Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2012., 23:54   #1041
Kad smo već kod dojmljivih scena, ova je u mojih top 5.

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 00:03   #1042
Quote:
anamonica kaže: Pogledaj post
potpisujem ove koje ste naveli i dodajem onu u hotelu, kad je Behlul rekao da joj ništa ne vjeruje, da je ista Firdevs i da ne želi dijete s njom...mislim da je točno tad Bihi se psihički slomila i prolupala, i da je ovaj kraj bio pitanje vremena...
Bihter su najviše ubijale usporedbe sa majkom. Ona kao da se bojala da ima majčine gene a to nikako nije htjela. Zato ju je tada Behlul duboko povrijedio.
Njeni psihički lomovi su počeli sa Adnanovim silovanjem, nastavili su se sa Behlulovom neodlučnosti da odu iz konfuzne situacije i negdje daleko započnu novi život. Ona je stvarno jako voljela Behlula, dok je njegova ljubav prema njoj nedefinirana do kraja.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 00:09   #1043
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Bihter su najviše ubijale usporedbe sa majkom. Ona kao da se bojala da ima majčine gene a to nikako nije htjela. Zato ju je tada Behlul duboko povrijedio.
Prijevod je u ku*cu, ali ide uz tvoj post



edit: ako smim primjetit, dosta scena ima u seriji s Bihter i ogledalima. Ne u smislu taštine,
nego u psihološkom smislu...Vidit ćete, svako malo budu takve scene..

Zadnje uređivanje Vevaaa : 30.04.2012. at 00:16.
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 00:11   #1044
meni je uz sve ove vaše scene,jako tužna bila i ona na zarukama Behlula i Nihal,kad mu je ona kao čestitala,jooj,i sad mi se plače...i tamo su mi bili prelijepi obadvoje,a obadvoje slomljeni

eto,sad sam se rastužila,ajte malo o ljepšim scenamatuge je bilo i previše u seriji,pa da barem sad na početku uživamo u sretnijim trenucima
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 00:17   #1045
Quote:
luisana kaže: Pogledaj post
Ajme kako joj je ljiepa ova bijela haljina. Kad se sjetim onog njenog sloma pred Firdevsom
eh, prekrasna je ta bijela haljina, baš je

meni je još ljepša ona svjetlo plava sa pletenicom, kad je Pejker bila u bolnici, e ta mi je još draža
iako je ova bijela više

@MISSYOU3
ma da, al ja mislim da je u tom hotelu dotakla dno... daleko nod tog da se ona slamala cijeli život sa Firdevs...ono cijeli život nedostatka ljubavi...ali mislim da je to u hotelu bio trenutak kad je izgubila rat

@jelena
ja neću više, obećajem
slažem se da trebamo sad uživati u lijepim trenucima...
__________________
Little Miss Sunshine.
anamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 00:46   #1046
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post


Gadi mi se u ovim epizodama.
Ljigo ljigavi.

Evo i sada mi tlak skače nakon toliko vremena.
Oči bi mu iskopala.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 01:30   #1047
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post

edit: ako smim primjetit, dosta scena ima u seriji s Bihter i ogledalima. Ne u smislu taštine,
nego u psihološkom smislu...Vidit ćete, svako malo budu takve scene..
Naravno! Ona je u ogledalu htjela vidjeti sebe, ali strah da je ista majka je bio jači. I to ju je strašno ljutilo. Nikako nije podnosila usporedbe sa majkom, jer je Firdevs za nju bila neprijatelj. Zato je u ogledalu tražila dokaze da nema ništa zajedničko sa majkom. Ona je htjela biti na oca jer je isti u njenim očima bio moralna vertikala.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 09:33   #1048
firdevs, nebahat- kako ta žena izgleda ..i dalje nemogu vjerovati da ima 68 godina
mogu razumijeti da se i podvrgnula kojem zatezanju ali imati takav cjelokupan dojam izgleda sa tim godinama
držanje, tijelo..sve..kad je obukla u jednoj prilici haljinu sa otvorenim leđima, ostala sam paf..
pomela bi sve 25, 30 godišnjakinje da su stajale blizu nje..
mislim, ostala sam paf svaki put kad bi nju vidjela, ali tada mi je bila vau..
nisam sigurna, čini mi se da je to bilo za vrijeme pokera..kad je bilo "uhićenje"
može netko staviti sliku sa tom haljinom? da gledam i divim se
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 14:04   #1049
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
nisam sigurna, čini mi se da je to bilo za vrijeme pokera..kad je bilo "uhićenje"
može netko staviti sliku sa tom haljinom? da gledam i divim se
Jel možda misliš na ovu? Nije cijela haljina, ali i nakit je lijep.

http://www.sebla.dk/blog/wp-content/...6/Kolyef_2.jpg
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 14:26   #1050
hvala ti..mislim da je to ta sa otvorenim leđima..šteta što nema sa tim detaljem..ma žena je komad i pol..
i ovdje mi je vau..krasno joj stoji ova boja http://images5.fanpop.com/image/phot...60-802-602.png

70 godina..http://www.google.hr/imgres?q=firdev...4&tx=80&ty=135 jbte
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 14:33   #1051
Je, žena se drži sjajno. I ima prekrasan nakit... Baš je vau.

Ovdje mi je sve čok guzel

http://www.sebla.dk/blog/wp-content/...devs_896_1.jpg
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 14:40   #1052
Quote:
Njeni psihički lomovi su počeli sa Adnanovim silovanjem, nastavili su se sa Behlulovom neodlučnosti da odu iz konfuzne situacije i negdje daleko započnu novi život. Ona je stvarno jako voljela Behlula, dok je njegova ljubav prema njoj nedefinirana do kraja.
ja mislim da njezini psihički lomovi počinju već nakon staklenika......kad izgubi naušnicu, i ode plakat u atelje....vidi svoj odraz u ogledalu, pa se sjeti firdinog govora kako je ona prava njezina kćer.... po meni, tu je kraj bihter kakvu znamo..
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 14:58   #1053
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
ja mislim da njezini psihički lomovi počinju već nakon staklenika......kad izgubi naušnicu, i ode plakat u atelje....vidi svoj odraz u ogledalu, pa se sjeti firdinog govora kako je ona prava njezina kćer.... po meni, tu je kraj bihter kakvu znamo..
Ja bi označila tatinu smrt kao početak njenog kraja. Ali to bi značilo da mi uopće
nismo ni upoznale pravu Bihter...

Na kraju krajeva, možda je od malih nogu bila lišena ljubavi, bar od mamine strane.
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 15:01   #1054
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post
Je, žena se drži sjajno. I ima prekrasan nakit... Baš je vau.

Ovdje mi je sve čok guzel
Firdevsinka je po meni imala najbolju garderobu u seriji. Bolju i od Bihter.
Super mi je u prvoj epizodi, imala je nekakvu haljinu do poda, narančasto-plavu. Ako može netko print screen
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 15:48   #1055
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
Na kraju krajeva, možda je od malih nogu bila lišena ljubavi, bar od mamine strane.
ne možda..sigurno..
ne kaže se uzalud da sve potječe od kuće, djetinjstva i da nas upravo to formira u osobe kakve postaj(n)emo..
a tu uvelike, u najvećoj mjeri utječe roditeljska ljubav i odgoj..
pošto znamo da firdevs nije tip od davanja ljubavi a odgoj je vjerovatno bio u onom smjeru- najbitniji je status, novac, ući u najbolje klubove, biti "zlatna mladež", kretati se u odabranom krugu, nije ni čudo da je bihter bila takva kakva je..
pejker je očito karakterno jača osoba od bihter..

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Firdevsinka je po meni imala najbolju garderobu u seriji. Bolju i od Bihter.
slažem se..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 16:27   #1056
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ne možda..sigurno..
ne kaže se uzalud da sve potječe od kuće, djetinjstva i da nas upravo to formira u osobe kakve postaj(n)emo..
a tu uvelike, u najvećoj mjeri utječe roditeljska ljubav i odgoj..
pošto znamo da firdevs nije tip od davanja ljubavi a odgoj je vjerovatno bio u onom smjeru- najbitniji je status, novac, ući u najbolje klubove, biti "zlatna mladež", kretati se u odabranom krugu, nije ni čudo da je bihter bila takva kakva je..
pejker je očito karakterno jača osoba od bihter..


slažem se..
Slažem se u svemu.
dr_md is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 16:47   #1057
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Firdevsinka je po meni imala najbolju garderobu u seriji. Bolju i od Bihter.
Super mi je u prvoj epizodi, imala je nekakvu haljinu do poda, narančasto-plavu. Ako može netko print screen


TheProvense - mudro zboriš
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 18:01   #1058
Quote:
Vevaaa kaže: Pogledaj post
Bravo, đnem Totalno fora haljina.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 18:51   #1059
Kad smo već kod Firdi, evo jedne rečenice koju svaka prava majka bar jednom u životu
kaže svojoj kćeri

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 19:18   #1060
E, a na ovu scenu sam odvalila. Iz 2. epizode.
Behlul kenja kako Bihi nije njegov tip, a bolje od njega zna mali koji ide u osnovnu

Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.