Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2014., 11:57   #21
Quote:
lussylu kaže: Pogledaj post
O njoj mislin da je stara babetina koju je sad malo uvatila kriza srednjih godina.Naravno,njezini noviji spotovi i tekstovi pisama kao i isforsirani "seksipil" sve govore.
pa nije stara, ima 35... ak je to staro, onda ne znam...

jedno... kvarc ju je postaral, to je... a opet ni mila horvat koja je mlađa o nje, ne izgleda ko curetak


__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:04   #22
Ajde ti proanaliziraj svaku moju ric i doslovno je svati,ajde.
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:11   #23
Quote:
lussylu kaže: Pogledaj post
Ajde ti proanaliziraj svaku moju ric i doslovno je svati,ajde.
ajmo se malo prcat

__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:51   #24
hahahha..

Ako je ovo sexy onda u qurac.

hahahha..

Dojam - isfucano I jeftino.

Zadnje uređivanje L3go : 22.09.2014. at 15:12. Reason: img
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 14:54   #25
Quote:
lussylu kaže: Pogledaj post
Ajde ti proanaliziraj svaku moju ric i doslovno je svati,ajde.
Hahah..ne brini, barem po mom misljenju sve sto je receno stoji
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 16:18   #26
Maja Suput

Ne brinen se ja,al ono,ko ima 3 grama mozga moze skuzit zasto san rekla da je baba.Naravno da nisan mislila na starost u godinama,nego na zrelo ponasanje koje pristaje svakoj normalnoj i zreloj zeni u tim godinama,al njezina kristalizirana inteligencija ocito nije jos dosegla taj stupanj.
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 16:30   #27
Užas. Prekvarcana i bez stila.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 22:35   #28
Quote:
lussylu kaže: Pogledaj post
Ne brinen se ja,al ono,ko ima 3 grama mozga moze skuzit zasto san rekla da je baba.Naravno da nisan mislila na starost u godinama,nego na zrelo ponasanje koje pristaje svakoj normalnoj i zreloj zeni u tim godinama,al njezina kristalizirana inteligencija ocito nije jos dosegla taj stupanj.
Ček, ček, ček... Jel sad balava ili baba? Nije mi jasno
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 18:21   #29
Ona ko osoba mi je prezabavna i smiješna, ali njene fotke na instagramu treba zakonom zabraniti
Maleficent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 09:55   #30
Bacih oko na njezin instagram i ne kuzim, zapravo bas fora izgleda (osim sto je ona fakat jebeno prekvarcana i ajde, slike jesu malo uredene, ali cije nisu) sto bi trebala, imati 50 dakfejs selfija na bakinom kaucu? Ili su slike s putovanja dozvoljene samo onima koji dignu 15 kredita za to?

Ne slusam ju, nisam upoznata s njenim opusom, ali takoder cujem kako zgrce lovu na vjencanjima i da stvarno i vrijedi tolike pare. Stari joj je naravno pomogao da se probije (kao i velikom broju anonimusa koji rade npr u gradskoj upravi), ali da nema ljudi koji ju zele slusati, ne bi ona opstala toliko.
Osim toga, cula sam da kada joj se stari bio razbolio (mislim mozdani), da je preuzela sve poslove na sebe, dakle curetak od 20 i koju je hendlala sve to+se bavila svojim svirkama, za to joj kapa dole.

Gledala sam davno jedan njen interview (dakle dok je bila relativno mulica) i bas smo tata i ja komentirali kako je zena zapravo inteligentna, zdravih svjetonazora. Ne bih se cudila da privatno slusa nesto sasvim deseto,ali zna da ce joj ovo priskrbiti najbolju zaradu. Cak mislim da sam negdje i procitala kako je rekla da joj je glupo sto se ostali kolege srame svirati na pirevima kada je tamo najbolja lova. A i pored toga, ako se ne varam, uvijek je u nekim dugim vezama, nema nekih skandala oko nje...

Vjerujem da je ovo s odjecom vise radi scene i da se o njoj prica (to je ipak sastavni dio njenog posla) te kako je netko vec spomenuo, smatram da ima dobar nos za biznis. I da zna uzivati u zivotu. Nikome nije ukrala, mlada je (i ljepse mi je da se tako zaj* po okolo nego da se pretvorila u babetinu) i u principu, iako se totalno razlikuje od nekog mog stila (sto glazbeno, sto vezano uz odjecu/obucu), zena mi je zapravo vrlo pozitivna.

p.s. sad tek skuzih kako sam napisala cijelu plahtu o Maji Suput. stvarno sam neiscrpna skrinjica beskorisnog znanja
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 21:45   #31
Tipicna provincijska storija, uspjevaju samo tatini i mamini fini sinovi i kcerkice...

Dok je jedna Vesna Pisarovic morala spakirat kofere i u daleku Londru...
Hunter! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 22:39   #32
Prvo... provela sam fucking pola sata listajući njen instagram i mogu samo reći - what a life

Njena vrsta glazbe i modni izričaj su ono što na balkanu donosi zaradu, možemo mi srati po njoj koliko hoćemo, ali ta žena živi punim plućima i dao bog da i ja tak mogu

bila sam na svadbi gdje su ona i njen bend bili zaduženi za štimung i mogu samo reći kapa do poda.
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 23:15   #33
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
Tipicna provincijska storija, uspjevaju samo tatini i mamini fini sinovi i kcerkice...

Dok je jedna Vesna Pisarovic morala spakirat kofere i u daleku Londru...
Pa ak oćeš pjevat jazz moraš jako daleko, ak prihvatiš da ćeš svirat na vjenčanjima, onda ti ne treba ni poznat stari...
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 04:57   #34
Mojem dečku je ona ideal ženske.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 14:44   #35
Jao
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 17:10   #36
Quote:
Hunter! kaže: Pogledaj post
Tipicna provincijska storija, uspjevaju samo tatini i mamini fini sinovi i kcerkice...

Dok je jedna Vesna Pisarovic morala spakirat kofere i u daleku Londru...
Slazem se u potpunosti.

Osim toga razlika u rasponu glasa ove dvije persone - to je odgovor na sve.

E da je Pisarovicka imala bogatog tatu.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 17:14   #37
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Mojem dečku je ona ideal ženske.
A po cemu to molim te?

Po silikonima, prekvarcanom tijelu, ispristanom licu sa tonom pudera, I kreveljenju na svaki qurac.

Ovi sto kazu kappa dolje - me jebeno iznenadjuju.

Ja cu prije skinuti kapu magarcu.
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 17:22   #38
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Mojem dečku je ona ideal ženske.
Mijenjaj dečka
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 17:38   #39
Da, to mu i ja kažem svaki put, ali mu je super njena osobnost valjda.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 18:01   #40
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Mojem dečku je ona ideal ženske.
ovo je jedina stvarno trashy stvar napisana na čitavoj temi
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.