Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.06.2007., 18:32   #41
Quote:
moonlightequila kaže: Pogledaj post
i vise od napredni



Pa i mi u Vž-u smo napredni
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 18:37   #42
nego paspa kod kog ti to ideš, ja malo istražujem giniće... tj. kod kog krenuti mimo hzzo-a
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 19:33   #43
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
nego paspa kod kog ti to ideš, ja malo istražujem giniće... tj. kod kog krenuti mimo hzzo-a
poliklinika podobnik...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 08:50   #44
aha, čula sam za tog... tako dakle...samo tamo je gužva.. pitanje ako primaju još pacijentica
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 09:03   #45
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
aha, čula sam za tog... tako dakle...samo tamo je gužva.. pitanje ako primaju još pacijentica
ak se sad naručiš za 1,5mj si na redu...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 09:24   #46
Meni je d. Rajhvajn iz Supernove odličan.
Radili smo 4D uzv od samog početka i gledala sam svoju malu bebicu kako raste, a to je nenadoknadivo.
Već mi je u 12. tjednu rekao spol, a na slikici je tada izgledao kao mali svemirac. Na većini ostalih slika se mrštio i mahao ručicama i nožicama.
zvuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2007., 09:40   #47
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
mene zanima kada je idealno vrijeme za 3D. negdje sam pročitala između 20. i 25. tjedna a sad to više ne mogu naći. ja sam naručena kada ću biti 22+ par dana
Točno, najbolje je napraviti 3d uzv oko 20. tjedna... ja sam ga napravila oko 25. tjedna i još se relativno sve dobro vidjelo
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 08:21   #48
Dak ste vi sigurni u taj 4D - koliko je meni poznato u zagrebu ga ima Dr. Podobnik u svojoj privatnoj ambulanti i tamo kosta 700 ili 900 kuna ( nisam ziher) i Harni , cula sam da jos postoje samo cca 4-5 u Zg qa ovo sve ostalo su 2D i 3D
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:20   #49
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Dak ste vi sigurni u taj 4D - koliko je meni poznato u zagrebu ga ima Dr. Podobnik u svojoj privatnoj ambulanti i tamo kosta 700 ili 900 kuna ( nisam ziher) i Harni , cula sam da jos postoje samo cca 4-5 u Zg qa ovo sve ostalo su 2D i 3D
eto...a meni rekli da sam fulala...pa valjda i paspa nekaj zna...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:33   #50
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
eto...a meni rekli da sam fulala...pa valjda i paspa nekaj zna...
samo me zanima placas li ti njemu svaki put za slike i sl. ili osiguranje i koliko puta radis ultz u trudnoci ?
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 09:34   #51
Quote:
moonlightequila kaže: Pogledaj post
samo me zanima placas li ti njemu svaki put za slike i sl. ili osiguranje i koliko puta radis ultz u trudnoci ?
svaki pregled uključuje i uzv....kako do sada tako i dalje svim trudnicama...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:00   #52
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Dak ste vi sigurni u taj 4D - koliko je meni poznato u zagrebu ga ima Dr. Podobnik u svojoj privatnoj ambulanti i tamo kosta 700 ili 900 kuna ( nisam ziher) i Harni , cula sam da jos postoje samo cca 4-5 u Zg qa ovo sve ostalo su 2D i 3D
700 ili 900 kn!?!

Paspa, pa ti stvarno misliš da svaki put baš sve trudnice rade taj 4D? Misliš da sve to mogu plaćati ? Ili još bolje...to imaju for free?

Ak je for free, onda i ja odoh kod gospona Podobnika
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:04   #53
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
700 ili 900 kn!?!

Paspa, pa ti stvarno misliš da svaki put baš sve trudnice rade taj 4D? Misliš da sve to mogu plaćati ? Ili još bolje...to imaju for free?

Ak je for free, onda i ja odoh kod gospona Podobnika
da,sigurna sam...takav je sistem kad si kod njega...prvi pregled trudnice 700kn,a svaki slijedeći tj redovni 600kn...ništa đabe,ne radi za čavle...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:08   #54
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post
700 ili 900 kn!?!

Paspa, pa ti stvarno misliš da svaki put baš sve trudnice rade taj 4D? Misliš da sve to mogu plaćati ? Ili još bolje...to imaju for free?

Ak je for free, onda i ja odoh kod gospona Podobnika

ne znam bas da je for free..znam jednu curu koja je nazalost ( kazem nazalost jer je moorala pobacit tu bebicu) isla kod podobnika samo zbog tog UZV-a jer se sumljalo da sa plodom nesto ni je u redu a taj 4D to pokaze odmah bez ikakve sumlje u netocnost. i pregled sa UZV-om je platila bjesno, ne znam koliko ali rekla mi je sdamo za tih 700 ili 900 kuna, vise se ni ne sjecam tocno

Paspa: u bemti pa dobro on drapa preglede
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:40   #55
ja sam kod Dr. Relje u Supernovoj...i imam same pohvale...doktor je mrak, dobar pazljiv, njezan..sami komplimenti doktoru..(bar sa njima imam iskustva..tri bolnice..nekoliko ginekologa..jedan porod...tri spontana, izvanmaternicna..presjecena maternica koja se nije zarasla kako treba..nakon toga unutarnje krvarenje..tak da doktora koliko volis)....

a 4d prekrasno...pregled sa ultrazvukom me kosta 250kn, i uz normalni pregled u 10 tjednu, gledali i slusali smo se na 4d...nemam rijeci ...isprintao nam je slikice...dopisao na slikicu "moja prva fotka u 3d samo za tatu" ...i sve ukljuceno u cijenu...

moja ocijena njima 5+
a dozivljaj uz 4d...kak ono ide reklama..MasterCard..neprocijenljivo...
__________________
...postala sam članica udruge "Kokoš"...
realna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 13:52   #56
Quote:
realna kaže: Pogledaj post
ja sam kod Dr. Relje u Supernovoj...i imam same pohvale...doktor je mrak, dobar pazljiv, njezan..sami komplimenti doktoru..(bar sa njima imam iskustva..tri bolnice..nekoliko ginekologa..jedan porod...tri spontana, izvanmaternicna..presjecena maternica koja se nije zarasla kako treba..nakon toga unutarnje krvarenje..tak da doktora koliko volis)....

a 4d prekrasno...pregled sa ultrazvukom me kosta 250kn, i uz normalni pregled u 10 tjednu, gledali i slusali smo se na 4d...nemam rijeci ...isprintao nam je slikice...dopisao na slikicu "moja prva fotka u 3d samo za tatu" ...i sve ukljuceno u cijenu...

moja ocijena njima 5+
a dozivljaj uz 4d...kak ono ide reklama..MasterCard..neprocijenljivo...




Pišem i pamtim za slijedeću trudnoću!
A koliko se plaća taj 4D, ak nisi nijhova pacijentica? Možeš plis pitati, pa javi!
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:04   #57
Quote:
MaLo kaže: Pogledaj post

Pišem i pamtim za slijedeću trudnoću!
A koliko se plaća taj 4D, ak nisi nijhova pacijentica? Možeš plis pitati, pa javi!

eto upravo sam zvala da se narucim za novi pregled i pitala....

600kn i dobijes CD sa " filmom" ....mislim da to nebi nikad izostavila...vec je moja velika cura rekla sa steta kaj i ona nema film kad je bila u trbuhu...
__________________
...postala sam članica udruge "Kokoš"...
realna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:11   #58
[QUOTE=realna;8820889]eto upravo sam zvala da se narucim za novi pregled i pitala....

600kn i dobijes CD sa " filmom" ....mislim da to nebi nikad izostavila...vec je moja velika cura rekla sa steta kaj i ona nema film kad je bila u trbuhu...[/QUOTE]



A joooj

Hvala ti na info
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 15:40   #59
UZV

Da li se malformacije vide na 4D UVZ-u i kada je najranije moguće?

Pozdrav!

Zadnje uređivanje putnica : 05.11.2007. at 01:59.
ivyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2007., 16:44   #60
Zna li netko za kliniku u Rijeci gdje imaju 3D i gdje se može dobiti DVD/CD?
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.