Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2013., 16:06   #1
Rad u muzejima

Završila sam studij povijesti umjetnosti, nemam nikakvog iskustva u radu u muzeju, a zanima me, ako je netko bio, kako izgleda razgovor za pripravnika u muzeju, šta pitaju, šta traže?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 17:09   #2
Receptant-manipulant-biljeter u muzeju

Pozdrav!
Izašao je oglas za posao receptanta-manipulanta-biljetera u muzeju. Zna li tko što točno ta osoba radi u muzeju? U oglasu je u opisu posla navedena prodaja ulaznica i održavanje čistoće. No, također se spominje testiranje, pa mi nije jasno što bi oni to točno trebali testirati? Pomozite ako znate da se što bolje pripremim
Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 00:56   #3
Quote:
Liki kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Izašao je oglas za posao receptanta-manipulanta-biljetera u muzeju. Zna li tko što točno ta osoba radi u muzeju? U oglasu je u opisu posla navedena prodaja ulaznica i održavanje čistoće. No, također se spominje testiranje, pa mi nije jasno što bi oni to točno trebali testirati? Pomozite ako znate da se što bolje pripremim
Ovisi kako gdje. U nazivu ti sve kaže ?
Za koji je to muzej ?
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 17:33   #4
Narodni muzej je u pitanju. Još mi je i jasno što bi ta osoba radila, ali me zanima što bi to testirali? Možda znanje engleskoj jezika jer je to bio jedan od uvjeta u natječaju?
Liki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:03.