Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2010., 11:12   #41
ma Brba je zakon
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 18:50   #42
Kod Sviga je poliranje i zastita 100kn za dva fara.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:21   #43
Quote:
Crodra kaže: Pogledaj post
Evo, i mene zanima, maglenka mi je jako izudarana od kamenčića izvana pa je kao zamućena, i zanima me da li bi se to dalo ispolirati i kako, ili moram kupiti novo staklo za nju?
i kod mene isto,maglenka je bila izudarana od kamencica,resio sam da sam odradim ovo sto sam procitao na forumu,ali kad sam osmirglao sa svim vodobrusnim hartijama,maglenka je izbledela ali je bila vrlno mazna povrsina,dakle nisu se poznavale rupice od kamencica,ali sa poliranjem nisam opet dobio sjaj koju sam zeleo,mozda nam dodge neki dobar savjet sta moze pomoci sad,jer samo prosirni lak poprskati staklo ili
TE-EN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:39   #44
ako si u blizini slavonskog broda ja ti mogu srediti farove da budu kao novi i to po povoljnoj cijeni,autopraonica je moja i dobiješ i račun i biti ćeš zadovoljan
zoran.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 22:41   #45
i meni je brba sa foruma sredio farove na puntu vrhunski stavrno dečku svaka preporuka
lav1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 00:02   #46
zoran.sb malo sam predaleko,jer sam u Makedoniji,pa mozes mi odati neku tajnu jer sigurno ti necu ukrasti zanat jer sam mnogo daleko od tebe i tvoj rad,ja bih samo nesto ako moze Home made posao,stigao sam dokle sam stigao i sad mi preostaje jos samo da dobijem sjajnu povrsinu na maglenku,mozes mi i na pp pisati ,sto da ucinim sad,koji je sledeci korak,jer lakirati bezbojnim lakom ili jer je maglenka od stakla,znam da je lakse sa plasticnim farovima i maglenkama ali
TE-EN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 00:09   #47
poslije vodobrusnoga papira moraš završit za polir pastom
__________________
You can never smoke too much weed..... Just like you can never fuck too much pussy
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 10:04   #48
Quote:
TE-EN kaže: Pogledaj post
i kod mene isto,maglenka je bila izudarana od kamencica,resio sam da sam odradim ovo sto sam procitao na forumu,ali kad sam osmirglao sa svim vodobrusnim hartijama,maglenka je izbledela ali je bila vrlno mazna povrsina,dakle nisu se poznavale rupice od kamencica,ali sa poliranjem nisam opet dobio sjaj koju sam zeleo,mozda nam dodge neki dobar savjet sta moze pomoci sad,jer samo prosirni lak poprskati staklo ili
Šmirglanjem stakla nisi sigurno mogao dobiti isti rezultat kao sa plastičnim farovima...Hebiga..Malo si se preračunao...Pa kupi pastu za poliranje stakla pa probaj s njome mada nisam siguran da ćeš izvuć sjaj iz stakla...
Vwovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:47   #49
Quote:
Vwovac kaže: Pogledaj post
Šmirglanjem stakla nisi sigurno mogao dobiti isti rezultat kao sa plastičnim farovima...Hebiga..Malo si se preračunao...Pa kupi pastu za poliranje stakla pa probaj s njome mada nisam siguran da ćeš izvuć sjaj iz stakla...
probao sam sa svim i svacim,ali ne mogu dobiti sjaj kao druga maglenka,probao sam sa bezbojnim lakom,isprva kad sam poprskao odmah je staklo pobelelo,shvatio sam da se mora izdalek na nekih 20-25cm poprskati lagano tanak sloj i efekt je bolji,mad znam da ima neku drugu caku da bude jos bolje,lak na staklo odmah pobeli,mora mnogo malo laka da se nanese izdaleka
TE-EN is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 12:50   #50
a dali postoji nesto sto bi se opralo ona folija u faru
FIAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 11:31   #51
Jel se mogu plastični farovi (Passat 98.) ispolirat sa pastom za poliranje auta?
imam i za metalik boju i za ove nemetalik, jel bi se dalo šta s time napravit il baš moram kupit ovu za plastiku? Mislim da bi bar malo pomoglo, nevjerujem baš da će naštetit, svjetla su toliko loša da se sa kratkima ne vidi ništa, a i duga su slaba jako, al baš totalno jako slaba... Bi se moglo sa tom pastom? Naravno, vodobrusni prije toga Jer kažem, farovi su izvana jako hrapavi, imaju onak ogromne fleke nekakve i ništ se ne vidi unutra, pa da bar malo pomogne ta "obična" pasta? A onda kasnije ja uhvatim vremena pa ispoliram sa ovom pravom, dok nabavim?

Ili da ne pokušavam dok ne kupim za plastiku?
Vale41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2010., 03:51   #52
Preporuka za Black Pearl

www.blackpearl.hr
wiz00ard is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 10:59   #53
Pitao sam, niko ništa, ja napravio, super ispalo...

Šmirglanje sa 800 pa sa 1200 i nakon toga poliranje sa pastom za metalik boju

Vale41 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:17   #54
Quote:
Vale41 kaže: Pogledaj post
Pitao sam, niko ništa, ja napravio, super ispalo...

Šmirglanje sa 800 pa sa 1200 i nakon toga poliranje sa pastom za metalik boju

lepo si poceo 800 pa 1200,ali si trebao produziti sa 2000 pa 3000 ,pa grubu pastu pa finu pa vosak,i ja u Makedoniji radim ove stvari,imam mnogo posla jer nas manje ima to sto znamo profesionalno odraditi,zato me i nema na forumu,slobodno mozete postavljati pitanaj i na PP
TE-EN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 16:15   #55
Malo da podignem temu iz mrtvih...Znači posjedujem Lagunu 99 i isti problem farovi (plastika) su totalno požutili...Sad me zanima jel to iznutra ili izvana žutilo i kako ga se riješiti ?
esseker32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:33   #56
to ti je vanjsko žutilo, a riješiš ga ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=w0R6M_nf-7k
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 19:41   #57
Hvala na odgovoru!
esseker32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 21:00   #58
Quote:
esseker32 kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru!
http://www.duplicolor.hr/index.php?page=category&mid=7
Pitaj u Petroniju, u Osijeku trebali bi imati. Ako ne, nek naruče.

http://www.duplicolor.hr/index.php?page=category&mid=1
imaju i bezbojni lak za plastiku/staklo.

A ako želiš da ti to netko drugi napravi, raspitaj se u AK Slavonija. Netko u Čepinu polira farove.
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 15:13   #59
ovako nešto
http://www.youtube.com/watch?v=Alu-8qgi53M
__________________
https://www.facebook.com/Dr.KukoCarDetailing
a touch of perfection
dr.kuko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 15:44   #60
Sve o poliranju farova pogledajte na njuskalo.hr broj oglasa 2473148 , slobodno nazovite i pitajte šta Vas zanima.
kamenyos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.