Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2016., 19:09   #1
Autizam

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ti/871312.aspx

strava i užas - roditelji su fakat glupi
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 12:22   #2
http://www.cijepljenje.info/djeca-ko...e-su-zdravija/

Konačno mišljenje najeminemtnijeg svjetskog instituta. Robert Koch instituta u Berlinu.

Pa neka naši doktorisimusi laprdaju o zdravlju. Lova, lova, lova, zarada, zarada, profit, i pazi da ne izgubiš stolicu i posao, to im je bitno.

A ovi roditelji djece oboljele od autizma nisu glupi nego očajni, i onda im prevaranti na razne načine muzu lovu.

Čim je u samom nazivu mms, miracle, kao čudo, moš mislit, očajni roditelji nažalost teško oboljele djece, nemaju mogućnost racionalnog rezoniranja i u očaju se hvataju.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 14:27   #3
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ti/871312.aspx

strava i užas - roditelji su fakat glupi
Od svega se može umrijeti, ali mrtvih od MMS-a, jednostavno, nema. U članku ima dosta neistina.
Jedno autistično dijete iz moje okoline već je nekoliko mjeseci na ovoj terapiji. Poboljšanje je dramatično, dijete je sada skoro normalno. Posredno znam još dvoje, sličan ishod.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 15:34   #4
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Od svega se može umrijeti, ali mrtvih od MMS-a, jednostavno, nema. U članku ima dosta neistina.
Jedno autistično dijete iz moje okoline već je nekoliko mjeseci na ovoj terapiji. Poboljšanje je dramatično, dijete je sada skoro normalno. Posredno znam još dvoje, sličan ishod.
znači klistiranje crijeva dovodi do boljih moždanih funkcija!
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 16:55   #5
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
znači klistiranje crijeva dovodi do boljih moždanih funkcija!
Zapravo da , to je istina.
Otpadne materije, osobito u osoba sa zatvorom ili konstipacijom, lako prelaze membranu osmozom-difuzijom, ulaze u krv i limfu, znaš li kamo se sva limfa slijeva, opet u krv, a krv ide i do mozga.
Klistiranje vodom je stara antička metoda.
Ne govorim direktno za mms, s njim nemam iskustva.

Kada doktori ne pomognu, ljudi pribjegavaju svačemu.
Tebi to je smiješno,
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:08   #6
znači po tebi klistiranje povećava inteligenciju?
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:24   #7
Quote:
Arsen kaže: Pogledaj post
Od svega se može umrijeti, ali mrtvih od MMS-a, jednostavno, nema. U članku ima dosta neistina.
Jedno autistično dijete iz moje okoline već je nekoliko mjeseci na ovoj terapiji. Poboljšanje je dramatično, dijete je sada skoro normalno. Posredno znam još dvoje, sličan ishod.
jesi li siguran da nema mrtvih od MMS-a?...i to tvoje poboljšanje, jesi li siguran da je stvarno poboljšanje ili zapravo pogoršanje zdravstvenog stanja djeteta?

smirenost, umor itd...ono što se ovdje tumaci kao poboljšanje je istodobno npr. i simptom zatajenja bubrega...jel itko od ljudi koji to daju svojim klincima npr. pokušao doznati razine ureje u krvi?...ili se ceka da bubrezi totalno otkažu?
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 17:30   #8
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
jesi li siguran da nema mrtvih od MMS-a?...i to tvoje poboljšanje, jesi li siguran da je stvarno poboljšanje ili zapravo pogoršanje zdravstvenog stanja djeteta?

smirenost, umor itd...ono što se ovdje tumaci kao poboljšanje je istodobno npr. i simptom zatajenja bubrega...jel itko od ljudi koji to daju svojim klincima npr. pokušao doznati razine ureje u krvi?...ili se ceka da bubrezi totalno otkažu?

bravo!
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 18:11   #9
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
http://www.cijepljenje.info/djeca-ko...e-su-zdravija/

Konačno mišljenje najeminemtnijeg svjetskog instituta. Robert Koch instituta u Berlinu.
Molim vas nemojte širiti lažne informacije. Nije istina da je ovo konačno mišljenje instituta Robert Koch. To što je linkano je mišljenje gospođe Angelike Müller, blogerice koja je po zanimanju računalni programer, koja nije sudjelovala u KiGGS istraživanju i čije je mišljenje nebitno.

Slobodno pročitajte to što piše u tekstu, a zatim to usporedite s rezultatima studije:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3057555/
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 18:58   #10
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
jesi li siguran da nema mrtvih od MMS-a?...i to tvoje poboljšanje, jesi li siguran da je stvarno poboljšanje ili zapravo pogoršanje zdravstvenog stanja djeteta?

smirenost, umor itd...ono što se ovdje tumaci kao poboljšanje je istodobno npr. i simptom zatajenja bubrega...jel itko od ljudi koji to daju svojim klincima npr. pokušao doznati razine ureje u krvi?...ili se ceka da bubrezi totalno otkažu?
Aha, kada je netko smiren, možda su mu zatajili bubrezi. Što je zatajilo kada nije smiren?
Kako znaš koji su simptomi poboljšanja? Ah, da, medicina kaže da je to neizlječivo...
Znam ljude, koji su već popili zaista žestoke količine. Čudno, nikome nisu zatajili bubrezi.
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 23:16   #11
Nabat, imaš li ti onda rezultate prave studije instituta Robert Koch.
Na više internetskih stranica je objavljena ta vijest.

Kaj si nam dao da mi dešifriravamo nešto što je netko pisao na 70stranica koje si nam ti preporučio da čitamo, kaj god, i još k tome oni su u pravu misliš, da samo misliš i na tome se ostaje.

Kratko i jasno

Zadnje uređivanje Rorion : 29.01.2016. at 23:38.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 00:27   #12
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
znači po tebi klistiranje povećava inteligenciju?
Da, pogotovo je to izraženo kod osoba zatrovanih toksinima.
Klistiranjem, povraćanjem i uzimanjem aktivnog ugljena se ubrza čišćenje organizma od štetnih materija.
Opće stanje organizma se poboljšava, smanjuju glavobolje, a organizam se ne crpi više toliko na autodetoksikaciju, već ulazi u prirodni balans, a samim time i mentalne funkcije se normaliziraju, optimiziraju.

Tebi opet smiješno.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 00:45   #13
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Nabat, imaš li ti onda rezultate prave studije instituta Robert Koch.
Na više internetskih stranica je objavljena ta vijest.

Kaj si nam dao da mi dešifriravamo nešto što je netko pisao na 70stranica koje si nam ti preporučio da čitamo, kaj god, i još k tome oni su u pravu misliš, da samo misliš i na tome se ostaje.

Kratko i jasno
Ono što sam napisao je točno i provjerljivo.

- to nisu rezultati studije instituta Robert Koch
- tu "vijest" je napisala Angelika Müller, koja nije liječnica nego računalna programerka i koja nije radila na KiGGS studiji

To su činjenice, a vi ih možete prihvatiti, a ukoliko ne želite, vaš problem.
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 01:05   #14
Quote:
-Nabat- kaže: Pogledaj post
Ono što sam napisao je točno i provjerljivo.

- to nisu rezultati studije instituta Robert Koch
- tu "vijest" je napisala Angelika Müller, koja nije liječnica nego računalna programerka i koja nije radila na KiGGS studiji

To su činjenice, a vi ih možete prihvatiti, a ukoliko ne želite, vaš problem.

Pitam jel imate vi rezultate instituta Robert Koch ?

Ne zanima ni mene ta žemska Muler računar il kaj već je nije bitno.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 01:30   #15
Pa linkao ti je rad
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 01:30   #16
http://www.rki.de/DE/Content/Gesundh...blikation.html

Doduše, morate znat njemački.
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 16:29   #17
"No doctors’ diagnoses of bronchial asthma were reported for unvaccinated children aged 1–10 years. "

Evo malo sam si dao truda Nabat, i naišao na ovu rečenicu, iz prvog linka na engleskom koji si nam dao, koja me ugodno iznenadila(čak od njih).

Evo, ovo gore su naveli, priznali, s obzirom da danas podosta dječice boluje od sličnoga. Znači razlika postoji.

Nema razloga za nadmudrivanja, prepucavanja svađe.

A ono što je sigurno upitno( moralno), je na zadnjim stranam kao neka izjava o ne miješanju interesa, gdje su čak tri farmaceutska diva sudjelovala, ali kao oni nisu imali utjecaj na zaključak studije. Ok . Who knows.

Zaključite svatko za sebe.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 08:42   #18
U manjku informacija i činjenici da njihovoj djeci ni oficijelna medicina ne pomaže, neki od roditelja pribjegli su novom preparatu u borbi s autizmom i to putem društvenih mreža i oglasnika.

Riječ je o takozvanom CD protokolu, otopini natrijeva klorita i citratne kiseline za koji medicinske organizacije poput Svjetske zdravstvene organizacije ili našeg HALMED-a odavno upozoravaju da ona nije lijek, nego opasan otrov.

Jedna od mama koja je prošlih dana javno govorila o boljem zdravstvenom stanju djeteta nakon uzimanja proizvoda MMS-a nije nam se javila, no oglasila se putem interneta.

Samo da napomenem za sve koji su me kontaktirali, i one koji nisu, ovo radimo uz blagoslov pedijatrice, defektologa i doktora iz Splita. I CD nije izbjeljivač. Slobodno se informirajte. Samo ubija candidu, crve, bakterije, čisti metale od prokletih vakcina i diže imunitet. Jako veliki broj djece do sada na CD-u je ozdravio nakon nekoliko mjeseci terapije, a pokazalo se uspješnim i u liječenju mnogih drugih nelječivih bolesti, napisala je Helena Begenisic-Schlachter.

Grupa potpore ovom preparatu više nije dostupna nakon reakcije javnosti. A majka autističnog djeteta Slavica Dujmović tvrdi da se u medicinskoj borbi protiv autizma u posljednjih 40 godina ništa nije promijenilo. Razumije te roditelje jer pomaže im u Udruzi za autizam, no protiv je takve vrste alternativne pomoći.

Kao roditelj nisam nikada pribjegavala metodama koje bi mogle naštetiti mom djetetu, uvijek sam se potrudila da pokušam vidjeti o čemu se radi. Eto, i roditelji u odgovoru na priopćenje naše udruge kažu, zar mislite da je manje štetan i otrovan farmaceutski pripravak kao medikament koji se daje šakom i kapom našoj djeci, iako se zna da za autizam nema lijeka, smatra predsjednica Udruge za autizam Zagreb Slavica Dujmović.

I pedijatrijska struka protivi se ikakvoj uporabi ovog pripravka i podsjeća na prioritetni dogovor s liječnikom.

Kada to paramedicina koristi i plasira na tržište preparate koji su nedokazivog učinka. Nema sustavne provjere toga i u tim preparatima su škodljive supstancije. Trebalo bi apelirati na državnu regulativu, rekao je pedijatar prim. prof. dr. sc. Milivoj Jovančević.

U emisiji Hrvatska uživo o ovoj temi razgovarali su prof. Jasmina Frey Škrinjar i dr. sc. Goran Krakar, neuropedijatar Poliklinike za dječje bolesti dr. Sabol.

A Hrvatska agencija za lijekove i medicinske proizvode već šest godina upozorava na štetne nuspojave, po savjetu i Svjetske zdravstvene organizacije.

Prijavljeni su simptomi trovanja, pojave da hemoglobin ne može vezati kisik, za život opasan nizak krvni tlak, otežano disanje, goruća bol u grlu, povraćanje, dijareja i mučnina, kaže Jasminka Tadin iz HALMED-a.

I kako u regulatornoj agenciji i dalje tvrde, svaku prodaju takvog pripravka potrebno je prijaviti inspekciji Ministarstva zdravlja koja pak tu problematiku dalje prosljeđuje policiji.

To je riječ o nezakonitoj proizvodnji i prodaji tih proizvoda. Jedan od prodavatelja u SAD-u je već otpužen i osuđen za kazneno djelo i raspisane su tjeralice. U ovom trenutku je više različitih prodavatelja ovih proizvoda, tvrdi Tadin.

Tako smo jednim klikom na MMS proizvode došli do distributera iz Slovenije koji tvrdi kako njegovi proizvod MMS kapi nisu lijek, već sredstvo za dezinfekciju vode.

reportaže ovdje: http://www.hrt.hr/320087/vijesti/mms-za-autizam
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 09:11   #19
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
"No doctors’ diagnoses of bronchial asthma were reported for unvaccinated children aged 1–10 years. "
Šteta što si nisi dao truda pročitati ostatak teksta.
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 09:45   #20
Quote:
Niflheim kaže: Pogledaj post
Šteta što si nisi dao truda pročitati ostatak teksta.
Da nisam, ne bih ni naišao na ovu rečenicu oko 30. stranice koja " iskače" od ostalih.
Kao najbitnije mislim da je:
It is important who has had an impact on the conclusion of studies.

Svaki gazda svoga konja hvali.
A tek gazda sa milijardama u đepu, it is all about the money.

Velim svatko nek zaključi sam.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.