Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 18:36   #2761
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ja još nisam shvatio zašto vam je četvrtovalni feminizam toliko bolji od trećevalnog. Ok, neki napredak je ostvaren, ali organski, izrastanjem iz trećeg a ne rušenjem njegovih temelja.

Jel idemo svi na noćni marš osmog?
Tko je rekao od nas da mu je bilo koji danasnji feminizam dobar?
Flat is offline  
Old 24.02.2018., 18:55   #2762
I tu cemo zavrsiti s ovom temom, ukoliko se ne suzdrzite od podjebavanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 24.02.2018., 19:37   #2763
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Zanna i ja smo stari prijatelji, jaran i jaranica.
Imam sve protuotrove za nju.
Nemas ti nista, bas nista za mene. Na drugom mjestu spominjes deluzije, sasvim sigurno neupucen u pravo i tesko znacenje istih, no ja nisam ti pa cu te lijepo zamoliti da se saberes.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Antifeminist sam, a ne mizogin.
Izmedju jednog i drugog je tanka linija. Ono citam da se smatras humanistom (heh) a sipas otrov po zenama, i ne samo na ovoj temi. Zene nisu ljudska bica za tebe?

Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Možda ga privlače one malo ograničenije
U to ne postoji bilo kakva sumnja.

Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Pa dobro, logično je da im je četvrti val draži od trećeg jer se više fokusirao na borbu protiv seksualnog zlostavljanja i uznemiravanja i nasilja protiv ženama.
Tvoji postovi daju food for thought.

Radjeno je istrazivanje i utvrdjeno je da preko 90% zena ima simptome PTSD-a tjedan dana nakon silovanja. To je znacajno veci postotak nego kod zrtava prirodnih katastrofa, saobracajnih udesa i ratnih veterana (radjene su usporedbe). PTSD je ozbiljno oboljenje, toliko o (ne)vaznosti te borbe.

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Sad imas i deluzije.
To sto sam ti se ispricao za svoje lose ponasanje prema tebi prije par godina ne znaci i da sam skakutao za tobom.
Deluzije? Aha, hvala. Skakutao si za mnom puno duze, zatim me optuzivao da sam trecevalna feministkinja s velikim zarom (i istom takvom mrznjom) mada o njima nemam pojma, itd. Zatim si poceo krizariti na forumu jer valjda tvoj ego nije uspio procesuirati odbijanje. To krizarenje kako vidimo i dalje traje. Za mene problem ne postoji (tj. lako je rjesiv pa samim time beznacajan) pa mi ne pada na pamet obracati ti se na pm. Meni je jednostavno ne biti tu, tebi to ide malo teze. Uzivaj.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Received Infraction
Old 24.02.2018., 19:52   #2764
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Izmedju jednog i drugog je tanka linija. Ono citam da se smatras humanistom (heh) a sipas otrov po zenama, i ne samo na ovoj temi. Zene nisu ljudska bica za tebe?
Nije tanka linija nego su dva apsolutno odvojena pojma koja nemaju ničega dodirnog u sebi.

I ne, ako nisi znala on je ovdje jasno proturječio forumašu koji se postavio kao čisti mizoginist. Tako da neka te sram bude za takve karakterizacije.

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Tvoji postovi daju food for thought.
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Ti stvarno misliš da je ovaj moj post bio ozbiljan? Šališ se, jel tako?


Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Radjeno je istrazivanje i utvrdjeno je da preko 90% zena ima simtome PTSD-a tjedan dana nakon silovanja. To je znacajno veci postotak nego kod zrtava prirodnih katastrofa, saobracajnih udesa i ratnih veterana (radjene su usporedbe). PTSD je ozbiljno oboljenje, toliko o (ne)vaznosti te borbe.
Da i? Kakve to veze ima sa njim. To se obrati nekom mizogonistu.

A druga stvar, NE to nije nikakav povod za feminizam nego humanizam općenito. A tvoj je problem što te ne zanimaju silovani muškarci, tj. općenito silovani ljudi već želiš supremaciju. E pa hvala kurcu, neće ići. Žene su protiv toga što ti pričaš. Većinski!

Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Deluzije? Aha, hvala. Skakutao si za mnom puno duze, zatim me optuzivao da sam trecevalna feministkinja s velikim zarom (i istom takvom mrznjom) mada o njima nemam pojma, itd. Zatim si poceo krizariti na forumu jer valjda tvoj ego nije uspio procesuirati odbijanje. To krizarenje kako vidimo i dalje traje. Za mene problem ne postoji (tj. lako je rjesiv pa samim time beznacajan) pa mi ne pada na pamet obracati ti se na pm. Meni je jednostavno ne biti tu, tebi to ide malo teze. Uzivaj.
ovime fino pokazuješ svoju frustriranost i bezobraznost, a bome i korijene razloga tvoga "feminizma". A korijen je frustracija.
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Old 24.02.2018., 20:08   #2765
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nemas ti nista, bas nista za mene. Na drugom mjestu spominjes deluzije, sasvim sigurno neupucen u pravo i tesko znacenje istih, no ja nisam ti pa cu te lijepo zamoliti da se saberes.
Deluzije? Aha, hvala. Skakutao si za mnom puno duze, zatim me optuzivao da sam trecevalna feministkinja s velikim zarom (i istom takvom mrznjom) mada o njima nemam pojma, itd. Zatim si poceo krizariti na forumu jer valjda tvoj ego nije uspio procesuirati odbijanje. To krizarenje kako vidimo i dalje traje. Za mene problem ne postoji (tj. lako je rjesiv pa samim time beznacajan) pa mi ne pada na pamet obracati ti se na pm. Meni je jednostavno ne biti tu, tebi to ide malo teze. Uzivaj.
Zašto imaš jaku potrebu da nekoga uvrijediš?
Okej, shvatili smo, pokušao je nešto s tobom. Big deal. Nisi ni prva ni zadnja.
A što se tiče ega, sumnjam da je veći od tvog.
GustiSok is offline  
Old 24.02.2018., 20:15   #2766
Quote:
Mihail Suslov kaže: Pogledaj post
Nije tanka linija nego su dva apsolutno odvojena pojma koja nemaju ničega dodirnog u sebi.


'Modern Misogyny examines contemporary antifeminism in a “postfeminist” era. It considers the widespread idea that the feminist movement has ended, it achieved what it set out to achieve and is irrelevant to contemporary women’s lives. Modern Misogyny argues that equality has not been achieved and that sexism and discrimination are now packaged in a more palatable but stealthy form. Several aspects of postfeminist antifeminism are explored. The move away from feminist activism to a focus on “self-empowerment,” consumerism, and individualism is examined. Because there is the assumption that a feminist movement is no longer necessary, those women who do insist on being feminists and favor a continued feminist movement must want to get ahead of men or believe they are superior to men. The influence of the terror attacks of September 11, 2001 on the retreating and retrenchment of gender roles is considered as well. Attitudes toward gender traditional and nontraditional women are explored, as there are benefits and penalties for both types of women. Finally, the influence that women’s and gender studies courses have on individuals who take them is explored, as well as whether feminism serves as a “protective” identity for women (and men). Are self-identified feminists better off psychologically than nonfeminists?'

http://www.oxfordscholarship.com/vie...-9780199328178

http://www.tandfonline.com/doi/abs/1...nalCode=swom20

https://www.bps.org.uk/blogs/jenny-c...cyber-misogyny

Quote:
A druga stvar, NE to nije nikakav povod za feminizam nego humanizam općenito. A tvoj je problem što te ne zanimaju silovani muškarci, tj. općenito silovani ljudi već želiš supremaciju. E pa hvala kurcu, neće ići. Žene su protiv toga što ti pričaš. Većinski!
Otkud ti ideja da me ne zanimaju silovani muskarci (silovani od strane drugih muskaraca), itekako me zanimaju. Upravo mene zanimaju sve ugrozene grupacije, bilo da su zene, etnicke ili 'rasne' manjine, djeca, bolesni, stari. Nice to meet you too. O kakvoj crnoj supremaciji pricas (jezim se na tu rijec)?

Quote:
ovime fino pokazuješ svoju frustriranost i bezobraznost, a bome i korijene razloga tvoga "feminizma". A korijen je frustracija.
Oprostices ali pises gluposti. Kad sam se vrnula na forum prije tjedan dana, Flat me odmah docekao rijecima da sam mu nedostajala na ovoj temi. Objasnila sam mu da nisam u ratu sa suprotnim spolom, mogu ratovati iskljucivo s pojedincima i stojim pri tome. Danas sam se osvrnula na post IAmBlackSheep-a jer mi je drag forumas. Tu sam malo duze i Flat je pisao sasvim drugacije prije razvoda i imala sam veliku empatiju prema njemu nakon istog. Empatija se istopila iskljucivo zbog njegovog pristupa nakon razvoda (ne samo meni nego zbog njegovih sweeping generalisations). On ce mozda jednom shvatiti da nije bio u pravu, a ti grijesis jer smatras da samim pristupom ovoj temi imam neku agendu. Nemam je, ne trebas biti u defanzivi.

Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Zašto imaš jaku potrebu da nekoga uvrijediš?
Okej, shvatili smo, pokušao je nešto s tobom. Big deal. Nisi ni prva ni zadnja.
A što se tiče ega, sumnjam da je veći od tvog.
Apsolutno ga ne vrijedjam. On je mene pokusao uvrijediti, ja sam napisala ono sto su cinjenice.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 24.02.2018., 20:36   #2767
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post


'Modern Misogyny examines contemporary antifeminism in a “postfeminist” era. It considers the widespread idea that the feminist movement has ended, it achieved what it set out to achieve and is irrelevant to contemporary women’s lives. Modern Misogyny argues that equality has not been achieved and that sexism and discrimination are now packaged in a more palatable but stealthy form.
Mhm, antifeminizam = mizoginija...intelektualno posteno do kraja...neki veliki umovi su to pisali, bice

Al istina, puka cinjenica da zene (kako gdje al npr u EU) imaju prebrojivo vise prava NE znaci da imaju vise prava, niti da imaju jednako prava, vec paradoksalno, da ih imaju manje. Borba za ravnopravnost mora jednako trajati, i faktor X>1 kojim ce se usporedjivati prava ravnopravnih zena i muskaraca tek treba otkriti.
ZloPrase is offline  
Old 24.02.2018., 20:48   #2768
Zaključavam temu na par dana jer se konstantno oglušujete na moderatorska upozorenja.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger