nasla. Taman mi je veceras fotografija poslala ponudu i u ponudi imaju i fontane.
Dobila bi ih dzaba ako uzmem fotovideo ilight. Tek trazim sve pa ne znam cijene al 11500 je za sve zajedno.
Ko to ima tak jeftinu ponudu?
allofme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 15:32   #294
Imam jedno (možda) glupo pitanje.
U ponudi za rasvjetu od jedne firme piše između ostaloga 2 tehničara pa me zanima budu li ti tehničari cijelu noć na svadbi ili samo postave opremu i pokupe ujutro?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Cupcake4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2018., 19:12   #295
Quote:
Cupcake4 kaže: Pogledaj post
Imam jedno (možda) glupo pitanje.
U ponudi za rasvjetu od jedne firme piše između ostaloga 2 tehničara pa me zanima budu li ti tehničari cijelu noć na svadbi ili samo postave opremu i pokupe ujutro?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Kod nas su otišli nakon što su postavili sve, ali inače budu cijelu večer jer mijenjaju boje, puštaju dimove i balone, lasere il kaj već imaš.
Nama je čovjek postavio i otišao, a bendu su dali da manipulira time
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2019., 11:56   #296
Ima li netko iskustva s firmom LumiLas?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
planerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2019., 10:43   #297
Bok,

malo da osvježim temu Zanima me tko je imao vjenčanje u Corberone Woods i kako ste riješili rasvjetu, a da ju niste uzeli od Smash-a? Naime, prilikom rezervacije prostora mi nitko nije rekao da oni imaju ekskluzivan ugovor sa Smashom i da ne postoji druga mogucnost nego samo njih angažirati. Kada sam počela tražiti ponude za rasvjetu, praktički me dosta njih odbilo jer je to "rezervirano samo za Smash". Zar nije nekako protiv zakona da si daju jednu jedinu opciju za rasvjetu, osim ako za rasvjeta nije u već u sklopu prostora i u cijeni? I Pyrus ima svoju rasvjetu pa za niski dim možeš angažirati koga želiš.
Ovdje je stvar u tome da Smash ima trajno montirane svoje uređaje te se zbog toga ne dopušta drugima da rade.
Malo sam se sada zainatila jer sam prisiljena pristati na nešto što ne želim.
mila.kamila is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2019., 22:34   #298
Uzeli smo u najam svjetleca slova R & I. Trebala su biti vani uz bazen al su ih zbog loseg vremena ipak u sali montirali al lijepo je svejedno ispalo. Keyboard marquee letter lights na fejsu - sve preporuke.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 02:16   #299
Teško da ćete s Corberonom postići neki dogovor oko toga.

Ne znam kak je to zakonski riješeno, ali znam da oni baš ne popuštaju.



Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2019., 17:11   #300
Quote:
mila.kamila kaže: Pogledaj post
Bok,

malo da osvježim temu Zanima me tko je imao vjenčanje u Corberone Woods i kako ste riješili rasvjetu, a da ju niste uzeli od Smash-a? Naime, prilikom rezervacije prostora mi nitko nije rekao da oni imaju ekskluzivan ugovor sa Smashom i da ne postoji druga mogucnost nego samo njih angažirati. Kada sam počela tražiti ponude za rasvjetu, praktički me dosta njih odbilo jer je to "rezervirano samo za Smash". Zar nije nekako protiv zakona da si daju jednu jedinu opciju za rasvjetu, osim ako za rasvjeta nije u već u sklopu prostora i u cijeni? I Pyrus ima svoju rasvjetu pa za niski dim možeš angažirati koga želiš.
Ovdje je stvar u tome da Smash ima trajno montirane svoje uređaje te se zbog toga ne dopušta drugima da rade.
Malo sam se sada zainatila jer sam prisiljena pristati na nešto što ne želim.
Nazalost tako rade mnoge sale u HR, sto se cak prkosi sa bilo kakvim zakonom. To sto svi imaju korist u nekim takvim kombinacijama ne treba biti vezano za mladence koji maltene vise nemaju pravo odabira.
dee jay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.