Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2017., 08:27   #6861
Slazem se za nas sa izrazito suhim okoloocnim BB je spas, osim nje jedino Shiseido benefiance WrinkleResist24. Shiseido je povoljnija i moze se naci na onim popustima u Martimexu. Nista drugo mi nije pomoglo, a probala sam jako puno toga, bas zato sto sam muku mucila s okoloocnim.
Princez Krafna is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:32   #6862
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Slazem se za nas sa izrazito suhim okoloocnim BB je spas, osim nje jedino Shiseido benefiance WrinkleResist24. Shiseido je povoljnija i moze se naci na onim popustima u Martimexu. Nista drugo mi nije pomoglo, a probala sam jako puno toga, bas zato sto sam muku mucila s okoloocnim.
zapisano
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:41   #6863
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
zato je meni BB dobra a Clinique preslaba
E, ako je tvoja koža zrela, onda meni nema druge nego da umjesto krema počnem kupovati sredstva za njegu kožnatog namještaja!
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 22:12   #6864
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
E, ako je tvoja koža zrela, onda meni nema druge nego da umjesto krema počnem kupovati sredstva za njegu kožnatog namještaja!

I meni se ucinilo da je malo pretjerala, ali neka zivi u zabludi.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 06:24   #6865
Quote:
jjinxie kaže: Pogledaj post
E, ako je tvoja koža zrela, onda meni nema druge nego da umjesto krema počnem kupovati sredstva za njegu kožnatog namještaja!
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post

I meni se ucinilo da je malo pretjerala, ali neka zivi u zabludi.

umirem žene!!


čim ja vidim bore i crtice i imam TAJ broj godina....to je ZRELO
ili teži ka zrelom
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:40   #6866
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post



čim ja vidim bore i crtice i imam TAJ broj godina....to je ZRELO
ili teži ka zrelom
Ovako i ja sad razmišljam
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:28   #6867
Jel mi netko može usporediti filorga time filler eyes i clinique all about eyes? Koja je bolja?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:15   #6868
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Meni je najbolja koju sam do sada probala Clinique rich okoloocna, nema milija, navecer stavim malo vise, ujutro manje i dosta dugo traje a koza je mekana, barsunasta i elasticna, daleko bolja nego prije.
Bobby Brown mi se cinila kao da je vise za zreliju kozu pa cu je za 5 godina isprobati

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ja koristim obje, Bobbi Brown navečer, a Clinique AAE Rich ujutro. Ona mi je najbolja krema na svijetu za ispod korektora, ne mogu zamisliti život bez nje. Bobbi mi je super za njegu, ali mi je ispod makeupa koma, tu je Clinique stoput bolja.
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 08:58   #6869
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ja koristim obje, Bobbi Brown navečer, a Clinique AAE Rich ujutro. Ona mi je najbolja krema na svijetu za ispod korektora, ne mogu zamisliti život bez nje. Bobbi mi je super za njegu, ali mi je ispod makeupa koma, tu je Clinique stoput bolja.
Onda Bobby definitivno može pričekati još koju godinicu
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:00   #6870
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Ja koristim obje, Bobbi Brown navečer, a Clinique AAE Rich ujutro. Ona mi je najbolja krema na svijetu za ispod korektora, ne mogu zamisliti život bez nje. Bobbi mi je super za njegu, ali mi je ispod makeupa koma, tu je Clinique stoput bolja.
Jesi možda probala i Filorgu?
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:09   #6871
Quote:
silver777 kaže: Pogledaj post
Jel mi netko može usporediti filorga time filler eyes i clinique all about eyes? Koja je bolja?
Time filler eyes je odlicna ako ti okoloocno nije sahara. Ako je samo blago dehidrirano, mogla bi ti se svidjeti. Plus super je podloga makeupu.
Clinique nisam probala, ali ako si sahara kategorija mozda njoj dati prednost

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:39   #6872
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Time filler eyes je odlicna ako ti okoloocno nije sahara. Ako je samo blago dehidrirano, mogla bi ti se svidjeti. Plus super je podloga makeupu.
Clinique nisam probala, ali ako si sahara kategorija mozda njoj dati prednost

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nije mi suho. koža mi je više masnije, al imam podočnjake pa nadam se da bi ova kremica mogla pomoći
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:00   #6873
Bilo je hvalospjeva za Time filler eyes, te da je čuda napravila, te da nema više podočnjaka, te nema bora (a sve u roku od par dana).
Blago rečeno da sam se razočarala. Ništa, ama baš ništa ja od gore navedenog nisam primijetila na svojem okoloočnom području.
Nešto je bolja od Optim eyes ali i dalje, ne bih ju preporučila.

Općenito, s Filorgom imam iskustvo ili da je sjajan proizvod ili da je prosječan za koji ne bih dala ni 50 kn.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:24   #6874
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Bilo je hvalospjeva za Time filler eyes, te da je čuda napravila, te da nema više podočnjaka, te nema bora (a sve u roku od par dana).
Blago rečeno da sam se razočarala. Ništa, ama baš ništa ja od gore navedenog nisam primijetila na svojem okoloočnom području.
Nešto je bolja od Optim eyes ali i dalje, ne bih ju preporučila.

Općenito, s Filorgom imam iskustvo ili da je sjajan proizvod ili da je prosječan za koji ne bih dala ni 50 kn.
ona nova od 600 kn je još gora
time filer je jedino ok kao podloga za makeup - al bogami skupa ta podloga
meni se sad sviđa Belif tj. ne smatram pogrešnom kupnjom ali da promatram da li se nešto na bolje događa po pitanju okoočnog područja - davno odustala.
koristim eto tako da mi savjest bude mirna da sam napravila koliko sam mogla
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 15:57   #6875
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
ona nova od 600 kn je još gora
time filer je jedino ok kao podloga za makeup - al bogami skupa ta podloga
meni se sad sviđa Belif tj. ne smatram pogrešnom kupnjom ali da promatram da li se nešto na bolje događa po pitanju okoočnog područja - davno odustala.
koristim eto tako da mi savjest bude mirna da sam napravila koliko sam mogla
Krasno
Najbolja "krema" za okoloočno područje je godišnji odmor s puno sna.
Jedino što djeluje, barem u mojem slučaju.
Vratim se ispeglana s GO da bih za 3 dana po povratku opet bila kao da me Sava izbacila.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:02   #6876
Ja trenutno koristim ovu sa slike, svi znate da je iz Lidla, i iskreno nisam nista ocekivala, dobila sam ju na poklon, medutim jako sam zadovoljna! Lijepo nahrani kozu oko ociju, ne isusuje i ne izaziva nikakve katastrofe! Za tu cijenu def mi je bolja od svih Baleinih, a i Bioderme sensibio! Ako nemate nekih vecih problema, nego cisto zelite osvjeziti to podruce onda imate moju preporuku! I da jako lijepo i brzo se nanosi i upija, tako da def super podloga za daljnje sminkanje!

Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 06:47   #6877
Osim jaceg retinola na bore nista nece djelovati. Hoce zesca hidratacija na nacin da ublazi dehidracijske linije. Time filler eyes meni to nije uspjela, ali je bila ok za stanje kad sam gore spomenuto sanirala. Dakle ako netko nema problematicno okoloocno podrucje vec treba malo hranjivosti i preventive-nije losa. Za podocnjake nemam iskustva jer tu su samo kad sam neispavana i umorna. U svakom slucaju, ako itko uzima, uzmite kad je filorga na 30% u farmacii.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:38   #6878
slazem se sa calandre sto se tice filorge. inace je obozavam, koristim dosta njihovih proizvoda, ali optim eyes je samo hidratacija , nista drugo.
jos nisam nasla za moje buhtlice nista prikladno.
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:25   #6879
Uzela sam time filler filorgu preko notino.hr i dosla me 250 kn, mislim da je to najjeft opcija. Upravo trosim mad hippie okoolocnu i nije nesto
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:24   #6880
postoje li igdje filorga testeri? moram priznati kako nikad nisam isprobala ništa, a svako malo netko hvali proizvode pa sam malo zaintrigirana
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.