Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 00:32   #41
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
pa ono pucaju na cistu romantiku... svaki apartman ima svoj jacuzzi i tak to...cini se ono milina za mlade zaljubljene parove. ima svasta u paketu i masaze,latice i svijece po apartmanu i to sve..
ali cjena je 1770 kn jedna noc-za dvoje.
meni su svi rekli da je to dosta love za jednu noc, da za tolko para ima dosta(ponuda) po 2 polupansiona...
ovo zvuci super, al fakat preskupo za 1 noc

ja sam si zamisljala tak nesto, al slaba sam s parama... ovo malo sto sam gledala po netu, sve mi se cini dosta skupo za samo 1 nocenje
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:10   #42
Quote:
MiaVita kaže: Pogledaj post
ovo zvuci super, al fakat preskupo za 1 noc

ja sam si zamisljala tak nesto, al slaba sam s parama... ovo malo sto sam gledala po netu, sve mi se cini dosta skupo za samo 1 nocenje
ma gle najbolje ti je otic malo po agencijamauzet ponude,pitat.
tako sam ja napravila i mogu ti rec da sam stvarno nasla jeftinih ponuda...neki 1200 kn za dvoje,2 polupansiona,znaci 3 dana... ono nemres ocekivat ispod toga. U to nije ukljuceno nista posebno,mislim na neke ekstra masaze ili nesto ,ali za pobjec malo od svega stvarno ok.
pogledaj si za hotel marina,selce. ili mozart u opatiji.
Mene ova villa Magdalena ful privlaci gledala sam malo cjene samog smjestaja i to nebi trebalo bit tak skupo znaci imas taj jacuzzi u apartmanu i besplatno koristenje saune i bazena. Mislim da cu ja njih nazvat i probat se dogovorit,malo skratit neke pakete ili malo dodat.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 11:05   #43
http://www.falkensteiner.com/hr/hote...ćenja_3160.htm

Ovo ne izgleda loše: dva puna pansiona, wellness, i ostale otrcane valentinovske stvari. 1.600 kn za oboje.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 11:28   #44
Kuda za valentinovo

Ljudi bliži se valentinovo. htio bih negdje odputovat na produženi vikend pa molim za prijedloge. Ineć sam iz Slavonije a u obzir dolaze destinacije unutar 300tinjak km da se baš ne navozam zbog 2 dana. ako je neko snimio nešku zanimljivu ponudi agencije ili prijedlog za vlastiti aranžman. Prioritet su mi gurmanske destinacije a onda i da se nešto vidi naravno.
hvala svima
msc lirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 11:42   #45
Budimpesta? Nije ti daleko, prekrasan grad, na Dunavu je jako romanticno a gastronomija je odlicna.
Ili Balaton, zapadna/sjeverna strana Balatona? o tom sto ima tamo pisala sam ovdje.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=29447776&postcount=15
(a mogu ti i mailom ili pm poslati linkove)
ama Mađarska svašta nudi, ali ako te ne zanima Mađarska, napisi di si u Slavoniji (u kojem dijelu) ? Jer ako si u zap. Slavoniji, nije daleko npr. ni Istra a ako si u ist. Slavoniji to je vec veca kilometraza
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 12:21   #46
balaton je odlična ideja na njega sam i mislio
aj plizz pošalji linkove koje imaš vezano uz njega. zanima me najviše smještaj, neki hotel ili apartman al da je fini
msc lirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 13:14   #47
ajde ljudi pomagajte. išao bi na balaton na vikend jel ima ko ideju za smještaj
msc lirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 13:21   #48
Quote:
msc lirica kaže: Pogledaj post
ajde ljudi pomagajte. išao bi na balaton na vikend jel ima ko ideju za smještaj
http://www.balaton-accommodation.com/en_new_houses.htm

Vidi tu možda si nađeš nešto.
Buda83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 14:29   #49
Quote:
msc lirica kaže: Pogledaj post
balaton je odlična ideja na njega sam i mislio
aj plizz pošalji linkove koje imaš vezano uz njega. zanima me najviše smještaj, neki hotel ili apartman al da je fini
poslat cu ti na mail, imam brdo linkova i o znamenitostima i za smjestaj, posalji mi na pm mail adresu
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 10:39   #50
Putavanja za Valentinovo

Evo trazimo po otvorenim temam ali ne mogu naci, pa ako slucajno ima koja neka modovi prebace


Dakle zanima me kuda za Velentinovo, ili ako se bili prijasnjih godina sto bi preporucili bilo vikendi u Hrvatskoj ili putovanja vani.


Gledam cijene aranzmana i sada su nesto povljniji
sara77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:04   #51
evo jedne Valentinovske destinacije po super cijeni http://www.bravo.hr/default.aspx?id=24&aid=12052
sara77777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 14:05   #52
danas na grupnjak.hr ponuda: http://www.staravodenica.hr/
Isto jedna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 20:14   #53
pariz i nije baš jeftin jer u tu cijenu od 2000 kn treba uključiti i zrak.pristojbe od 800 kn.

a ova vodenica je fakat povoljna.za dvoje 800 kn tri polupansiona.super!
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 13:59   #54
nije to tri polupansiona nego 2 . kako svi vole muljat 3 dana a dođeš prvi dan navečer i odeš 3 dan ujutro. što sve skupa nije ni 2 dana a ne 3. al ok cijena s obzirom d aje za 2 osobe nije loša iako je za 1,5 dan
msc lirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 14:00   #55
ajmo ljudi jel ima još kakvih prijedloga gdje se dobro jede i odmara hehe
msc lirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 10:12   #56
Evo za svakog ponešto...

Valentinovo Na Moru

Za dokaz ljubavi i romantike ne treba mnogo novca, stoga i neka bliža destinacija poput odmora na Jardanskoj obali i nije loša ideja. Odvedite dragu na neki od lijepih hrvatskih otoka: Krk, Cres, Pag, Vis ili na neko ipak bliže mjesto na obali. Proslavite Valentinovo putovanje u Dubrovnik, šećući starom jezgrom grada.


Valentinovo Na Selu

Provedite Valentinovo na snijegu u srcu Gorskog Kotara u Kupskoj dolini. Svoju ljubav odvedite u autohtonu goransku kuću, u Nacionalnom Parku Risnjak, pod pokrivačima snijega. Romantična Večera za Valentinovo domaća Goranska hrana, slatki specjaliteti sa šumskim bobicama. Sanjkanje na padinama.
Ako ste lubitelj prirode, životinja, bilja, predlažemo odlazak na seosko gospodarstvo obitelji Kalpić u selu Radonić, u blizini grada Šibenika. Uz smještaj u starim kamenim kućicama, hraneći se samo svježim jelima ispod peke, domaćim sirevima, vinima i ostalim delikatesama Dalmacije. Uživajte u Valentinovu odmorom na seoskom turizmu uz staru magaricu, guske i prekrasnu okućnicu stvorenom za opuštanje.

Žumberak, odnosno Žumberačko gorje, nalazi se u blizini Zagreba a opet odiše prirodom, osamom i pravim osjetima. Želite li Valentinovo provesti isključivo sa svojom dragom na pet dana u kući u snijegu, gdje se prvi susjed nalazi na par kilometara



Valentinovo u Italiji

Ako ste klasični romantik ili je to Vaša bolja polovica, putovanje u Veronu, Italija idealno je rješenje. Italija, Verona i nije tako daleko, pa s nekim jeftinijim avio komanijama možete odvesti dragu u kuću Romea i Julije.
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 20:24   #57
ak si za prirodu, imaš eko selo žumberak .. iznajmiš bungalov, klopaš kod njih...
ne znam kaj je s njihovim sajtom, nekaj mi ne dela, ali imaš tu sve o njima:
http://www.kamonaizlet.hr/index.php?...id=194&lang=hr

jedino kaj se sad snima ona sapunica kod njih, ali buš na televiziji, kaj sad... ni to loše...
mburic112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 22:02   #58
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Ako idete na Plitvice, spavanje u privatnom smještaju bi trebalo biti oko 70kn na noć. Bar je prijatelj to iskopao kada je nedavno bio.

A na tvom mjestu bi Plitvice odabrao - definitivno.
Zna li netko za neki aranžman za vikend(na Plitvicama ili drugdje) u koji je UKLJUČEN prijevoz? Ja i dečko naime nemamo auto, a htjeli bi negdje otići za vikend
Mizushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 22:14   #59
molim pomoc

Malo sam ogranicen budzetom, posto smo studenti. Imam 400 (zarađenih : )) kuna i ni lipe vise. U tom iznosu planiram iznenadit curu, da odemo jednokratno u saunu + kupku ili jacuzzi u paketu, ili nesto slicno. Uglavnom, da bude za 2-3 sata i da nije prepuno starkelja. Bilo bi idealno kad bi mogli biti sami, ali nije nužno.

Raspolažem s javnim prijevozom, ... i sa 400kn. U zagrebu smo. Onda, molim prijedloge za Zagreb.. ili moze i dalje, ako ide u budžet. Ono, bila bi jednokratna sauna + kupka ili jacuzzi.. i onda u studentski dom ostatak romanticne veceri u uskom krevetu hi hi hi!

Nadam se da ce netko pomoc.. Hvala unaprijed!
taxodium is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 08:16   #60
Quote:
Mizushi kaže: Pogledaj post
Zna li netko za neki aranžman za vikend(na Plitvicama ili drugdje) u koji je UKLJUČEN prijevoz? Ja i dečko naime nemamo auto, a htjeli bi negdje otići za vikend
Do Plitvica imaš bus iz Zagreba svakih pola sata.
A ako si u nekom drugom dijelu zemlje,isto ne bi trebao biti problem.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.