Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 11:46   #3901
Ima kukuruz ali ima i dosta mesa i dobrih dodataka, jeftinije je od royala, pa cak i od Britta cini mi se..
Evo od Nutriveta sastav
http://www.aneta-dingo.hr/hrana-za-m...adult-balance/
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:01   #3902
ne izgleda loše... ja ostajem u nadi da će felidae ipak doć na vrijeme, kad ću bit u blizini nekoj ljekarni ću se raspitat ima li novost

e da, rekla je teta i da će im orijen doć, ali da mjenjaju formulu...
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:46   #3903
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
edit: Ryell ja sam ti svojoj žutoj sotoni, nemojte mi se sada smijati, znala sa štapnim smiksati mokru hranu u kašu i znala je tako jesti. To sam radila u očaju kad mi je znala brljati po hrani i padati na težini. Bože kako je ta mačka bila zajebana za hraniti.
Kupila sam jučer štapni mikser (69kn, Interspar) pa se danas bacam u usitnjavanje hrane. tnx
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:08   #3904
Ajd baš javi jel pomoglo miksanje.

Quote:
Le0na kaže: Pogledaj post

Ovaj drugi ducan sto drzi Felidae ima trenutno visoku cijenu buduci da vet stanice imaju super akciju ali kasnije planiram od njih uzeti..
Oni isto nabavljaju od veterinarske ili sami uvoze? Fora je u tome što gotovo svi ovu hranu nabavljaju od njih, ako kod njih nestane neće nitko imati. Ja ne kontam koji vrag izvode sa tim hranama, Orijena malo malo pa nema, ove isto i onda se čude što im se ne prodaje. Ili bi svi trebali napraviti zalihu za godinu dana jer se gospoda ne mogu smisliti jel im se islati neku hranu držati ili ne. Najbolje je svako malo mijenjati mačkama hranu. Ok, mojima uglavnom ne smeta mijenjanje ali dosta maca ima gadne probleme kad im se promijeni hrana dok se ne naviknu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:23   #3905
stigle BC slastice od jetre. to je freeze dried pileća jetrica, i nije tvrda, hrska malo. ali kad ju počnu jesti raspadne se na mrvice.
povremeno ću im dati, ali vjerojatno neću više kupovati. nadam se da će se gricko naviknuti na okus pa će biti voljan pojesti i malo kuhane.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 17:59   #3906
Quote:
Le0na kaže: Pogledaj post
Rekla je teta tamo da ce akcija trajati jos kratko dok ne rasprodaju i da onda vise nece imati akcije (ili hrane, nemam pojma, sestra je pricala)

Ja sam opet uzela Felidae ali samo jednu vrecu plus jednu gratis a to ce mi na 4 macke trajati samo 2 tjedna..
Nadam se da cu uloviti jos barem jednu turu prije nego nestane akcija..

Moji su s vrata vec trcali na vrecice a kad sam otvorila poceli su jesti kao svinje
Dva dana smo bili bez Felidae, micek na privremenom je dobio proljev od nove hrane, moji nisu ali su jedva docekali postenu hranu, Kira je pojela par zrna hrane u ta dva dana..

Ovaj drugi ducan sto drzi Felidae ima trenutno visoku cijenu buduci da vet stanice imaju super akciju ali kasnije planiram od njih uzeti..


ma mislim isplati se svakako samo šteta kaj nemaju svi tu akciju....
i oni u martičevoj valjda su samo jednom imali te kekse i više nikad...
moje isto obožavaju taj felidae...a kad nema znam nekad uzet one keksiće iz dm-a mislim da je neka varijanta sa suncokretovim sjemankama i svega ima isto ih obožavaju...
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 18:25   #3907
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Oni isto nabavljaju od veterinarske ili sami uvoze? Fora je u tome što gotovo svi ovu hranu nabavljaju od njih, ako kod njih nestane neće nitko imati. Ja ne kontam koji vrag izvode sa tim hranama, Orijena malo malo pa nema, ove isto i onda se čude što im se ne prodaje. Ili bi svi trebali napraviti zalihu za godinu dana jer se gospoda ne mogu smisliti jel im se islati neku hranu držati ili ne. Najbolje je svako malo mijenjati mačkama hranu. Ok, mojima uglavnom ne smeta mijenjanje ali dosta maca ima gadne probleme kad im se promijeni hrana dok se ne naviknu.
Ne znam, nisam od njih uzimala ali oni su navodno imali i prije nego je doslo u ljekarne.. Uz to, prodaju hranu koju ljekarne nemaju pa mozda ipak ne uzimaju od njih..

Ja sam zadovoljna s Felidae, moji nisu osjetljivi bas na promjene, svasta su do sad jeli ali na privremenom miceki cesto reagiraju lose na promjene a buduci da nisu uvijek u top formi, nije bas zgodno..

Inace, moji su poceli losije reagirati na Cat chow a micek na privremenom je imao proljev, skroz vodeni.. Cula sam i od drugih da vise ne odgovara pa su mozda nesto mjenjali.. Od jeftinije klope sad mi ostaje samo dm-ova
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 20:33   #3908
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Idem sutra kupit stapni mikser.
Quote:
Kupila sam jučer štapni mikser (69kn, Interspar) pa se danas bacam u usitnjavanje hrane. tnx
Čudi me da ga nisi ranije imala
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 22:26   #3909
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
još traje akcija felidae 1+1 (heinzelova)
tnx na info
sutra jurim po 2 paketa, ako još ima jer kad nestane i mi muku mučimo čime hraniti ne kužim koje su to fore s felidae da uvijek dolazi u naletima. tj dođe, pa preko ljeta nestane
Miss Bathory is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 23:59   #3910
Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
Čudi me da ga nisi ranije imala
Zasto, zbog macje hrane ili vlastitih kulinarskih sposobnosti?
Ne brljavim i ne kompliciram puno oko hrane jer nisam imala razloga, jele su sve zivo i nikad nisam radila neku ekskluzivu oko tog sto ce klopati...ali je sad doslo do toga da me pocela za*ebavati, pa moram smisljati svasta samo da jede.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 11:13   #3911
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Zasto, zbog macje hrane ili vlastitih kulinarskih sposobnosti?
Ne brljavim i ne kompliciram puno oko hrane jer nisam imala razloga, jele su sve zivo i nikad nisam radila neku ekskluzivu oko tog sto ce klopati...ali je sad doslo do toga da me pocela za*ebavati, pa moram smisljati svasta samo da jede.
I jedno i drugo, u stvari
Vidim neke stvari metodično proučavaš, pa rekoh 'miksa sto posto'
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 11:25   #3912
ja danas išla kupit Felidae, uzmem 2 vreće kad kaže čovjek evo onda još dvije. ja ostala paf. uzela bih još al moram prvo vidit hoće li jesti, al rekao je čovjek da uvijek imaju pa onda nije frka. 95 kn je vreča od 1,80kg. čist informativno, koliko vi inače plačate Felidae?
.simply. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 12:36   #3913
Quote:
.simply. kaže: Pogledaj post
ja danas išla kupit Felidae, uzmem 2 vreće kad kaže čovjek evo onda još dvije. ja ostala paf. uzela bih još al moram prvo vidit hoće li jesti, al rekao je čovjek da uvijek imaju pa onda nije frka. 95 kn je vreča od 1,80kg. čist informativno, koliko vi inače plačate Felidae?
88kn u vet.stanicama
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 12:37   #3914
Quote:
Miss Bathory kaže: Pogledaj post
tnx na info
sutra jurim po 2 paketa, ako još ima jer kad nestane i mi muku mučimo čime hraniti ne kužim koje su to fore s felidae da uvijek dolazi u naletima. tj dođe, pa preko ljeta nestane
jesi bila? izvidi pliz koliko ih ima još i jel istina da je opet neće bit...

a teta u martićevoj veli da je to zato jer imaju problema s dobavljačem, isto tako i za orijen..
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:01   #3915
Quote:
.simply. kaže: Pogledaj post
ja danas išla kupit Felidae, uzmem 2 vreće kad kaže čovjek evo onda još dvije. ja ostala paf. uzela bih još al moram prvo vidit hoće li jesti, al rekao je čovjek da uvijek imaju pa onda nije frka. 95 kn je vreča od 1,80kg. čist informativno, koliko vi inače plačate Felidae?
Gdje si to kupovala?
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:21   #3916
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Gdje si to kupovala?
U Šibeniku
.simply. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:33   #3917
@.simply. - Tko u Šibeniku drži Felidae? Tamo kod stanice tj. ambulante "More", ili?



Quote:
Corduroy kaže: Pogledaj post
I jedno i drugo, u stvari
Vidim neke stvari metodično proučavaš, pa rekoh 'miksa sto posto'
Ha čuj, samo dvije vrste paštetica trenutno hoće jesti (i to onaj Gourmet),
sirovo nije opcija zbog FIVa, a nije mi milo držati ju samo na suhoj
Lako za hranu, da vidiš kako slažem vitamine...
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 14:56   #3918
@ryell- da, ta ljekarna. ja sam pitala par puta jel oni to redovno imaju, reko čovjek da
.simply. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 15:00   #3919
Hvala, super!
(imala sam prste pred godinu-dve u nagovaranju da to počnu naručivati )
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 16:31   #3920
Nisi rekla, jel upalio štapni?


I mrzim vas , di ću ja nabavljati felidae sad kad nestane. Ako ovaj stalno ima nisu mi tek onda jasni ovi iz veterinarske u Zg, kak drugi mogu nabaviti a njima zašteka. Brate mili, organizacija im je za popizditi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.