Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2010., 12:02   #1
Uskrsni kolači

Uskoro će Uskrs i pravljenje uskrsnih kolača i pogača. Ima li neko dobar recept za pogaču ili dobar kolač? U naše domaće ide dosta jaja, pa su teške, a ja bi htjela napraviti nešto laganije i što se brže digne. Svaka ideja je dobro došla!
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 07:12   #2
Bog mrijaxxl, ne pada mi na pamet sada nikakav recept...samo mi je drago što si opet na forumu , nije te dugo bilo, srdačan pozdrav...
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:28   #3
Quote:
marijaxxl kaže: Pogledaj post
Uskoro će Uskrs i pravljenje uskrsnih kolača i pogača. Ima li neko dobar recept za pogaču ili dobar kolač? U naše domaće ide dosta jaja, pa su teške, a ja bi htjela napraviti nešto laganije i što se brže digne. Svaka ideja je dobro došla!
salenjaci
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 18:28   #4
Quote:
Goleo kaže: Pogledaj post
Bog mrijaxxl, ne pada mi na pamet sada nikakav recept...samo mi je drago što si opet na forumu , nije te dugo bilo, srdačan pozdrav...
I meni je drago što si se javila. Zaista nisam dugo bila na ovim stranicama, jer sam se bila zabavila drugim sadržajima. Ovih dana ću staviti moj recept za pogače i još nešto. Srdačan pozdrav!
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 20:47   #5
Ubacit ću se ovdje iako nemam recept za pogaču.

Ovog Uskrsa bih htjela napraviti neš' laganije, a što dosada nisam, pa nađoh u staroj "kuharici" ( vlastitoj), tzv. Uskrsnu pašku.
Guglajući saznadoh da je paška nekakva ukrajinska pogača, ali ovo nije to.

Ova paška je od veće količine svježeg sira, ušećerenog voća i grožđica, badema, šećera i jaja. To se sve spoji te stavi u šupljikavu posudu kupolastog oblika obloženu gazom i ostavi hladiti. Izvrne se i ukrasi.
Sviđa mi se jer je lagano, ne peče se i bijelo.

Brinu me samo ta jaja koja se samo izlupaju.

Zna li netko sličan recept ili ima kakvu sličkicu?
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 21:41   #6
Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
Ubacit ću se ovdje iako nemam recept za pogaču.

Ovog Uskrsa bih htjela napraviti neš' laganije, a što dosada nisam, pa nađoh u staroj "kuharici" ( vlastitoj), tzv. Uskrsnu pašku.
Guglajući saznadoh da je paška nekakva ukrajinska pogača, ali ovo nije to.

Ova paška je od veće količine svježeg sira, ušećerenog voća i grožđica, badema, šećera i jaja. To se sve spoji te stavi u šupljikavu posudu kupolastog oblika obloženu gazom i ostavi hladiti. Izvrne se i ukrasi.
Sviđa mi se jer je lagano, ne peče se i bijelo.

Brinu me samo ta jaja koja se samo izlupaju.

Zna li netko sličan recept ili ima kakvu sličkicu?
To je original recept i zaista dođu svježa jaja, jer ona daju poseban ukus toj poslastici. Trebalo bi nabaviti svježa jaja,a poslastica je zaista vrlo ukusna i jednostavno se napravi.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 22:26   #7
Ajde, baš ću onda to radit'.

Sjećam se da je bila neka prigodna ilustracija i da je sve bilo jako lijepo, na bijeloj kupoli šareni komadići voća ( i možebit' žele- bombona).
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 18:46   #8
Postoji još jedna varijanta Ruske pashe, ali se jaja kuhaju. Ovo je recept za nju.

Ruska pasha od sira

4 žumanjka
300 gr. šećera
3 dcl mlijeka
200 gr. maslaca
800 gr. svježeg sira
2 kašike grožđica
1 kašika sitno sjeckanih badema
kandiranog voća po želji
1 vanilija.

Umutiti žumanjke sa šećerom i u to dodati 3 dcl. mlijeka i sve lagano kuhati na vatri, da se zgusne. Masa ne smije provriti. Vruće skinuti sa vatre, u to dodati maslac i miješati, da se rastopi i sjedini sa kremom.
Sir protisnuti kroz cjediljku, da se ocijedi i umutiti ga. Dodati ga u prethodno kuhanu masu od jaja, dodati grožđice i bademe, pa sve skupa kuhati na vatri, dok ne provrije. Masu treba stalno miješati. Skinuti s vatre i vruće usuti u cjediljku, koja je obložena gazom ili krpom, a krpu treba staviti i odozgo. Opteretiti odozgo nečim težim, da se ocijedi i preša. Poslije 6-10 sati pažljivo preokrenuti na tanjir, ukloniti krpu i ukrasiti kandiranim voćem.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 22:07   #9
Puno ti hvala, jako si mi pomogla.
Već sakupljam sastojke, kupila sam dvije vrećice žele bombona za ukrašavanje.

Meni se jako sviđa Uskrsni žućo od Da mi je nešto slatko.

Lani sam frendicama ( pa čak i jednom frendu) kao mali poklon za Uskrs složila paketić u kojem je bio Garant, ekstrakt vanilije i recept za Žuću. I simpatične su mi bile sms poruke od dotičnih u kojima mi čestitaju Uskrs uz P.S. da im je Žućo super uspio i da je prefini.
A mogu ga napravit' i djeca. I svima se digne.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 10:06   #10
Eh, ja taj recept beskrajno iskoristavam . Prve godine za Uskrs nisam imala kalup, pa je ispala ta neka nedefiniran smjesa u onoj velikoj tepsiji od pecnice . No bila je relativno jestiva.
Za Bozic sam ga radila u kalupu i ispao je super, onda sam isla radit drugi s kakao-om i ispao je grozno, nije se digao . Ove godine za Uskrs radit cu samo njega i valjda ce biti u redu .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 23:18   #11
Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
Meni se jako sviđa Uskrsni žućo od Da mi je nešto slatko.
sto je to i di to mogu nac?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2010., 23:40   #12
http://damijenestoslatko.bloger.hr/p...co/710641.aspx
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 21:27   #13
Hvala za ovaj recept. Uskrsni žuća je baš kolač po mojoj želji. Brzo se napravi i nije pretežak kao uskrsne pogače. Ako se stavi ušećerena kora limuna i naranče ima perfektan ukus
"Veliku knjigu kolača" imam i ja i stvarno je odlična, sa dobro opisanim receptima i slikama kolača.
__________________
"Dodje vakat, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati"

(Ivo Andrić)
marijaxxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 10:11   #14
evo iskopah prastaru temu, pa da ju malo podignemo pošto je uskrs pred vratima. kakve slastice planirate praviti? kod mene za sad obavezno pinca sa jedozovnog i razmišljam o roladi sa jagodama, ak uopće nađem neke pristojne jagode.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 10:37   #15
ja se danas bacam u kuhinju...radit ću prhku makovnjaču, baklavu (doduše nije baš za uskrs al sam si je poželjela), cheesecake tortu, i naravno s klincima pletenice i sutra šunku u kruhu složim i mislim da je dovoljno. S obzirom da sister ima ročkas i da će naručivati kolače za obiteljskki ručak da ne radim bezveze previše toga.
nanino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 10:58   #16
u planu je pinca i torta od bijele čokolade i tahinija.
užasno sam razočarana što je vrijeme (opet) tako loše, nadala sam se toplom Uskrsu i guštanju u prvom sladoledu sezone i ranom voću, a kad ono ima da opet vadimo šalove
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 12:27   #17
Bijela pita i linzeri su vec napravljeni (iako su oni vise Bozicni štih ali ipak suhi keksići su nam tradicija i za Uskrs samo režemo piceke, zečeke itd), još u planu limunčići https://www.coolinarika.com/recept/limuncici-2/, kuglof nekakav , nutella pletenica kao dizani kolač i kremasto će biti ili rolada ili torta s mascarponeom i čokoladom nešto još moram smislit
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 19:30   #18
Malo prije sam izasla iz kuhinje od jutros,mislim da je dosta za danas
Radila sam zarbo kocke,bijelu pitu,cupavce,kremsnite,vanilin kiflice duplu dozu.nikad kraja pecenju i pince mi se sad pecu.jedino s njima nisam bas zadovoljna nisu mi se bas digle kako bi trebale ,ne znam zbog cega lani su mi bile super,kvasac mi je bio cudan,izgleda da je on zeznuo stvar
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 22:20   #19
U nedostatku mamine pince ove godine, trazim gdje u zg kupiti pravu finu pincu....ne ove bezvezarije po konzumu i sparu...any idea
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 22:39   #20
Te kupovne su da bas nikakve,ne znas koja je losija
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.