Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2010., 23:12   #61
Prodajem cipele poznatog brenda
La Sportiva Nepal EVO GTX broj 44 za samo 215 euro!!
climber te is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 23:29   #62
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
I one zelene Salomonke snizili na 800 kuna..samo mi love triba

Pucaju me nešto te boje
Kupio Speedcross 2 GTX SCS M&S ..nisam moga odolit ..kako li je samo udobno to čudo od tenisica! Osjećaj ko kad sam prvi put obuo Reebok Premier KFS samting samting..baš me zanima kakvima će se pokazati na terenu.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 13:04   #63
Gojzerice

Prodajem gojzerice iznimno kvalitetne za 350kn. Cijena je niska jer sam ja proizvođač. Imam tvrtku koja se 20 godina bavi proizvodnjom cipela za cijelu Hrvatsku i inozemstvo. Imam u svom brojevima u crnoj, smeđoj i zelenoj boji. Prilažem svoju web stranicu koja je još u izradi i na njoj nije cijela ponuda ali se slobodno obratite za sva pitanja na PM.
http://www.zlatna-nit.hr/
electee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 19:51   #64
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Kupio Speedcross 2 GTX SCS M&S ..nisam moga odolit ..kako li je samo udobno to čudo od tenisica! Osjećaj ko kad sam prvi put obuo Reebok Premier KFS samting samting..baš me zanima kakvima će se pokazati na terenu.
Si to kupio kad je bija ona akcija na otvaranju novog dućana?
Baš je bilo dobrih popsuta, ja sam isto malo pazarila
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:49   #65
Je, samo nisam iša na Split3, nego je popust bio i u Mercatoru. Mislio sam se između jakne i njih i ipak su pale Salomonke.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 13:35   #66
Moje:

Ruksak: Salewa. I onaj od 38l i onaj od 70l
Obuća: Gojze Millet, treking cipele Merell
Odjeća: Goretex jakna Salewa, hlače ljetne Salewa, hlače zimske Karibu, najbolja majica dugih rukava svih vremena Mammut neka šta grije po zimi i hladi po ljeti, ekstremno se brzo suši.. i jedan Mountain equipment flis
Štapovi:Outdoor expert

I sve ovo traje godinama...

Po meni su najmanje bitne hlače, a najvažnije gojerice i ruksak..
Isak Pasha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2010., 00:11   #67
Odlična prilika kome je blizu Ljubuški - Salewina jakna Quick PTX 2X za 219 KM (lanjski model), što će reć nekih 850 kuna, a evo koja je cijena na netu (novi model)
http://shop.surftreff-online.de/prod...-red-2010.html
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 20:18   #68
Jel Iglu sport jedini koji prodaje La Sportiva obuću ili ima i još koji dućan, po mogućnosti u Zadru? Zanima me raptor model.
CharLie101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 10:49   #69
Quote:
electee kaže: Pogledaj post
Prodajem gojzerice iznimno kvalitetne za 350kn. Cijena je niska jer sam ja proizvođač. Imam tvrtku koja se 20 godina bavi proizvodnjom cipela za cijelu Hrvatsku i inozemstvo. Imam u svom brojevima u crnoj, smeđoj i zelenoj boji. Prilažem svoju web stranicu koja je još u izradi i na njoj nije cijela ponuda ali se slobodno obratite za sva pitanja na PM.
http://www.zlatna-nit.hr/
moram pohvalit ideju da netko sa naših prostora počme ozbiljno radit obuću ove vrste...(svaka čast Slogi, Jelenu, Borovu...ali čini mi se da oni ili nisu dostupni normalnom puku mimo njihovih specijaliziranih dućana ili nisu dosljdeni u proizvodnji modela, izuzev kopije adidasa)...
TomC is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 12:27   #70
http://www.haglofs.com/en-US/products/clothing/layers/

Evo ko si može priuštiti.
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 12:43   #71
Quote:
TomC kaže: Pogledaj post
moram pohvalit ideju da netko sa naših prostora počme ozbiljno radit obuću ove vrste...(svaka čast Slogi, Jelenu, Borovu...ali čini mi se da oni ili nisu dostupni normalnom puku mimo njihovih specijaliziranih dućana ili nisu dosljdeni u proizvodnji modela, izuzev kopije adidasa)...
A di ti vidis gojzerice na tom web-u? Ja ih ne vidim.....
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:35   #72
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
A di ti vidis gojzerice na tom web-u? Ja ih ne vidim.....
Klikni na radne cipele, pa onda u tom izboru na trekking opširnije
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 09:19   #73
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Klikni na radne cipele, pa onda u tom izboru na trekking opširnije
Vidio sam ja to i vjerovatno mislis na:

Radna cipela, Trekking GOBI 01 f.60 EN ISO 20347

Ali ja i dalje pitam - gdje ti vidis gojzerice? Jer ovo nije gojzerica, nego ajmo reci jedna malo jaca tenisica.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 14:07   #74
gle...stvari možeš sagledavat kroz različite prizme...moja je afirmativna... očito tvoja nije...

mogao bih se složit da to nisu gojze u onom smislu kakve radi La Sportiva, Garmont, Mammut i neznam ni ja tko sve ne...ali sam stava da treba pohvalit činjenicu da u ovo doba netko ima dobru volju uložit u proizvodnju..i to baš obuće...pa i tog modela koji će možda u svojoj tek trećoj ili petoj reinkarnaciji (dao Bog da bude i 10ta) biti cipela koja će izazivat zavist i poštovanje kao što to čine gore navedeni brandovi....na kraju krajeva i Meindl je obiteljski posao..ne vidim razloga ..da jednom i Zlatna Nit ne postane solidan prozvođač...između ostalog i trekking obuće...

sa druge strane...ta cipela cijenom....je zaista konkurentna..i mislim da zaslužuje pohvalu....jer ipak je to made in Cro...za cijenu jeftinih najlonskih tenisica ...
TomC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 14:43   #75
Quote:
TomC kaže: Pogledaj post
gle...stvari možeš sagledavat kroz različite prizme...moja je afirmativna... očito tvoja nije...

mogao bih se složit da to nisu gojze u onom smislu kakve radi La Sportiva, Garmont, Mammut i neznam ni ja tko sve ne...ali sam stava da treba pohvalit činjenicu da u ovo doba netko ima dobru volju uložit u proizvodnju..i to baš obuće...pa i tog modela koji će možda u svojoj tek trećoj ili petoj reinkarnaciji (dao Bog da bude i 10ta) biti cipela koja će izazivat zavist i poštovanje kao što to čine gore navedeni brandovi....na kraju krajeva i Meindl je obiteljski posao..ne vidim razloga ..da jednom i Zlatna Nit ne postane solidan prozvođač...između ostalog i trekking obuće...

sa druge strane...ta cipela cijenom....je zaista konkurentna..i mislim da zaslužuje pohvalu....jer ipak je to made in Cro...za cijenu jeftinih najlonskih tenisica ...
U redu to sto ti pricas. Ali ta cipela nije bas niti dizajnirana da bude kao gojzerica za odlazak u planine. Ona mozda je za setnju prirodom, mozda odlazak na Sljeme ili Samoborsko gorje i to je manje vise to. Ta cipela nije za blatno, kisno odnosno mokro vrijeme. Pitanje je koliko je djon tvrd i kakva je kvaliteta gume. Da je vlasnik htio uistinu napraviti pravu gojzericu on je to mogao; pa je osim planinarima moze prodavati i lovcima itd.

Npr. tvornica Sloga proizvodi isto tako trekking program (http://www.sloga.hr) i imaju ozbiljniju cipelu za planinarenje a isto su Hrvatska firma.

Ima i jedna nasa firma (zaboravih sada ime) kaj radi vojni program za HR vojsku i imaju super cizme, moderne, moderni materijali koji su jako dobri da budu i gojzerica.

A sto se tice Meindl-a - to je velika firma iako je obiteljska; kupila je Planiku slovensku koja sada radi za njih. I da zlatna nit cilja na tako nesto ili da zlatna nit cilja na proizvodnju custom gojzerica rucno (a takvih ima po svicarskoj/njemackoj i cekas 2-3 mjeseca da ti proizvedu) i to se moze.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 18:06   #76
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Vidio sam ja to i vjerovatno mislis na:

Radna cipela, Trekking GOBI 01 f.60 EN ISO 20347

Ali ja i dalje pitam - gdje ti vidis gojzerice? Jer ovo nije gojzerica, nego ajmo reci jedna malo jaca tenisica.
Pa meni 3 i 4 model pod tim brojem liči na gojzericu
Ne mogu vidjeti detalje, pa da znam koji je udio kože i kakva je izrada u detalje, ako ništa drugo dobra je za ljetnu gojzericu.
Možda da je vidim uživo bi zaključila drugačije.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 19:49   #77
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Npr. tvornica Sloga proizvodi isto tako trekking program (http://www.sloga.hr) i imaju ozbiljniju cipelu za planinarenje a isto su Hrvatska firma.
Baš me zanima koji bi to bio model pa da razgrabimo to dok ih ima
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 19:56   #78
Quote:
TomC kaže: Pogledaj post
gle...stvari možeš sagledavat kroz različite prizme...moja je afirmativna... očito tvoja nije...

mogao bih se složit da to nisu gojze u onom smislu kakve radi La Sportiva, Garmont, Mammut i neznam ni ja tko sve ne...ali sam stava da treba pohvalit činjenicu da u ovo doba netko ima dobru volju uložit u proizvodnju..i to baš obuće...pa i tog modela koji će možda u svojoj tek trećoj ili petoj reinkarnaciji (dao Bog da bude i 10ta) biti cipela koja će izazivat zavist i poštovanje kao što to čine gore navedeni brandovi....na kraju krajeva i Meindl je obiteljski posao..ne vidim razloga ..da jednom i Zlatna Nit ne postane solidan prozvođač...između ostalog i trekking obuće...

sa druge strane...ta cipela cijenom....je zaista konkurentna..i mislim da zaslužuje pohvalu....jer ipak je to made in Cro...za cijenu jeftinih najlonskih tenisica ...
Potpisujem i uopće ne sumnjam da se radi o dobrom proizvođaču, pogledate li na istim stranicama listu kupaca sve će vam biti jasnije, pitanje je koliko bi isplativa i rentabilna bila neka čisto planinarska cipela u moru današnje ponude
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 09:01   #79
Quote:
nicola kaže: Pogledaj post
Potpisujem i uopće ne sumnjam da se radi o dobrom proizvođaču, pogledate li na istim stranicama listu kupaca sve će vam biti jasnije, pitanje je koliko bi isplativa i rentabilna bila neka čisto planinarska cipela u moru današnje ponude
Mozda ne bi bila isplativa. Mozda vecina ekipa u HR koja ide na planine ide na Sljeme / Samoborsko gorje itd gdje bi ta cipela bila OK kao i neke najobicnije tenisice - sto se i moze vidjeti dok je lijepo suncano vrijeme kada dosta nasih planinara ide u planine odnosno setnju prirodom.

Ali gojzerica je jedno a cipela visokog gleznja je drugo. Ova sumnjam da bi dala dovoljno tvrd djon za uspon na nekoj ferrati da se drzis samo manjim rubom na nekoj stopinki; ili da bi izdrzala krs i kamenjar Alpi ili Velebita/Dinare/Dalmatinskih planina itd ili da bi ti fiksirala glezanj da se ne izvrne ili ti nudila vodonepropusnost kada naidjes na snijeg.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2011., 19:36   #80
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Mozda ne bi bila isplativa. Mozda vecina ekipa u HR koja ide na planine ide na Sljeme / Samoborsko gorje itd gdje bi ta cipela bila OK kao i neke najobicnije tenisice - sto se i moze vidjeti dok je lijepo suncano vrijeme kada dosta nasih planinara ide u planine odnosno setnju prirodom.

Ali gojzerica je jedno a cipela visokog gleznja je drugo. Ova sumnjam da bi dala dovoljno tvrd djon za uspon na nekoj ferrati da se drzis samo manjim rubom na nekoj stopinki; ili da bi izdrzala krs i kamenjar Alpi ili Velebita/Dinare/Dalmatinskih planina itd ili da bi ti fiksirala glezanj da se ne izvrne ili ti nudila vodonepropusnost kada naidjes na snijeg.
Čitaš li što pišemo ili briješ samo po svom i onda mi usput održiš predavanje o gojzericama istovremeno tvrdeći kako "Sloga" ima ozbiljnu cipelu za planinarenje
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.