Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 22:45   #221
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
pa vidi se to, odmah nakon prve rečenice, a i po izgledu, pa ona se vjerojatno mraka boji još
Ovo je podcjenjivanje
alicee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:46   #222
Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
Ovo je podcjenjivanje
Ah, cmon, razluči da se borim za njihova (vaša ) prava
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:47   #223
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ah, cmon, razluči da se borim za njihova (vaša ) prava
Da boriš se i za moja prava, hvala Ali, djevojčice same odlučuju žele li se jebat s nekim ili ne Neće ih zakon sprječiti
alicee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:48   #224
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Uuu, i to je sva konverzacija
a kaj da s njom pricam u subotu u ponoc?
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:50   #225
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ah, cmon, razluči da se borim za njihova (vaša ) prava
Boriš se za to da im se zakonski zabrani seks, dakle, boriš se za njihovo pravo na nejebanje
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:50   #226
Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
Da boriš se i za moja prava, hvala Ali, djevojčice same odlučuju žele li se jebat s nekim ili ne Neće ih zakon sprječiti
Ako žele, mogu s nekim svojih godina, to se ne osporava...

ali većina još ne može odlučivati o sebi u tolikoj mjeri, zato postoje termini pedofil i te stvari...
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:50   #227
Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
Da boriš se i za moja prava, hvala Ali, djevojčice same odlučuju žele li se jebat s nekim ili ne Neće ih zakon sprječiti
e, ja sam u 14. odlučila ne ić u školu. pa ne mislim da je to bila najpametnija ideja.
bome sam i išla stopirati i popila skoro bocu amara. pobjegla sam od kuće. tak.

neće djevojčice spriječiti zakon, ali oće kobce od 30 i kusur godina.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:51   #228
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Boriš se za to da im se zakonski zabrani seks, dakle, boriš se za njihovo pravo na nejebanje
Naravno

činim im uslugu, ali to će skužit tek iza dvajest
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:54   #229
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
a kaj da s njom pricam u subotu u ponoc?
Eto, o tome ja pričam

malo truda nije nikad na odmet - što da ti podvali silovanje maloljetnice ccc
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:54   #230
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ako žele, mogu s nekim svojih godina, to se ne osporava...

ali većina još ne može odlučivati o sebi u tolikoj mjeri, zato postoje termini pedofil i te stvari...
Pa da se poželim rješiti nevinosti nebi baš s nekim svojih godina, rađe starijeg
A pedofilija je nešto drugo. Al, nema veze, ja se nemam namjeru još jebat, ja ću čekat onog pravog. I razumijem da se ljudima koji su u malo zrelijoj životnoj dobi gadi pomisao na sex između djevojčice/dječaka i njihov vršnjaka/vršnjakinje.
alicee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 22:58   #231
s
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A razumno i objektivno bi bilo?
Dobila je mengu ili izbacuje spermu, whatever i zreo-la je za seks? I ne trebamo se mi neobjektivni roditelji više uopće oko toga brinut. Najbolje da im odmah kad se rode dignemo kredite i kupimo stanove da imaju gdje upražnjavat seks ta zrela bića od 10-14 godina - kad već ko dobije mengu.
Pa bože mili, sex je nešto naprirodnije na svijetu i prekrasno i želim da i moje dijete tako misli. A ne da misli da je sex oralno zadovoljavanje pohotnih 15 godišnjaka u školskom wc-u. Ima zrelih, da. Koliko ih ti poznaješ?
De odi cmolji na RiD dok ti tvoja najsvjetlija od svih sunčevih zraka ne dođe doma s kondilomima i HPVom u II stadiju, no naravno i tada će biti kriv zli striček od 25+ kojeg je malecna slučajno ovlaš dirkala po kurcu

Ma ne bi majčino zlato, ne bi ni-kad

Neki puta bih voljela da određene trenutke u životu snima skrivena kamera, bilo bi to nenadjebivo iskustvo gledajući facijalne ekspresije određenih osoba na razne životne radosti zabilježene kamerom

Ops, uspjela sam pročitati post do kraja:viktori:

Totalno je nebitno što ti misliš ako misli nisi prenijela u obliku kvalitetnog odgoja svojem potomku
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:04   #232
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
De odi cmolji na RiD dok ti tvoja najsvjetlija od svih sunčevih zraka ne dođe doma s kondilomima i HPVom u II stadiju, no naravno i tada će biti kriv zli striček od 25+ kojeg je malecna slučajno ovlaš dirkala po kurcu

Ma ne bi majčino zlato, ne bi ni-kad

Neki puta bih voljela da određene trenutke u životu snima skrivena kamera, bilo bi to nenadjebivo iskustvo gledajući facijalne ekspresije određenih osoba na razne životne radosti zabilježene kamerom
Jesi ti pročitala moje postove ili trkeljaš ovak bezveze?
A i bezobrazluk koji je sam sebi svrha pokazuje da nemaš više od 18/19? Jesam li u pravu?
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:07   #233
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
s

De odi cmolji na RiD dok ti tvoja najsvjetlija od svih sunčevih zraka ne dođe doma s kondilomima i HPVom u II stadiju, no naravno i tada će biti kriv zli striček od 25+ kojeg je malecna slučajno ovlaš dirkala po kurcu

Ma ne bi majčino zlato, ne bi ni-kad

Neki puta bih voljela da određene trenutke u životu snima skrivena kamera, bilo bi to nenadjebivo iskustvo gledajući facijalne ekspresije određenih osoba na razne životne radosti zabilježene kamerom

Ops, uspjela sam pročitati post do kraja:viktori:

Totalno je nebitno što ti misliš ako misli nisi prenijela u obliku kvalitetnog odgoja svojem potomku
Upravo sam par postova prije napisala da me je kćer zamolila da je odvedem ginekologu jer želi seks s dečkom i treba zaštitu. I da sam zbog toga ponosna ( mislim to kaj hoće ginekologu i zaštitu). A ne nesretna.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:36   #234
Super
Odlično za tebe, ti si sretna majka!


Mičem se s ove teme, osuđena je na propast kao i milijune sličnih di god se u konekciju s gl. temom dovode nevina dječica milih roditelja
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 23:40   #235
Današnje teenagerke se deeebelo podcjenjuju
DE-BE-LO
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 24.04.2009., 08:22   #236
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
mos mislit kako su pametna djeca u arapskim zemljama kad se curica od 8 godina "udaje" za 40-godisnjaka i nakon par godina silovanja i maltretiranja mala zatrazi razvod i dobije ga
Molim te da mi ne pričaš gluposti po threadu. Hrvatska nije arapska zemlja.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:15   #237
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Ako pomiču granicu na gore izgleda da je netko stručan zaključio da su prije djeca od 14 bila pametnija nego danas. Ono što je dijete od 14 bilo nekad - to je danas dijete od 16
istina
produžili smo životni vijek i razvukli razvojne faze pa se jedinke, nerijetko, osamostaljuju s, oko, 30
....a počeli bi se jebati s 13

Zadnje uređivanje baja : 24.04.2009. at 09:20.
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:18   #238
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
istina
produžili smo životni vijek i razvukli razvojne faze pa se jedinke, nerijetko, osamostaljuju s oko 30
....a počeli bi se jebati s 13
skeri.

ali kolikogod suludu zvučalo ovo s klinkama od 14.g. po ludnici, postoje i sasvim normalne tinejđerice koje ne rade pizdarije, nose starke, pitaju starije što im je za činit i misle svojoj glavom u dobrim djelom situacija.
da ne poznam takve već bi mislila da je kataklizma nastupila.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:25   #239
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
da ne poznam takve već bi mislila da je kataklizma nastupila.
o tempora, o mores
kataklizmica malena i jest, živimo u dekadentno doba, ali nije panika
uvijek netko preživi, čak i sodomu i gomoru
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 09:26   #240
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
o tempora, o mores
kataklizmica malena i jest, živimo u dekadentno doba, ali nije panika
uvijek netko preživi, čak i sodomu i gomoru
nije, nije. ali fakat klinke koje misle glavom i žicaju sestre da im daju pare i savjete.

ne bi vjerovala koliko dobrih pitanja imaju.
a nisu da znaju koji su ispiti na 1. godini prava.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:29.