Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2013., 19:07   #1
Herbos Sisak

Bok, Imam 100 dionica Herbosa pa me zanima da li itko ima info da li uopće išta vrijede danas i da li je moguća prodaja.
glorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 20:44   #2
Quote:
glorph kaže: Pogledaj post
Bok, Imam 100 dionica Herbosa pa me zanima da li itko ima info da li uopće išta vrijede danas i da li je moguća prodaja.
U stečaju su, dakle ne vrijede ništa. Probaj ih uvalit nekom tko to ne zna. Možeš probat preko oglasa ili usmenom predajom.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 21:03   #3
Quote:
walter kaže: Pogledaj post
U stečaju su, dakle ne vrijede ništa. Probaj ih uvalit nekom tko to ne zna. Možeš probat preko oglasa ili usmenom predajom.
Hvala, jedno mi samo nije jasno. Ako je firma u stečaju znači da te dionice više nikad neće vrijditi ništa, ili ima šanse da ak se firma izvuče nešto i vrijede.

Nemam pojma o dionicama pa zato pitam
glorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 23:22   #4
Quote:
glorph kaže: Pogledaj post
Hvala, jedno mi samo nije jasno. Ako je firma u stečaju znači da te dionice više nikad neće vrijditi ništa, ili ima šanse da ak se firma izvuče nešto i vrijede.

Nemam pojma o dionicama pa zato pitam
Više nikad neće vrijediti ništa. Ne znam je li stečaj s preustrojem (dakle da firma nastavlja poslovati), ali ako i jest, to je nova firma koja nema veze sa starom. Recimo, današnja Zdenka nije stara Zdenka. Današnja Zdenka je Zdenka mliječni proizvodi, a prošla je bila Zdenka. Tko danas ima dionice Zdenke, dakle, može njima obrisati dupe, iako Zdenka mlječni proizvodi, koliko znam, posluju odlično.

Dakle, te dionice koje imaš ne vrijede ništa. Zaradio si ako ih uspiješ nekome prodati za pivo.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 11:15   #5
walter zanimljiva ti ova rečenica: Više nikad neće vrijediti ništa.
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 20:54   #6
e jbg, ma dionice su od stare koja je zaboravila da ih ima, hvala u svakom slučaju na info.

poz..
glorph is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 09:36   #7
Quote:
glorph kaže: Pogledaj post
Bok, Imam 100 dionica Herbosa pa me zanima da li itko ima info da li uopće išta vrijede danas i da li je moguća prodaja.
Ako se ne varam, Herbos je pustio velik broj dionica tako da 100 dionica Herbosa i prije stečaja nije bilo bogzna šta.
Wolion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:22.