Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2015., 08:25   #1
Restoran za svadbu

Stara tema o restoranima prešla je 10.000 postova pa je vrijeme za novu. Nastavite slobodno dalje izmijenjivati pitanja i iskustva o restoranima, dvoranama i drugim mjestima za svadbenu večeru.

Uz ovu, postoji još i tema Restoran u Zagrebu za mali svadbeni ručak/večeru na kojoj ćete naći savjete o mjestima za manje proslave u Zagrebu, a ne zaboravite i na naše teme o pojedinim regijama gdje također možete pisati o iskustvima s restoranima. Cjelokupan popis tema možete pronaći ovdje.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 22.01.2015. at 08:30.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 08:27   #2
Cure, koliko ranije idete na probnu večeru u restoran?
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 09:37   #3
Quote:
rose90 kaže: Pogledaj post
Cure, koliko ranije idete na probnu večeru u restoran?
Ja sam probnu večeru odradila prije nego sam kaparila restoran
Brelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 14:01   #4
Probna večera, šta se tamo radi, pojedeš slijed hrane koji bi bio na vjenčanju?
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 15:40   #5
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Probna večera, šta se tamo radi, pojedeš slijed hrane koji bi bio na vjenčanju?
Da, dobiješ svoj izabrani meni, dođeš s kumovima i najedete se
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 15:56   #6
mi to nismo radili

ali bili smo puno puta u tom restoranu pa smo znali da će hrana biti odlična. nije loša ideja ako se svadba radi u restoranu koji vam nije otprije baš poznat.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 16:09   #7
Ne znam, nama je to uključeno u cijenu valjda, odmah su nam rekli da to imamo. Tako smo išli i u Divlje vode na probnu di smo mi bili kumovi. Mislila sam da to svi imaju
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 08:27   #8
I mi ćemo isto imati probnu večeru. Voditelj koji to sve organizira skupit će nas par mladenaca jedan vikend da probamo sve i onda da sfiniširamo naše odluke ja iskreno nisam ni znala da to postoji ali pozdravljam takve sale/restorane koji to rade.. a i ispadne nam kao ručak/ večera tako da ne moramo ništa kuhati hehehe
ancica89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 00:55   #9
Ja bi dogovorio na 5 mjesta probnu večeru (ako su free), eto kolko sam pohlepan.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 09:13   #10
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ja bi dogovorio na 5 mjesta probnu večeru (ako su free), eto kolko sam pohlepan.
Naša košta 500€ (cijena kapare) tako da baš i nije jeftina
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 22:08   #11
Quote:
rose90 kaže: Pogledaj post
Naša košta 500€ (cijena kapare) tako da baš i nije jeftina
Ops, ja sam mislio da naprave 5, 6 slijedova za potencijalne mladence, pa ko se odluci - odluci.
Kakva je to onda probna vecera. Ionako ste ih vec izabrali, ja bih rado probao na 3 mjesta i onda odabrao. Ok, vjerujem da se ovdje radi o event.korekciji menija ako vam se nesto ne svidja, itd.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 09:57   #12
Mislim da bi svi restorani i sale bile na velikom gubitku kad bi radili večere potencijalnim mladencima. To bi ljudi naveliko iskorištavali
Svaki vikend nova lokacija za večeru
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 14:23   #13
ja bi vjencanje na otvorenom, osim ako nas kisa ne potjera u salu.. trazim neko lijepo romanticno mjesto u zg, za stotinjak ljudi, nebi golf i country club, niti trajbar i sl. malo bi intimniju atmosferu, razmisljamo o okrugljaku, baltazaru.. imate neke savjete, prijedloge?
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 18:30   #14
Slično sam tražila prije nekoliko godina kad sam se udavala, i gledali smo restoran Maksimir i hotel As. Probaj s tim
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:58   #15
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Slično sam tražila prije nekoliko godina kad sam se udavala, i gledali smo restoran Maksimir i hotel As. Probaj s tim
Hvala! Al znas kaj mene muci, znam da je ovo malo blesavo, al ja stvarno ne zelim imat te klasicne bijele (ili neke druge boje) navlake za stolice. Ja bi odabrala restac koji ima lijepe stolice same po sebi, znaci one u romanticnom stilu zeljezne. Pokusat cu stavit sliku, nova sam pa ne znam ocu znat kak, haha
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 21:31   #16
Pozdrav! Kopirat ću ovdje post sa druge teme jer je prikladnije...

Već 3 mj proučavam vaše postove, obilazim sale po Zg i okolici. Vjenčanje planiram na proljeće 4-5.mj 2016 za oko 200 gostiju. Zg kao najbolja opcija s obzirom da ni dragi ni ja nismo iz zg i ovo je pola puta.

Znači, ono što želimo jest obilje dobre hrane i pića (koje ćemo sukladno tome i platiti) i hvaljenu uslugu. Također dobro bi bilo da imamo neki smještaj u blizini - makar iznajmili hoste ili sobe u sklopu hotela, koji nisu kao u Phoenixu 400 kn po sobi.
U startu Lido i caterinzi njihovi otpadaju jer osobno nismo zadovoljni fingerfoodovima, cijenom i uslugom koju su nam oni nudili te svadbama na kojima smo bili. Time otpada i Marincel i nažalost dvorana Kornati u Hypu.

Gastro Globus mi je prekrasan i super lokacija u Zgb, samo sam na jednoj svadbi bila i ne znam jel to do dogovora, al konobari nisu nosili nadopune hrane, predjelo je servirano na tanjurima i to nam ne paše. Ima li netko tko može preporučiti GG hranu i uslugu?

Antunović i Zovko otpadaju - ANTUNOVIĆ jer su preskupi, služe vas studenti i smještaj nam je smiješno skup.

I za kraj - obišli smo Bunčić KLET u Dugom Selu i Hotel u Vrbovci i to zasada drži zaista impresivnu listu.
Nažalost u Kleti nas nije dočekala gazdarica već neka gospođa koja "kao zna isto" i moram priznat da sam se malo razočarala. Svaka čast svemu al pokušala bih im dati drugu priliku iako su rekli da ne dopuštaju promjenu menua u smislu donošenja certificirane hrane. Ono što mi se nije svidjelo jest što mi za kulenje serviraju Beljev kulen iz maloprodaje, meki sir ( za kojeg btw nije znala koje je vrste?!?) i ne možemo se dogovoriti da se to zamijeni vrhunskim sirom, kulenom i pršutom. Ostali smo zabezeknuti. Ne kanim mijenjati nešto radi cijene već radi kvalitete?! Niti donositi svoje piliće ili ko zna šta ljudi već rade?! Ali ako ti ostavim tu večer 10ak tisuća, kako mi možeš servirati Goudu? No dobro, zaista smo ostali paf no svi nam ipak govore kako su super i onda zaista mislim da smo naletjeli na neku gospođu koja nema veze sa svadbama uopće. Zaista žeeeeelim onaj vinski podrum ali ako im je to slika koju odašilju, ne bih htjela da mi takav dojam koji sam dobila od posluge bude u svadbi.

Bunčić Vrbovec - usluga, bar po osobi koja nas je dočekala, izgleda i zvuči vrhunski. Gospođa je izvrsno vladala informacijama, vidi se da to radi već duže vrijeme i uspješno. Menu zvuči super, samo me zanima dal su količine također vjerodostojne? A ne da mi dođu 3 krumpirića i 2 njoke po osobi...?
Kolači su super, kićenje je uključeno i sve ama baš sve se da dogovoriti još. E tu sam osjetila olakšanje. I POVOLJAN SMJEŠTAJ! No sala je mao izdužena i ima hrpu stupovlja što mi je bed... No ako je hrana taaaaako dobra, pomirit ću se i s tim.

No, osjetila sam da nisu u komunikaciji uopće sa Kleti Bunčić, jer informacije koje daju odaju da svatko ima svoju politiku i to mi je ful čudno i pomalo... neozbiljno?

Bila bih zahvalna svima koji imaju ikakvo iskustvo s ova dva zadnja primjera - hrana, usluga da mi pomognu... Ne želim da itko tko prolazi 400 km zbog mene ode nezadovoljan sa svadbe! Hvala puno
lupilupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 10:07   #17
Quote:
helphelphelp kaže: Pogledaj post
Hvala! Al znas kaj mene muci, znam da je ovo malo blesavo, al ja stvarno ne zelim imat te klasicne bijele (ili neke druge boje) navlake za stolice. Ja bi odabrala restac koji ima lijepe stolice same po sebi, znaci one u romanticnom stilu zeljezne. Pokusat cu stavit sliku, nova sam pa ne znam ocu znat kak, haha
Možda onda stvarno da pogledate As. Ne znam kako ti se čine njihovi stolci, ali na fotkama se vidi da nemaju navlake. Priroda oko hotela je divna


Edit: za postavljanje fotki pogledaj upute ovdje.

__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 26.01.2015. at 10:13.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:17   #18
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Možda onda stvarno da pogledate As. Ne znam kako ti se čine njihovi stolci, ali na fotkama se vidi da nemaju navlake. Priroda oko hotela je divna


Edit: za postavljanje fotki pogledaj upute ovdje.


Izvana mi izgleda stvarno presuper (mislim pitanje je dal bi oni meni htjeli stavit stolove van negdje u travu pod drva kak sam ja to zamislila) al kad i bi unutra mi to nije to, nebi ja takve stolice to me svudje muci, il mi se vani svida ili unutra, oboje ne moze
Probala sam stavit sliku pa je prevelika, idem opet probat
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:26   #19
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 11:27   #20
to su moje idealne stolice, valjda se vidi slika, namucila sam se hahah
helphelphelp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.